Treść opublikowana przez paSTorEK
-
Concert III - wymiana lasera
Tak ale sprzedawca ma dużo dawców i mi wymieni
-
Concert III - wymiana lasera
tak kupiłem całość z elektroniką odkręciłem w sumie 4śrubki i przepiąłem taśmę. A już myślałem ze zadziała Podmiana elektroniki tez nic nie dała
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
te wyglądają kozacko
-
Concert III - wymiana lasera
dziś otrzymawszy od jednego gościa z allegro cały mechanizm z laserem ale niestety po wymianie otrzymuje komunikat CD ERROR SERVICE. A może muszę coś w radiu uruchomić po takiej wymianie ?
-
Concert III - wymiana lasera
Oto zdjęcia które udało mi się wykonać może to pomoże w identyfikacji lasera.
-
RNS-D i teledyski... ?
Możesz kolego podać namiary na user który robi takie przeróbki i czy działają zarówno na RNS-E zwykłym i led bo wlasnie zamierzam kupić to do siebie do autka :-)
-
Concert III - wymiana lasera
Tak czyszczony a i tak piosenki przeskakują a i czasem nawet jest error CD
-
Concert III - wymiana lasera
Witam . Potrzebuje kupić i wymienić laser w moim radiu Concer III czy ktoś to robił i jaki laser mam kupić bo nie mogę nigdzie znaleźć modelu lasera.
-
Audi concert nie chce odtwarzać audio CD
ok thx
-
Audi concert nie chce odtwarzać audio CD
w sobotę wyjeżdżam i nie zdążę już jutro nigdzie kupić kluczy dlatego chce to zrobić samemu.
-
Ramka rejestracji zderzak s-line exterieur
Witam. Czy ktos mi moze powiedzieć jaki nr części ma ramka do rejestracji pasująca do mojego grila. Grill z pakietu aerodynamicznego S-line (exterieur paket- s-line) Ostatnio kupiłem ramke o nr: 8E0 807 285 AA ale niestety nie pasuje.
-
Audi concert nie chce odtwarzać audio CD
a czy ktoś może mi powiedzieć jak wyciągnąć radio Concert III bez kluczyków tych do wyciągania radia ? Kupiłem nowy laser i chce go wymienić ale nie mam jak radia wyciągnąć.
-
Ramka do mojego grila
Sorki wstawiałem z telefonu i musiałem coś pomieszać to prosze o przeniesienie
-
Ramka do mojego grila
Witam. Czy ktos mi moze powiedzieć jaki nr części ma ramka do rejestracji pasująca do mojego grila. Grill z pakietu aerodynamicznego S-line (exterieur paket- s-line) Ostatnio kupiłem ramke o nr: 8E0 807 285 AA ale niestety nie pasuje.
-
Szumy podczas jazdy powyżej 100km/h
Witam. Oto dopełnienie info dotyczącego szumu u mnie: Nie mam wszystkich osłon pod szyba A szyba jest firmy GUARDIAN
-
Szumy podczas jazdy powyżej 100km/h
Nie mam tej osłony podszybia wogole
-
Szumy podczas jazdy powyżej 100km/h
Nie nadal mam szumy, uszczelki są ok, szyba tez wiec nie wiem co to takiego. Ale zauważyłem ostatnio ze jak sie jedzie 210km/h to szumy znikają :-)
-
Szumy podczas jazdy powyżej 100km/h
Jutro sprawdze
-
Szumy podczas jazdy powyżej 100km/h
Niby nie po przygodach bo było serwisowane w salonie i niczego tam wpisane nie ma. A czy plastiki te przy szybie tam gdzie jest akumulator nie wyciszyły by tego ?
-
Szumy podczas jazdy powyżej 100km/h
Dźwięk tzn szumy dochodzą od przodu jak gdyby a silnika lub podszybia
-
Spryskiwacz Xenonu cieknie !
Mam to samo tyle że mi cieknie prawa strona. jak go najlepiej wymontować aby sprawdzić czy jest pęknięty czy może wężyk pękł. Od spodu auta do niego się dostać czy lampę wyciągnąć ?
-
Szumy podczas jazdy powyżej 100km/h
Witam. Panowie proszę o pomoc ponieważ ostatnio dość dużo muszę jeździć drogami gdzie można jeździć szybciej niż 100km/h i w tedy w moim aucie dość mocno słychać szumy wiatru. Czy te modele tak mają. Jak jadę 140km/h to niestety komfortu w jedzie nie ma w ogóle. Nawet radio troszkę głośniej nie pomagają.
-
problem z temperatura zewnetrzna
witam. Ja za to mam problem taki żę temperatura na zewnątrz odczytuje sie bardzo wolno tzn musze troszke pojezdzić aby on stopniowo pokazywał zmiane temperatury. Wygląda to tak że jak w garażu auto stoi i tam ma jakieś 15C to jak wyjade do pracy to prawdziwą temperatuje pokazuje prawie jak do niej dojade dzyli po okolo 5km ... czy to normalne ?
-
taki tam oswojony BRUTAL
Piękny 3x - bo czarny - bo RS - bo sedan
-
[B7 BRD] Audi A4 B7 Quattro 170KM S-line BLACK by paSTorEK
Ale cena :-)