Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Soft się wysypał... "Check CD ROM/ Set Original CD ROM".


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Potrzebuję jakiegoś pewnego softu do rns-e - wywaliła mi komunikat Check CD ROM, a potem Set Orginal CD ROM. Wyczyćiłem laser, rozberałem navi, zrobiłem jej przegląd i potem się kapnąłem, że to będzie właśnie problem z softem. Szukam oczywiście jakiegoś w necie, ale nie wiem, czy będzie pewny... Z góry dziękuję bardzo za pomoc , bo mam niedziałający kadłubek rns'a, zamiast działającego kadłubka;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to wysypał ci się soft na 100% kiepski sds wywalił wszystko. Jedyny ratunek to wgranie nowego softu programatorem , jedyna i pewna naprawa. Ładowanie kolejnego niepewnego softu może ubić navi na amen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

soft był pewny, bo chyba pół roku wszystko działało jak należy - po prostu kilka razy ostatnio mignęła, przywiesiła się i potem już tylko komunikat. Dlatego właśnie szukam softu pewnego, który ją postawi na nogi. Ostatecznością jest flashowanie programatorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma takiego softu jedynie ori mapa może cię uratowac ale obawiam się że bez rwania kości się nie obejdzie. Miałem kilka takich navi tylko w inny sposób uszkodzone to soft nie taki to spolszczenie kiepskie i każdą musiałem programować na nowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnales jakos temat? I od razu spytam ile Cie to kosztowalo? Mam ten sam problem po wrzuceniu PL jezyka z chomika. Z VCDSem radio sie nie laczy, plyty ktore wczesniej chodzily tez nie ruszaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem ponieważ po zdjęciu KOD w serwisie i podłączeniu radia RNS-E w aucie pojawił się napis "Set ORGINAL CD ROM" dalej po włożeniu oryginalnej płyty napis "Check CD ROM" i koniec ani radia wyłączyć ani nic. Teraz w serwisie na stole jest tak że radio idzie odkodować ale zamiast napisów nazwy stacji radiowych pojawiają się dziwnie znaczki kreski, gwiazdki itd...

Co w takim razie zrobić i czy serwis coś uszkodził czy co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASO to zrobiło czy pseudo serwis elektroniki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

led czy zwykła pan z serwisu nie ma bladego pojęcia na temat tej navi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyślij naprawie bo panowie z twojego " serwisu " ubiją navi na amen na miejscu odczytali kod czy czekałeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekanem cały dzien i jutro mam im dac znac czy dalej maja robić coś czy nie .... Skąd jestes to moze podjade i tak bedzie i najlepeij i najszybciej bo rozumiem ze sam tego nie zrobie ... Jak coś to kabel VCDS mam i dosc kumaty tez jestem ... Oczywiscie wynagrodzę co bedzie trzeba ... Ogolnie jakie koszty tak mniej wiecej ... Jak chcesz to na PRV napisz jak nie chcesz publicznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...