Treść opublikowana przez lisek1610
-
Lakiernik,blacharz Gdańsk
Witam szukam blacharza i lakiernika dobrego i niedrogiego w Gdańsku, mam parę rzeczy do ogarnięcia głównie skasowanie elementów wymiana drzwi na drugie
-
Podświetlenie wnętrza
Witamy czy w tej dużej lampce z przodu żarówki ledowe muszą być z canbusem? Bo kupiłem ledowe i po kilku dniach większość. Mruga ;/
-
Wymiana drzwi a4 b6
Witam wymieniał ktoś z was drzwi tylne w Audi? Moje są brzydkie i chciałbym zmienić nadrukiem tylko nie wiem jak się do tego zabrać czy poradzę sobie z regulacją itp prosiłbym o pomoc
-
Za wysoko! co zrobic?
na sprezynach eibacha siadzie Ci tyle ile podaja, czyli - 30mm lub wiecej jak zalozysz inne nizsze. Czyli jak zmieniac to caly komplet. Amorki zwykle chyba niestety szybko zabijesz, a szkoda jak sa nowe. Natomiast jak chcesz to mam na sprzedaz sprezyny 1be w dobrym stanie. Jak mialem zawieche 1ba i je zalozylem to usiadl mi ok 15mm, czyli tyle ile Cie interesuje. Pozdrawiam ok napisałem na pw
-
Za wysoko! co zrobic?
no to musze prawdzić amorki z przodu mam monroe. A NA SERIO BEDZIE LIPA GDYBYM ZAŁOZYL SPREZYNY EIBACHA?
-
Za wysoko! co zrobic?
hmm no teraz zawieszenie cale znowu zmieniać to nie bardzo, a co bys powiedział jak bym założył alusy 19? bo mam 17 a najbadziej przeszkadza mi szpara między kołem a nadkolem zmniejszyła by sie ??
-
Za wysoko! co zrobic?
Witam wszytskich potrzebuje pomocy. Mialem w oryginale zawieche 1be ale niestety była już wylatana i kupiłem nowa zawieche 1ba i nie podoba mi się teraz bo stoi za wysoko między przodem a tyłem jest prawie 1cm roznicy oczywiscie z przodu wyzej, chcialbym go obniżyc troche tylko jak najlepiej żeby chociąz amortyzatorów nie zmieiac jakie spręzyny polecacie z góry dzieki
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Wszystkich forumowiczów i posiadaczy a4 . Od niedawna stałem sie posiadaczem małysza pozdrawiam i Życze wszystkim bezawaryjności.