Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ostrów Wlkp i okolice


paSTorEK

Rekomendowane odpowiedzi

W Odolanowie byłoby gites :wink: Ja od jutra jestem 2 tygodnie w Pl na urlopie wiec by pasiło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Odolanowie byłoby gites :wink: Ja od jutra jestem 2 tygodnie w Pl na urlopie wiec by pasiło...

to wpadnij na bajer do mnie do sośń :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma problemu, nie wiem czy bede mial teraz w weekend czas, w poniedzialek i wtorek brak auta ale od środy juz latam tak wiec myślę ze sie zgadamy w przyszłym tygodniu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sobote od rana do wieczora mam auto ze śląska na montaże, w niedziele też coś mam, także w weekend jestem niedostępny bankowo. W tygodniu zapraszam, zgadamy się tu jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gabalo widziany dzisiaj w odolku o 10.30 z rynku w stronę poczty jechałeś, akurat z kajakiem przez tel gadałem i stałem pod wydziałem komunikacji - chyba już go nie ma :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo mozliwe jestem do konca nastepnego tygodnia w odolanowie to cały czas sie krece po okolicy :wink:


jak ktoś mnie bedzie widział latającego po oklolicy to zapraszam dzwonić dzwonić. mój numer 600271507 to sie podjedzie na bajera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dam rady w sobote na caly dzien do karpacza jade, niedziela z rodzinka musze przysiedzieć, poniedzialek wrocek caly dzien, wtorek lub najpozniej sroda bede:) no chyba ze bym na 20 minut w niedziele sie wyrwal teraz


lub dzis ale to aby do 16 mam czas... jak co to pisz na kom numer wyzej podawałem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę, widziałem Cię w Sośniach chyba pod abc dzisiaj koło 16

a ja cie ostatnio chyba jak jechales na odolek :P nie zczailem ze to ty dopiero jak przejechales mowie michal hah:P

pany zalatwi ktos jakies radyjko chorusa 2 albo concerta 2 bo juz mnie uj strzela bez muzyczki w aucie ..a przez neta nie chce zamawiac ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz, w Międzyborzu znam gościa, co ma radia do audi, przywozi z niemiec, pisz na fb to podeślę Ci numer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może ktoś szuka felg? http://olx.pl/oferta/17-8j-et35-5x112-continental-sportcontact-2-ssr-225-45-CID5-IDbN0CH.html:D


Kto jeździ kondomem srebrnym poliftem w esce? wczoraj widziałem późnym popołudniem na chopina przed fanaberią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wiem że to nie ten dział, ale tak pytanko do osób z okolicy. Mam na sprzedaż mój zestaw kól letnich felgi rs6 oryginały Ronal 18cali plus opony Continental Sport Contact 3 235/40 R18. Bieżnik 3,5 do znaczników, jak ktoś jezdzi dalej to 4,5 mm.Koła umyte i wyważone przygotowane do sezonu.Pytam tutaj bo nie mam czasu bawić sie w wysyłki moze by ktoś chciał z okolicy, podjechałby obejrzał i ewentualnie łyknąl. W razie co kom 600271507

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszły foty, i dokładny opis,,,to sa w sumie te fele które mam w temacie o swojej audice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może ktoś szuka felg? http://olx.pl/oferta/17-8j-et35-5x112-continental-sportcontact-2-ssr-225-45-CID5-IDbN0CH.html :D

Kto jeździ kondomem srebrnym poliftem w esce? wczoraj widziałem późnym popołudniem na chopina przed fanaberią

jeszcze raz, za 650zł oddaję komplet, mogę podrzucić Oleśnica, Ostrów, Kalisz, Pleszew ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w przyszłym tygodniu mogę wpaść

Wysłane za pomocą Xperia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...