-
Proszę o analize log BRD
Panowie proszę o pomoc w analizie błędów Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Proszę o analize log BRD
Witam. Od tygodnia zapala mi sie ikonka świecy żarowej. I tak sobie miga. Co może być tego powodem. Dziś na chwile na trasie zapaliła mi sie ikona EGR. Dziwne bo jechałem wówczas jakieś 130km/h Zauważyłem że czasem na wysokich obrotach przy ostrym dodaniu gazu szarpał a właściwie tak jak by przerywał i tracił moc. Audi A4 B7 Quattro Proszę o pomoc Log-PO-WAUZZZ8EX7A257993-216967.txt
-
Usunięcie emblematów z tylnej klapy w A6 C7
Witam Jako ze w domu pojawił sie nowy pojazd chce zrobić kilka modyfikacji Czy można usunąć napis A6 i oznaczenie TFSI Ultra z klapy czy zostaną dziury ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[B7 BRD] Audi A4 B7 Quattro 170KM S-line BLACK by paSTorEK
Teraz tak wyglada Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Prośba o wycenę uszkodzenia Audi A4 B8
Fotele nie wystrzelone
-
Prośba o wycenę uszkodzenia Audi A4 B8
No niby tak ale patrząc na jego przebieg i srodek naprawde zadbany bo ogldałem to max 37tyś sie zamknę wieć jak na ten model to uważam że ładnie. Nie wiem czy warto przód na polifta robić a tył to co ?
-
Prośba o wycenę uszkodzenia Audi A4 B8
Znacie jakąś stronę co by mi wyposażenie wypisało z VIN ? WAUZZZ8K79N032819
-
Prośba o wycenę uszkodzenia Audi A4 B8
Zobaczymy dojedzie to zrobie lepsze zdjęcia ... Na plus - fajnie bo ma 94tys przebiegu Na minus - brak s-linę zewnetrznego i silnik 140KM Teraz jeżdzę A4 B7 Quatrro 170KM i boje się ze ten spadek koni będzie mnie denerwował Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Prośba o wycenę uszkodzenia Audi A4 B8
Za tydzień będzie w kraju to zobaczę na żywo i dam znać ... Póki co dzięki za pomoc Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Prośba o wycenę uszkodzenia Audi A4 B8
Dziękuje za normalne odpowiedzi ... O to chodzi że to bardzo dobry znajomy co wozi auta mi to odda praktycznie bez zysku tzn na gotowo poniżej 28tys dlatego pytałem was czy warto. Teraz dopiero patrzę że rzeczywiście nie ma zewnetrznego s-line Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Prośba o wycenę uszkodzenia Audi A4 B8
Witam Stoję przed zakupem tej sztuki jest to A4 B8 2009r 2.0TDI 140KM S-line x2 Możecie mi podpowiedzieć ile będzie kosztowała mniej więcej naprawa ? . . . . . . . . Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Analiza logów - spadek mocy Audi A4 B7 2.0 TDI 2006r
Witam. Proszę o pomoc ponieważ ostatnio dzieje się coś nie tak z brachola silnikiem. Zaświeca się często ESP oraz kontrola systemu wtrysków i tak z nienacka spada moc silnika. Podpinam log z VCDS http://textuploader.com/5yies Prosze o pomoc co jest nie tak
-
Galeria felg Audi A4 czyli pokażcie swoje fele
Orginal RS 235/40/18
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
OK Ostatnie pytanie bo znalazłem fajny komplet z oponami 245/40/18 Rozstaw 5x112 ET:35 Myślicie że będą dobre do B7 ?
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Jeśli mogę założyć tak jak pisze Azio to ułatwi szukanie felg. Dzięki a co sądzicie 18" czy 19" dla wyglądu i wygody bo troszkę jeżdzę tak wiec i wygoda tez się liczy Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
paSTorEK
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta