Treść opublikowana przez paSTorEK
-
Proszę o analize log BRD
Panowie proszę o pomoc w analizie błędów Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Proszę o analize log BRD
Witam. Od tygodnia zapala mi sie ikonka świecy żarowej. I tak sobie miga. Co może być tego powodem. Dziś na chwile na trasie zapaliła mi sie ikona EGR. Dziwne bo jechałem wówczas jakieś 130km/h Zauważyłem że czasem na wysokich obrotach przy ostrym dodaniu gazu szarpał a właściwie tak jak by przerywał i tracił moc. Audi A4 B7 Quattro Proszę o pomoc Log-PO-WAUZZZ8EX7A257993-216967.txt
-
Usunięcie emblematów z tylnej klapy w A6 C7
Witam Jako ze w domu pojawił sie nowy pojazd chce zrobić kilka modyfikacji Czy można usunąć napis A6 i oznaczenie TFSI Ultra z klapy czy zostaną dziury ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[B7 BRD] Audi A4 B7 Quattro 170KM S-line BLACK by paSTorEK
Teraz tak wyglada Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Prośba o wycenę uszkodzenia Audi A4 B8
Fotele nie wystrzelone
-
Prośba o wycenę uszkodzenia Audi A4 B8
No niby tak ale patrząc na jego przebieg i srodek naprawde zadbany bo ogldałem to max 37tyś sie zamknę wieć jak na ten model to uważam że ładnie. Nie wiem czy warto przód na polifta robić a tył to co ?
-
Prośba o wycenę uszkodzenia Audi A4 B8
Znacie jakąś stronę co by mi wyposażenie wypisało z VIN ? WAUZZZ8K79N032819
-
Prośba o wycenę uszkodzenia Audi A4 B8
Zobaczymy dojedzie to zrobie lepsze zdjęcia ... Na plus - fajnie bo ma 94tys przebiegu Na minus - brak s-linę zewnetrznego i silnik 140KM Teraz jeżdzę A4 B7 Quatrro 170KM i boje się ze ten spadek koni będzie mnie denerwował Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Prośba o wycenę uszkodzenia Audi A4 B8
Za tydzień będzie w kraju to zobaczę na żywo i dam znać ... Póki co dzięki za pomoc Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Prośba o wycenę uszkodzenia Audi A4 B8
Dziękuje za normalne odpowiedzi ... O to chodzi że to bardzo dobry znajomy co wozi auta mi to odda praktycznie bez zysku tzn na gotowo poniżej 28tys dlatego pytałem was czy warto. Teraz dopiero patrzę że rzeczywiście nie ma zewnetrznego s-line Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Prośba o wycenę uszkodzenia Audi A4 B8
Witam Stoję przed zakupem tej sztuki jest to A4 B8 2009r 2.0TDI 140KM S-line x2 Możecie mi podpowiedzieć ile będzie kosztowała mniej więcej naprawa ? . . . . . . . . Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Analiza logów - spadek mocy Audi A4 B7 2.0 TDI 2006r
Witam. Proszę o pomoc ponieważ ostatnio dzieje się coś nie tak z brachola silnikiem. Zaświeca się często ESP oraz kontrola systemu wtrysków i tak z nienacka spada moc silnika. Podpinam log z VCDS http://textuploader.com/5yies Prosze o pomoc co jest nie tak
-
Galeria felg Audi A4 czyli pokażcie swoje fele
Orginal RS 235/40/18
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
OK Ostatnie pytanie bo znalazłem fajny komplet z oponami 245/40/18 Rozstaw 5x112 ET:35 Myślicie że będą dobre do B7 ?
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Jeśli mogę założyć tak jak pisze Azio to ułatwi szukanie felg. Dzięki a co sądzicie 18" czy 19" dla wyglądu i wygody bo troszkę jeżdzę tak wiec i wygoda tez się liczy Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Witam. Planuje kupić do siebie felgi z oponami 18'' i tu 2 pytania. Czy wszstkie A4 B7 Quattro mają średnice piasty 57,1mm i czy mogę załozyć po 2 opony rózne ? Tzn na przód inne na tył inne ? CZym to grozi w Quattro ?
-
Kratka i to za kratka zderzaka sline aero
Ok dzięki a jeszcze momentalnie znikł płyn do spryskiwaczy zapewne wężyk od sprysku lampy sie wypiął bo sam zderzak troszkę wyskoczył z zaczepów więc czeka mnie zdjęcie zderzaka
-
Kratka i to za kratka zderzaka sline aero
Witam. Wczoraj miałem zderzenie czymś na drodze i mam takie uszkodzenie Jest to Audi A4 B7 zderzak sline exterieur Proszę o info co to jest za kratka uszkodzone
-
VCDS nie widzi RNS-e w Audi A4 B7
Dziś jeden elektryk próbował sie połączyć ale nie mógł nic zrobić mówi ze chyba piny mam coś nie tak bo nie mógł sie skomunikować VCDS z nawigacja. Twierdził ze kabel orginal na USB. Wg niego muszę auto zostawić na dzień to to zrobi. Co o tym sądzicie ?
-
VCDS nie widzi RNS-e w Audi A4 B7
Ja mam taki błąd może ktoś pomoże co jest złe ... Czy kabel do VCDS czy te piny z początku tematu ... Ogólnie mam brak komunikatów na FIS i chciałem zrobić adaptacje
-
Ostrów Wlkp i okolice
Witam. A czy jest tu ktoś z Ostrowa co ma chwile i kabel do VCDS bo potrzebował bym zrobić adaptacje RNS-E
-
Gniazdo zapalniczki i zanik stacji radiowych
Radio to RNS-E
-
RNS-E brak Dźwięku i wyświetlania na FIS
ok w takim razie proszę o info co gdzie przestawić ?