Treść opublikowana przez Ali89
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
jest roznica w jezdzie, przeskoczyłem z S4 na RS4 na tył (przód mam RS4) i jest spora różnica, trudniej go teraz zmusić do polatania bokiem bo sie trzyma drogi jak opętany, nie miota nim już jak szatan
-
Buczenie 1600-2000RPM
A za malo czy za duzo?
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
jeszcze nie zalozylem ale mam przod od rs i nie chce zeby przod byl twardszy niz tyl a mam avanta wiec dla mnie to pozycja obowiazkowa
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
Polowa rs z allegro maja stabilizator 20mm a druga polowa nie ma juz wcale wiec szansa jest niewielka. Taki 20mm to ja mialem do tej pory to nie bede zmienial na taki sam xD
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
teraz kosztuje lekko ponad 700zł za tył od RS, już mi się znudziło polować na allegro i kupiłem w aso
-
Montaż i działanie przedniej szyby podgrzewanej
Też od nich kupiłem i jeszcze pod koniec tamtego roku mieli jedną na stanie grzaną solaryczną
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
Tylko tyl rozni sie srednica. Przod rozni sie twardoscia przy tych samych srednicach
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
czyli: 1BA - jeden rodzaj, 1BE / 1BV i S4 - drugi rodzaj, RS4 - trzeci rodzaj?
-
Wymiana sprężyn przód 1BA na 1BE?
ja wyrwałem 1BV w bardzo dobrym stanie, ale będę niedługo sprzedawal i przetestuje airride na przyszly sezon
-
Sprzęgło BTB?
O hej Robert no wyszedł drań cięższy niż się spodziewałem tylko teraz ten dwumas czy jednomas, już nie wiem co z tym zrobić
-
Sprzęgło BTB?
a zapomniałem w opisie zmienić, dokładane Q było wczoraj na stacji diagnostycznej mierzona waga z pełnym zbiornikiem i trochę gratów w bagażniku które tam na stałe będą
-
Sprzęgło BTB?
nie wiem jeszcze które dziś na strojeniu okazało się że moj dwumas mówi że wstępne 480 niutona które dostał to dla niego za wiele i szukam czegoś mocniejszego, a btb ma inny wieniec rozrusznika i teraz kombinuję albo coś od T5 albo BRD (ale z tego co widzę do BRD wkładali to samo co do AFV i nie znalazłem nic dedykowanego do tych mocniejszych 170km które montowali tylko tam). Dodam że moje A4 B6 waży 1797kg bez kierowcy więc w połączeniu z 480Nm to trochę za wiele dla mojego dwumasu starego Szukam samej dwumasy bo resztę już mam
-
Wymiana sprężyn przód 1BA na 1BE?
dawno zmieniales? Bo ja musiałem czekać ze 2 tyg aż osiądą odpowiednio
-
Drgania lewarka podczas przyspieszania
Dzięki wielkie!
-
Sprzęgło BTB?
od T5 1.9 ciekawe czy by podszedł do AVF
-
Wymiana sprężyn przód 1BA na 1BE?
66.5 do najwyższego punktu rantu nadkola to wysokość idealnego fabrycznego 1BE
-
Wymiana sprężyn przód 1BA na 1BE?
mozesz miec tak jak ja kiedys mialem, zapadniete 1BA i 1BE w świetnym stanie i były na tej samej wysokości bo te 1BA nie trzymały swojej właściwej wysokości. Zobacz czy na tych nowych trzyma wysokość 66.5 od ziemi do najwyższego punktu rantu błotnika
-
Drgania lewarka podczas przyspieszania
Witam, wybaczcie odgrzewanie kotleta ale czy macie numery tych zestawow naprawczych żeby te luzy zlikwidować? Potrzebowałbym tych numerów. Wie ktoś?
-
Sprzęgło BTB?
jakoś podobnie kosztują, ale nie interesowałem się tak bardzo jak poczytałem że padają ;D dla potomnych - dwumas od btb nie pasuje do skrzyni 6tki !!! sprawdzone i wielkie oczy zrobione jak juz skrzynia byla zdjeta
-
Brak mocy na 1 biegu
nie trzeba, samo mocowanie by sie ruszalo
-
Brak mocy na 1 biegu
a i jeszcze jedno, czy hamulec czasami jest twardszy wtedy gdy słabo się zbiera? to wtedy by wskazywało na właśnie ucieczke podciśnienia bo za małe wspomaganie siły hamowania przez serwo jest w tym momencie
-
Montaż i działanie przedniej szyby podgrzewanej
bo nikt tego nie napisał ja też skończyłem z modułem z A8 który będę musiał za grosze puścić o ile w ogóle się sprzeda i wtyczkami które do niczego nie są mi już potrzebne przynajmniej w końcu wiadomo co i jak
-
Montaż i działanie przedniej szyby podgrzewanej
które info?
-
Brak mocy na 1 biegu
sprawdzcie jeszcze króciec vacuum pompy, może jest drobna nieszczelność
-
Montaż i działanie przedniej szyby podgrzewanej
Dokładnie, ale szybki już nam śmigają i żeby nie latać nie kupować tych wszystkich kostek które są w wątku podane a zupełnie zbędne to się komuś przyda, zaoszczędzi czasu i pieniędzy. Dzwonili do mnie z tej firmy glass-pol że jedna szyba im się pojawiła około miesiąca temu, może jeszcze jest Potwierdzam żełatwiej jest kupić 3 szyby niż 1 moduł i to sprawny, z niemiec musieliśmy pościągać żeby to ruszyć ale w sam raz przed sezonem udało się moda dokończyć