Treść opublikowana przez rafiki5
- B7 Crew
-
Jaki olej do skrzyni biegów w Audi?
Siemka, Jaki ori olej do skrzyni zalać w moim aucie? Skrzynia manual A4 b7 1.8T VIN: WAUZZZ8E87A186907
- B7 Crew
-
Sonda lambda z 2.0t do 1.8t
Czy sonda lambda z 2.0tfsi podejdzie do 1.8t? Potrzebuje na podmiankę w celu sprawdzenia i mam właśnie opcje z 2.0tfsi
-
Problem w wyborze amorków na tył Sachs pod 1BE A4 B7
Planuje wymienić amory w a4 b7 Avant i przejść z 1BA na 1BE + springi eibach -30mm. Wybór padł na Sachs, przód z tego co widziałem każdy poleca o nr-ach 558 297, a z tyłem jest różnie jedni wrzucają 312 784 lub 313 268. Czym te tylnie amory się różnią? Które będą najbliżej zbliżone do 1BE? Druga sprawa według katalogu te amorki są przeznaczone do A4 b6 i b7 ale w wersji cabrio. Ciężka sprawa..
-
B7 Crew
Planuje wymienić amory w a4 b7 Avant i przejść z 1BA na 1BE + springi eibach -30mm. Wybór padł na Sachs, przód z tego co widziałem każdy poleca o nr-ach 558 297, a z tyłem jest różnie jedni wrzucają 312 784 lub 313 268. Czym te tylnie amory się różnią? Które będą najbliżej zbliżone do 1BE? Druga sprawa według katalogu te amorki są przeznaczone do A4 b6 i b7 ale w wersji cabrio. Ciężka sprawa..
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
Planuje wymienić amory w a4 b7 Avant i przejść z 1BA na 1BE + springi eibach -30mm. Wybór padł na Sachs, przód z tego co widziałem każdy poleca o nr-ach 558 297, a z tyłem jest różnie jedni wrzucają 312 784 lub 313 268. Czym te tylnie amory się różnią? Które będą najbliżej zbliżone do 1BE? Druga sprawa według katalogu te amorki są przeznaczone do A4 b6 i b7 ale w wersji cabrio. Ciężka sprawa..
-
Zgrzyty przy dodawaniu gazu
Mam identyczny dźwięk przy dodawaniu gazu jak pokazałeś na filmiku. Przedni rozrząd wymieniany z 30 tys temu ale nie wiem kiedy dokładnie ten zgrzyt się pojawił, dopiero niedawno zacząłem się dokładnie wsłuchiwać w pracę silnika gdy zaczął głośniej pracować na postoju, ( klepie jak diesel z tyłu silnika) prawdopodobnie napinacz kwalifikuje się do wymiany. Dzisiaj po odpięciu kostki z napinacza zgrzyt podczas jazdy zniknął. Także w moim przypadku winowajcą zgrzytu jest właśnie napinacz
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Co wybrałeś końcowo? I Na jakie amorki się zdecydowałeś, jak wrażenia?
-
Zmiana 1BA na 1BE a4 b7 1.8t avant
Również jestem ciekaw zmiany. Co ostatecznie wybrałeś i jak wrażenia?
- B7 Crew
-
B7 Crew
- Urwana śruba w środku miski olejowej
Jutro będzie ściągana więc może się coś wyjaśni.- B7 Crew
- Urwana śruba w środku miski olejowej
Witam, Podczas wymiany oleju przez warsztat znaleziono w środku misy olejowej urwaną śrubę sześciokątną M10. Wyciągnięto ją przez otwór czujnika oleju bo przez zawór spustowy by nie przeszła. Teraz pytanie co ta śruba tam robiła i z kąd pochodzi?? Warsztat niema pojęcia, bez zdjęcia michy się nie obędzie. Posiadam auto od 7 lat, przy głowicy nic nie robiłem, silnika nie ruszałem. Auto do samego końca jeździło bez zarzutu bez żadnych niepokojących odgłosów- B7 Crew
Siemka, Jest sens zakładać przewody hamulcowe w stalowym oplocie? Jest spora różnica w hamowaniu względem elastycznych? Mam zrobiony swap hebli na 320/288mm, auto po programie, jeżdżę raczej w miarę spokojnie. Z tyłu są do wymiany na już i wymienię odrazu też z przodu. Jakiej firmy są godne polecenia te wzmacniane?- B7 Crew
- A4 B7 - 1.8T bonawentury
Fajnie te kreski wyszły ? ciekaw jestem czy dsmic wyrobi w cieplejsze dni przy dynamiczniejszej jeździe, czy będą spadki mocy ?- A4 B7 1.8T Q/ S4 look/249KM 365Nm/ Vfiz/ Gwint/ Recaro/ Kiera MF zB8 lift/ Hamulce 345/300
Co wpadło w zamian? Ori czy zamiennik? Jak to cenowo się przedstawia?- [ALL B6] Instalacja czujnika deszczu + MCE Swap z B7
Panowie nie wiem co jest przyczyną mojego problemu i jak mogę go rozwiązać. Została wymieniona szyba pod czujniki i wymienione lustro na takie z czujnikami deszczu/zmierzchu odrazu wpadł przełącznik auto, przełącznik drl/clh itp. Ogólnie wszystko zrobione zgodnie ze sztuka jak fabryka, po zmianie kodowania wszystko działa z jednym problemem. Po przekręceniu na zapłon przednie wycieraczki wykonują jedno przetarcie, jest to irytujące bo jadą po suchej powierzchni i zaraz gumy szlak trafi. Co jest tego przyczyną że odpalają się automatycznie po przekręceniu zapłonu?- PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
Możecie pokazać zdjęcia grila pomalowanego plastidipem w połysku? Chce coś takiego u siebie wykonać ale wpierw muszę zobaczyć jak ten połysk wygląda- B7/1.8T/CzornySedan
Końcówki przyspawane czy łapane na śrubę?- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- Urwana śruba w środku miski olejowej