Treść opublikowana przez paSTorEK
-
RNS-E brak Dźwięku i wyświetlania na FIS
raczej nie ale jeśli to ważne to info o stacji radiowej się wyświetla ... gdzie to sprawdzić czy to jest połączone ? Kabel do CAN mam tak wiec proszę o podpowiedz to to sprawdze
-
RNS-E brak Dźwięku i wyświetlania na FIS
Panowie podpowiedzcie gdzie w kodowaniu będzie info o tym aby nawigacja z RNS-E którego dołożyłem do siebie wyświetlała sie na FIS (kolorowy)
-
Gniazdo zapalniczki i zanik stacji radiowych
Nie sprawdzałem ale dziś to zrobię Sprawdziłem bezpieczniki i niestety wszystko tak samo.... ładowarka też nie ma nic do tego ponieważ podłączałem kilka i to nie tanich i zawsze zakłóca odrazu radio... jakieś inne pomysły
-
Bixenon Xenon od A do Z
Witam. Jako że jedna lampa Bi-Xenon mi czasem mruga to chciałbym wymienić żarówki na nowe. Zastanawiam się jaka oprócz ceny jest różnica w żarówkach znanych marek OSRAM lub PHILIPS a innymi które są tańsze o połowę. Na wszystkie jest gwarancja 12mc. Co z mocą ? Ogólnie chciał bym kupić kolor biały zimny tzn. jak dobrze wyczytałem to 5000k lub 6000k. Czy ktoś na forum takie żarówki wymieniał i może cos doradzić ?
-
Gniazdo zapalniczki i zanik stacji radiowych
Witam. Mam problem ponieważ jak tylko podepnę coś do zapalniczki to radio przestaje grać. Po prostu gubi zasięg i czeszczy. Po odłączaniu np ładowarki lub czegokolwiek z zapalniczki wszystko wraca do normy. Po wciśnięciu zapalniczki w gniazdo niestety zapalniczka się nie nagrzewa sie.
-
Komunikat poziomu płynu do spryskiwaczy na fisie
Widze oraz próbowałem 8 miałem oryginalnie tak wiec przestawiłem na 4 ale cały czas tak samo to znaczy cały czas pokazuje że brak płynu Brak pomysłów ?
-
Komunikat poziomu płynu do spryskiwaczy na fisie
A jaki kod wpisać by całkowicie wyłączyć kontrole poziomu pøynu do spryskiwaczy ? lub by informacja zapalała się na 5s i potem gasła PS. Moje pytanie dotyczy A4 B7 - Kolor FIS Oto co mam w opcjach mojego Licznika http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/Audi_A4_%288E%29_Instrument_Cluster_%288EC/8ED/8HE%29
-
Lampy przednie A4 B7 - Bi-Xenon i H7
Ja kupiłem ledy do DRL i do tego moduł CANBUS i sprawuje sie bardzo dobrze polecam ... Jak znajdę aukcje od kogo to napisze
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
No to mnie zrobiono w .... Ja mam
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Panowie prosze o pomoc gdzie sprawdze jaka wersje mam map ponieważ niby kupiłem najnowsze 2015 a na DVD jest napisane ze 2014 tyle ze nadruk mozna zrobic jaki sie chce
-
Ostrów Wlkp i okolice
Ja jestem z Ostrowa i jesli termin spisuje to sie pojawię A tak na marginesie ma ktoś z was w okolicy wolne mapy 2015 do RNS-E ? Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
ok z zewnętrznych jaki w normalnej cenie polecacie ? choć fajnie było by w lapku wymienić na coś kompatybilnego
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Mam pytanie techniczne w końcu udało mi się zakupić i uruchomić RNS -e w mojej A4 ale nie mam map. Po ich nagraniu mam tylko napis o wersji softa. Doczytałem że muszę mieć nagrywarkę z funkcja book .... i tu moje pytanie czy do laptopa tez taką nagrywarkę kupie czy nie lub czy mogę jakoś zrobić aktualizacje aktualnej nagrywarki aby ta funkcja zadziałała ? Teraz mam laptopa Dell E6430 i napęd TS-U633
-
Soft się wysypał... "Check CD ROM/ Set Original CD ROM".
Jutro jeszcze porozmawiam z jednym specem u mnie i jak powie ze nie umie tego zrobic to pomysle o wysyłce do ciebie Tom A4
-
Concert III - wymiana lasera
wymieniłem cały część górną czyli elektronikę z napędem i teraz działa wszystko ok
-
Lampy przednie A4 B7 - Bi-Xenon i H7
Oto jak u mnie to sie przedstawia . . . . Jak oceniacie ten widok :-)
-
Soft się wysypał... "Check CD ROM/ Set Original CD ROM".
Czekanem cały dzien i jutro mam im dac znac czy dalej maja robić coś czy nie .... Skąd jestes to moze podjade i tak bedzie i najlepeij i najszybciej bo rozumiem ze sam tego nie zrobie ... Jak coś to kabel VCDS mam i dosc kumaty tez jestem ... Oczywiscie wynagrodzę co bedzie trzeba ... Ogolnie jakie koszty tak mniej wiecej ... Jak chcesz to na PRV napisz jak nie chcesz publicznie
-
Soft się wysypał... "Check CD ROM/ Set Original CD ROM".
zwykła
-
Soft się wysypał... "Check CD ROM/ Set Original CD ROM".
serwis radiowy tylko tym się zajmują
-
Soft się wysypał... "Check CD ROM/ Set Original CD ROM".
Panowie mam problem ponieważ po zdjęciu KOD w serwisie i podłączeniu radia RNS-E w aucie pojawił się napis "Set ORGINAL CD ROM" dalej po włożeniu oryginalnej płyty napis "Check CD ROM" i koniec ani radia wyłączyć ani nic. Teraz w serwisie na stole jest tak że radio idzie odkodować ale zamiast napisów nazwy stacji radiowych pojawiają się dziwnie znaczki kreski, gwiazdki itd... Co w takim razie zrobić i czy serwis coś uszkodził czy co ?
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Piękne koło i ogólnie gratulacje za mody i opis.
-
Rodzynek A4 B7 2.0 TDI BRD Quattro - nowa baza do modów.
Zapomniałeś podać linka :-)
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam. Poszukuje ramki do rejestracji A4 B7 S-line exterior w kolorze czarnym połysk ... Macie jaka cena ?
-
Rodzynek A4 B7 2.0 TDI BRD Quattro - nowa baza do modów.
Witam. Powiedz mi czy ta ramka pod rejestracje pasowała by do mojego s-line Exterior grilla bo ja mam brak i słabo to wygląda. Jaki nr tej ramki i czy trzeba było ściągać grilla do jej zamontowania ?
-
Concert III - wymiana lasera
Ale słychać ze mechanizm kręci połyka CD i po chwili taki komunikat CD ERROR SERWICE Jak sprawdzić czy mechanizm jest zablokowany ?