Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lisek1610

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam szukam blacharza i lakiernika dobrego i niedrogiego w Gdańsku, mam parę rzeczy do ogarnięcia głównie skasowanie elementów wymiana drzwi na drugie
  2. lisek1610 opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Witamy czy w tej dużej lampce z przodu żarówki ledowe muszą być z canbusem? Bo kupiłem ledowe i po kilku dniach większość. Mruga ;/
  3. lisek1610 opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Witam wymieniał ktoś z was drzwi tylne w Audi? Moje są brzydkie i chciałbym zmienić nadrukiem tylko nie wiem jak się do tego zabrać czy poradzę sobie z regulacją itp prosiłbym o pomoc
  4. na sprezynach eibacha siadzie Ci tyle ile podaja, czyli - 30mm lub wiecej jak zalozysz inne nizsze. Czyli jak zmieniac to caly komplet. Amorki zwykle chyba niestety szybko zabijesz, a szkoda jak sa nowe. Natomiast jak chcesz to mam na sprzedaz sprezyny 1be w dobrym stanie. Jak mialem zawieche 1ba i je zalozylem to usiadl mi ok 15mm, czyli tyle ile Cie interesuje. Pozdrawiam ok napisałem na pw
  5. no to musze prawdzić amorki z przodu mam monroe. A NA SERIO BEDZIE LIPA GDYBYM ZAŁOZYL SPREZYNY EIBACHA?
  6. hmm no teraz zawieszenie cale znowu zmieniać to nie bardzo, a co bys powiedział jak bym założył alusy 19? bo mam 17 a najbadziej przeszkadza mi szpara między kołem a nadkolem zmniejszyła by sie ??
  7. Witam wszytskich potrzebuje pomocy. Mialem w oryginale zawieche 1be ale niestety była już wylatana i kupiłem nowa zawieche 1ba i nie podoba mi się teraz bo stoi za wysoko między przodem a tyłem jest prawie 1cm roznicy oczywiscie z przodu wyzej, chcialbym go obniżyc troche tylko jak najlepiej żeby chociąz amortyzatorów nie zmieiac jakie spręzyny polecacie z góry dzieki
  8. Witam Wszystkich forumowiczów i posiadaczy a4 . Od niedawna stałem sie posiadaczem małysza pozdrawiam i Życze wszystkim bezawaryjności.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.