Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B7 1.8T początek przygody : )

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Tył skończony podświetlane klamki i podświetlanie dekorów "ambiente" oraz lampki drzwi po otwarciu ;)IMG_2434.JPGIMG_2435.JPG

Opublikowano

Kacper ten od bordowych Atheo? :) działasz szybko, powodzenia 

Opublikowano
  • Autor
23 godziny temu, mass143 napisał:

Kacper ten od bordowych Atheo? :) działasz szybko, powodzenia 

Tak dokładnie candy blood red a skąd kojarzysz ?;p

Apropo dziś zdjęte boczki jutro zabawa z przodem ;) IMG_2437.JPG

Opublikowano

To ja je od Ciebie wziąłem do swojej eks Bory :wink:

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj poprawione oświetlenie dekorów na bum cyk cyk :) caly pakiet swiatła w boczki uważam za skończony :)IMG_2491-15-09-17-08-28.JPG

Opublikowano

Fiu, fiu, tyle na messengerze pisaliśmy o audi aż w końcu natrafiłem na Twój temat :D

Elegancko działasz w temacie, podoba mi się i oby tak dalej :hi:

Opublikowano
  • Autor

Coś tam się dzieje ;p jutro przychodzi paczka od kolegi Tomika z ledami do podsufitki i schowka ;)  zająłem się w końcu poszukiwaniami lotki i dokładki zderzaka sline w kolor ;) oby się udało jak najszybciej ! 

Opublikowano

Montuj ten gwint w końcu, bo to koło teraz nie daje odpowiedniego efektu :kox:

Opublikowano
  • Autor

Właśnie się zastanawiam czy nie przeczekać zimy ;D audi stoi w zimę na parkingu strzeżonym na którym jest wjazd taki ze w lato na gwincie się ledwo co wjeżdża ;D

Opublikowano

Zawsze masz w gwincie opcje podniesienia/opuszczenia auta :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Kusisz ;D i tak zawsze jak skręcę to już jeżdżę na skróconym nigdy nie podnosiłem ;p podniesienie gwintu to jak pierwszy dzień okresu u faceta ;p

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

 W końcu clh ogarnięte na 100% doswietlanie drogi z domu i do domu z czujnikiem zmierzchu na ori włączniku ;) przy okazji dorwałem wlacznik świateł dużo ładniejszy niż mój ;) najbliższy plan panel z przyciskiem otwierania klapy w boczek ?

i lotka sline czeka na polerke i założenie ;)FDD81B51-A452-44FA-8677-2F89AD581C46.jpeg

Opublikowano

Nie miałeś w ogóle clh, tak ?

Możesz coś więcej napisać ?

Opublikowano
  • Autor
23 minuty temu, DarePB napisał:

Nie miałeś w ogóle clh, tak ?

Możesz coś więcej napisać ?

Nie miałem wgl kupiłem moduł clh z alledrogo za 89,90 przełącznik clh Ok 100zl i tyle ;) masę z modułu podpinasz co PINu 7 w clh 

Opublikowano
W dniu 29.09.2017 o 18:00, kacperbdg napisał:

Nie miałem wgl kupiłem moduł clh z alledrogo za 89,90 przełącznik clh Ok 100zl i tyle ;) masę z modułu podpinasz co PINu 7 w clh 

Mógłbyś zapodac linka do tej aukcji? Również planuje dołożyć clh w moim aucie 

Opublikowano
40 minut temu, kacperbdg napisał:

Dzięki wielkie kolego :) jeszcze jedno pytanko, można podłączyć tak by załączały się razem halogeny i mijania? I jak to jest po odpaleniu auta, doswietlenie wyłącza się automatycznie po odpaleniu? 

Opublikowano
  • Autor

Ogólnie zapłon odcina moduł ale w momencie jak się swieci jeszcze nie odpalałem bo mam ustawione tylko na 20 sekund . Zależy jakie masz zarowki ale ciężki temat bo na module jest 2x55w max pisałem do nich to piszą ze max można 65w wolałem nie ryzykować ;p może jakby dać przekaźnik ale mi pasuje rozwiązanie same halogeny wiec nie kombinowałem 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Trochę zmian przez ostatnie dni się pojawiło ; D 

Lotka sline 

Dyfuzor zderzaka sline 

halogeny z ciekawości obklejone folia hydrograficzna bo miałem w garażu ;p 

Dzis wyczailem pare km odemnie ładna sztukę na czesci w kolorze ;) wiec nie obyło się bez zakupów : 

Listwy drzwiowe sline 

Wklady fotochrom bez ramek 

Dekor drzwi kierowcy w bdb stanie 

Przelacznik lusterek z opcja składania ;) 8528301D-7A61-40B3-A8ED-11C46E13C518.jpegA69C2CD7-864D-497A-8314-8ED474109482.jpeg

Opublikowano
  • Autor

Pora się zbroić na zimę wpadły nowe oponki zimowe 225/45/17;)AA6A2261-CF86-4954-BF8A-F655BE86EE7C.jpeg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.