Treść opublikowana przez paSTorEK
-
Ostrów Wlkp i okolice
Ja juz kabel kupiłem na 12.12 ale nie wiem co mozna powlaczac w mojej B7 ale tez chętnie sie spotkam ....
-
Ostrów Wlkp i okolice
pisz jak bedziesz w okolicy
-
[B7 BRD] Audi A4 B7 Quattro 170KM S-line BLACK by paSTorEK
wczoraj przyleciał ameliniowy przycisk do podłokietnika od snajper007 a tak prezentuje się zamontowany a dziś przyszła kierownica 3-ramienna z logiem S-Line szyta czerwoną nicią z funkcją multi .... wieczorem będę montował :-) Panowie pomóżcie bo kupiłem kierownice ale niestety nie moge jej uruchomić ... Czy kierownica powinna sie chociaż podświetlić po podłączeniu . . Jest taka a byla
-
[A4 B7] Audi A4 B7 2.0 TDI 140KM Quattro S-line 2007r sedan
A powiedz mi ktos pomagał Ci w wymianie a właściciele przy uruchomieniu kierownicy bo ja wlasnie kierownice 3ramienna z Multi założyłem ale ani sie nie podświetliła ani nie moge jej uruchomić w VCDS.
-
Ostrów Wlkp i okolice
czy ktoś z okolicy Ostrowa ma kabel do VAG COM ale taki lepszy co by można sie troszkę pobawić w kodowanie .... bo ja mam kabel ale słaby bo nawet nie mogę kierownicy z multi zaadoptować.
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
ok rozumiem wasze zdenerwowanie ale niestety uruchamiam VAG COM 409 lecz niestety nie mogę odnaleźć w nim kanału 81 a program Polski VAG niestety niby coś robi ale efektu brak.
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
witam .... panowie proszę o pomoc ponieważ zamieniłem kierownice z 3ramiennej gołej na 3ramienna z multi ale coś chyba jest nie tak ponieważ nawet się nie podświetlają przyciski na niej. Czy ktoś może mi napisać gdzie w VAG 409 aktywować kierownice ? lub czy może da sie to zrobić Polskim VAG 4.9
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Piękna felga ... Na moim wygladała by równie fajnie
-
Ostrów Wlkp i okolice
No to witamy nowicjusza
-
Audi A4 B7 Quattro 2007 2.0TDI 170KM - coś dmucha
a to ją tak dość mocno muszę słyszeć ?
-
Audi A4 B7 Quattro 2007 2.0TDI 170KM - coś dmucha
Witam. Jeżdżę od niecałego miesiąca moim A4 B7 Quattro 2.0 170KM ale słychać przy przyśpieszaniu jak by gdzieś powietrze silnik pobierał. Co to może być albo czy tak powinno być a może ktoś z okolicy z większym doświadczeniem jest to podjadę na sprawdzenie. No chyba że sam mogę to sprawdzić VAG-COM bo takiego posiadam :-)
-
Ostrów Wlkp i okolice
Witam Panowie i Panie. Niech odzywają się tu osoby z Ostrowa Wlkp celem spotkania wymiany doświadczeń itd. Pozdrawiam paSTorEK
-
Moduły oświetlenie LED can bus do naszych Audi A4
Czy ktoś może kupował i testował już żarówki LED DRL P21W komplet z rezystorami z allegro ? Cena 219 zł ? Bo zamierzam je zakupić http://allegro.pl/zarowki-led-audi-a3-a4-do-jazdy-dziennej-xenon-drl-i4608526615.html
-
Lampy przednie A4 B7 - Bi-Xenon i H7
Ok tak zrobie i efekt przedstawię po w tygodniu
-
Lampy przednie A4 B7 - Bi-Xenon i H7
Tak jest tak jak piszesz ... I teraz moje pytanie czy żarówkę z DRL czyli P21 kupić led czy wymienić gniazdo na H7 ?
-
Lampy przednie A4 B7 - Bi-Xenon i H7
Popawka DRL w moim modelu to zwykła żarówka kóla czyli P21
-
Lampy przednie A4 B7 - Bi-Xenon i H7
Moje lampy nie posiadają DRL wogóle
-
Lampy przednie A4 B7 - Bi-Xenon i H7
Witam. Chciałem wymienić żarówki w całym aucie i napotkałem dziwną sytuacja ... otóż na lampie jest opis H7 i D1S a w rzeczywistości w lampie jest Bi-Xenon i żarówka zwykła kula a nie H7. Jak to możliwe ? Czy mogę wymienić gniazdo od tej żarówki kuli i zamontować H7 ? Oto zdjęcia
-
[B7 BRD] Audi A4 B7 Quattro 170KM S-line BLACK by paSTorEK
Witam. Dość długo szukałem i w końcu znalazłem W końcu jestem szczęśliwym właścicielem czarnej A4 B7 Quattro 170KM - S-line WYPOSAŻENIE: - Lakier metalik L8L8 - czarny perłowy - Szyby elektryczne 4szt - Autoalarm - Listwy wykończeniowe srebrne - Czujniki parkowania tył - Tempomat - Przygotowanie pod GSM - System informacyjny kierowcy FIS z kolorowym wyświetlaczem - Tapicerka "Strato" - Sportowe fotele przednie - Podgrzewane fotele - Reflektory Bi-Xenon - S-line Exterieur - Alufelgi 5-ramienne 17" 235/45 R17 - Radio Concert z MP3 Audi ma przyciemnione szyby tylna i boczne tył mocno a przednie delikatnie. Oto co zakupiłem PLANY MODYFIKACJI: - oświetlenie wnętrza pełny pakiet LED - JUŻ JEST :-) - oświetlenie tablicy rejestracyjnej LED - JUŻ JEST :-) - RNS-E - fotele s-line z B7 , skóra + pół-skóra
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Ello