Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pawel00S4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Pawel00S4 opublikował(a) temat w 4.2
    Witam, panowie powiedzcie mi gdzie jest umiejscowiony rozrusznik w audi s4 b6 ??? i czy cieżki jest do niego dostęp?? ktoś ma jakąś manulakę do wymiany??
  2. Pawel00S4 odpowiedział(a) na Salawaaa temat w 4.2
    Najprawdopodobniej to fazatory a nie rozrząd. Sprwdzić możesz je poruszając wałkami na głowicy. Jeżeli bedzie luz fazatory do wymiany lub regeneracji. Regeneracja połowa kosztów nowych fazatorów a efekt ten sam. Zajmuje sie regeneracja w razie czego pisz do mnie. Co do kosztów rozrządu w inter carsie ok 2600zł orginał. Warto wymienić przy wymianie fazatorów. Najłatwiej cały ten zabieg zrobić na wyciągniętym silniku. Sam to wszystko u siebie robiłem tak wiec wiem o czym mówię :)
  3. Pawel00S4 odpowiedział(a) na wanio123 temat w 4.2
    Pisz na priv Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  4. Lata ktoś po miescie ?? Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  5. Czekam na termin. Zima wszyscy w domu siedza i grzańce piją ;D Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  6. Ja żyje Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  7. Witam. Oferuje regenerację fazatorów . Moja regeneracja czyni je sprawnymi w 100% tak jak byly by kuipone oryginalne NOWE w serwisie AUDI . Jeżeli ktoś jest zainteresowany zapraszam do kontaktu uwierzcie mi nie warto przepłacać w serwisie Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  8. A co z moca silnika jest OK ?? Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  9. Pawel00S4 opublikował(a) temat w 4.2
    Witam, poszukuje blokad do wypożyczenia jeżeli ktos ma prosze o info albo zna miejsce z ktorego moge wypozyczyc . Pozdrawiam Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  10. Witam poszukuje mechanika do poskladania rozrzadu do S4B6 4.2 ma ktos jakiegos dobrego ziomka ?? Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  11. Pawel00S4 odpowiedział(a) na tokmanS4 temat w 4.2
    Wewnetrzna strona nie jest pomalowana . Wystarczy okleic cala powierzchnie wenetrzna tam gdzie przychodzi uszczelka . A co do gniazd to sa tylko od gory delikatnie pomalowane ale to nic nie przeszkadza . Piaskowane byly cale po uwczesnym wyjeciu wszystkich uszczelek i blaszek . Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  12. Pawel00S4 odpowiedział(a) na Pawel00S4 temat w 4.2
    Niestety nie pownieważ nikt nie byl tak życzliwy zeby uzyczyc mi stary fazator Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  13. Ja tam nigdy nie robilem nic w ASO tak wiec nie wiem jakie tam ceny ;p Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  14. Zalezy od mechanika naprawde najlepiej zapytaj swojego mechanika. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.