Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ostrów Wlkp i okolice

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Panowie i Panie.

Niech odzywają się tu osoby z Ostrowa Wlkp celem spotkania wymiany doświadczeń itd.

Pozdrawiam

paSTorEK

Opublikowano

Z Ostrowa masz tylko Kaja co pamiętam i w kaliszu Krawata ;]

Opublikowano

No i jeszcze moja skromna osoba , ale niestety auto jeszcze nie w dyspozycji :D

Opublikowano
  • Autor

No to witamy nowicjusza

Opublikowano

Siema ja jestem z Odolanowa ale to raptem 15km od Ostrowa altualnie siedze w Niemczech ale co jakis czas zjezdzam, jak byś chciał to sie mozemy na jakiegoś bajera zjechać w OSW.

Opublikowano
  • Autor

czy ktoś z okolicy Ostrowa ma kabel do VAG COM ale taki lepszy co by można sie troszkę pobawić w kodowanie .... bo ja mam kabel ale słaby bo nawet nie mogę kierownicy z multi zaadoptować.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Tez mam niedaleko do ostrowa. Pracuje w DE ale czesto jesstem w PL

Opublikowano
  • Autor

pisz jak bedziesz w okolicy

Opublikowano

Witam.

Jestem z Twardogóry i z chęcią mogę się spotkać. Kabelek też posiadam więc można coś pogmerać :)

Opublikowano
  • Autor

Ja juz kabel kupiłem na 12.12 ale nie wiem co mozna powlaczac w mojej B7 ale tez chętnie sie spotkam ....

Opublikowano

Robimy jakis termin?


Zaproponujeę coś co prawda będzie to zimowy spot ale dlaczego nie, 3 styczeń poszukam jakies miejscówki z placem i jakąś restauracją co by można usiąść i wypić ciepła herbatke. Miejsce Krotoszyn ( dokładna miejsówka wczesniej ) 3 stycznia

Lista

-hiszpan123i pewnie 2 moich kumpli


http://a4-klub.pl/index.php?/topic/295667-spot-wielkopolska-krotoszyn/


Brak chetnych ?

Edytowane przez hiszpan123

Opublikowano

Można by coś skręcić w okolicach Ostrowa nawet np. na parkingu galerii. Myślę że wbiłbym z Krawatem i jego obecnym nabytkiem :)

btw. wpisałem się na liste

Edytowane przez marcino89

Opublikowano

Ja również jestem z Kalisza ale autko jeszcze puki co nie dostepne ale myślę ze to kwestia miesiąca pozdrawiam wszystkich

Opublikowano

Ja również jestem za , tylko autko dopiero pojechało do lakiernika wiec jeszcze trochę , jakieś dobre 3 tyg żeby jakoś to wyglądało :D

Opublikowano

Witam też jestem z Ostrowa i chętnie spotkam się i pogadam na temat naszych autek. Miło bybyło jak byłby kabelek z VAGIEm aby się pobawić :D

Opublikowano

Kabelek sie napewno znajdzie robimy większy spocik 3 stycznia

Opublikowano

Jak bedzie to 3 Stycznia to 90% też wpadam, no chyba ze wolnego w robocie nie dostane:/ i nie zjade do PL

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Jestem chętny na jakiś spot, ale weekend przed świętami nie ogarnę wolnego sobie.

Jednak można coś pomyśleć ;) Może piątek przed świętami? 19.12

Arek, kaju nie jest z Ostrowa :P

Edytowane przez michu93

Opublikowano

[emoji111]️

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Witam! Ja tez jestem z Ostrowa, wiec jakby sie cos ciekawego dzialo to mysle ze tez wlece (jak bede mial akurat wolne).... Ale mysle ze jakis wiekszy spocik to jak sie troche cieplej zrobi, bo teraz to ani auta umyc sie nie da bo uszczelki przymarzna, a glupio takim brudasem na spot jechac :D
Pozdrawiam!!!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.