- B7 Crew
-
rafiki5 obserwuje zawartość Urwana śruba w środku miski olejowej , Jaki olej do skrzyni biegów w Audi? , Sonda lambda z 2.0t do 1.8t i 5 innych
-
Jaki olej do skrzyni biegów w Audi?
Siemka, Jaki ori olej do skrzyni zalać w moim aucie? Skrzynia manual A4 b7 1.8T VIN: WAUZZZ8E87A186907
- B7 Crew
-
Sonda lambda z 2.0t do 1.8t
Czy sonda lambda z 2.0tfsi podejdzie do 1.8t? Potrzebuje na podmiankę w celu sprawdzenia i mam właśnie opcje z 2.0tfsi
-
Problem w wyborze amorków na tył Sachs pod 1BE A4 B7
Planuje wymienić amory w a4 b7 Avant i przejść z 1BA na 1BE + springi eibach -30mm. Wybór padł na Sachs, przód z tego co widziałem każdy poleca o nr-ach 558 297, a z tyłem jest różnie jedni wrzucają 312 784 lub 313 268. Czym te tylnie amory się różnią? Które będą najbliżej zbliżone do 1BE? Druga sprawa według katalogu te amorki są przeznaczone do A4 b6 i b7 ale w wersji cabrio. Ciężka sprawa..
-
B7 Crew
Planuje wymienić amory w a4 b7 Avant i przejść z 1BA na 1BE + springi eibach -30mm. Wybór padł na Sachs, przód z tego co widziałem każdy poleca o nr-ach 558 297, a z tyłem jest różnie jedni wrzucają 312 784 lub 313 268. Czym te tylnie amory się różnią? Które będą najbliżej zbliżone do 1BE? Druga sprawa według katalogu te amorki są przeznaczone do A4 b6 i b7 ale w wersji cabrio. Ciężka sprawa..
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
Planuje wymienić amory w a4 b7 Avant i przejść z 1BA na 1BE + springi eibach -30mm. Wybór padł na Sachs, przód z tego co widziałem każdy poleca o nr-ach 558 297, a z tyłem jest różnie jedni wrzucają 312 784 lub 313 268. Czym te tylnie amory się różnią? Które będą najbliżej zbliżone do 1BE? Druga sprawa według katalogu te amorki są przeznaczone do A4 b6 i b7 ale w wersji cabrio. Ciężka sprawa..
-
Zgrzyty przy dodawaniu gazu
Mam identyczny dźwięk przy dodawaniu gazu jak pokazałeś na filmiku. Przedni rozrząd wymieniany z 30 tys temu ale nie wiem kiedy dokładnie ten zgrzyt się pojawił, dopiero niedawno zacząłem się dokładnie wsłuchiwać w pracę silnika gdy zaczął głośniej pracować na postoju, ( klepie jak diesel z tyłu silnika) prawdopodobnie napinacz kwalifikuje się do wymiany. Dzisiaj po odpięciu kostki z napinacza zgrzyt podczas jazdy zniknął. Także w moim przypadku winowajcą zgrzytu jest właśnie napinacz
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Co wybrałeś końcowo? I Na jakie amorki się zdecydowałeś, jak wrażenia?
-
Zmiana 1BA na 1BE a4 b7 1.8t avant
Również jestem ciekaw zmiany. Co ostatecznie wybrałeś i jak wrażenia?
- B7 Crew
-
B7 Crew
- Urwana śruba w środku miski olejowej
Jutro będzie ściągana więc może się coś wyjaśni.- B7 Crew
- Urwana śruba w środku miski olejowej
Witam, Podczas wymiany oleju przez warsztat znaleziono w środku misy olejowej urwaną śrubę sześciokątną M10. Wyciągnięto ją przez otwór czujnika oleju bo przez zawór spustowy by nie przeszła. Teraz pytanie co ta śruba tam robiła i z kąd pochodzi?? Warsztat niema pojęcia, bez zdjęcia michy się nie obędzie. Posiadam auto od 7 lat, przy głowicy nic nie robiłem, silnika nie ruszałem. Auto do samego końca jeździło bez zarzutu bez żadnych niepokojących odgłosów - Urwana śruba w środku miski olejowej
rafiki5
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta