Treść opublikowana przez slimok
-
Czym ukryc rysy?
Najlepiej rysy zakryć plandeką . Działa w 100%. Tak na poważnie nikt Ci tu z fusów nie będzie wróżyć . Pokaż co to masz za rysy a na pewno ktoś ci doradzi czy polerka wystarczy czy lakiernik czy coś innego.
-
Czy zwykłe żółte żarówki mogę zamienić na jakieś niebieskie?
- namiar na @waskivw
szukaj firmy waskij garage nie mam za co- Prośba o poradę w sprawie wypadku.
Ja sobie zdaję sprawę że sprawa będzie w sądzie ale z jakimi konsekwencjami. Jakiś mandat, kara w zawiasach ?- Prośba o poradę w sprawie wypadku.
Witam. Niestety ale żona wymusiła pierwszeństwo i spowodowała wypadek. Poszkodowany wylądował w szpitalu prawdopodobnie ze złamaniem kolana albo jego uszkodzeniem(nie wiemy ale zabrała go karetka.) Żona nie wie jakim cudem ale nie widziała tego pojazdu (była noc). Posiada prawo jazdy 2.5 roku i na koncie brak punktów , madatów iitp. Orientuje się może ktoś jakie będą tego konsekwencje ? Miał może ktoś z was podobne zdarzenie ? Mamy się martić ?- Smród z dmuchawy w A4 B7
Tak, tak , forum po to jest żeby sobie pomagać ale takie żeczy z jakimi Ty wyskoczyłeś były już napisane parę lat temu.- Smród z dmuchawy w A4 B7
Jeśli kolega miał kluczyk do airbaga to nie powinien włączać auta jak miał kostki rozłączone. Włączanie auta jak się ma poodłączane kostki od jakichkolwiek czujników skutkuje złapaniem błędu. Taka wiedza to podstawa.- Smród z dmuchawy w A4 B7
Po pierwsze to złoty szpadel należy do Ciebie. Wykop stulecia. Po drugie to jakim cudem zaświeciła Ci się poduszka odpinając wtyczkę od oświetlenia schowka ?- Prośba o pomoc. Dość pilne.
- Hid h7
pomyśleliście panowie o tym że wkładająć takie wynalazki razicie tym czymś innych kierowców ?- Modyfikacja podświetlanych klamek
nic nie mierzone. Dioda bodajrze 5050 ale może być inna. Podświetlenie działa do dnia dzisiejszego i miewa się wyśmienicie xd.- Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Polecam tą maszynę. Nie mam porównania z innymi bo wskoczyłem od razu na hi level- Relacja z reanimacji silnika - A4 B6 2.0 ALT
Tomeczku , weź nie przesadzaj . Powiedz mi jaką inną wadę ma ten silnik nie biorąc pod uwagę apetytu na oliwę.- Problem z odpaleniem, brak podswietlenia licznika
bezpieczniki sprawdziłeś ?- Relacja z reanimacji silnika - A4 B6 2.0 ALT
Dejta ludzie spokuj już z tym trolowaniem ALT. Powiedz mi jeden z drugim co ma te 1.8t super hiper przezajebisty silnik , ile szybciej przejdziesz ode mnie z Warszawy do Gdańska lub z jednego końca Warszawy na drugi ? XD Myślę że na tym moim poście temat trolowania powinien się już skończyć bo to jest temat o naprawie śilnika. AMEN.- Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Zakładaj , zakładaj Temat interesujący dla wielu osób. Nie wszystkich będzie stać na taki remont ale temat jest wart uwagi zwłaszcza jak będzie relacjonować Twoja osoba .- Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
jesteś pewien że masz dobrze ustawiony gaz ?- Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
nie pitol że ten środek zmyje naklejkę 3m. Nie znam osobiście takiego specyfiku w płynie co usuwa naklejki dwustronne i przy okazji nie niszczą lakieru. Smołę to i owszem, nawet masłem usuniesz xd.- Spoty wrocławskie
Ten gościu to jakiś żart.Zajmował się autem mojej dziewczyny wymieniał wszystko do okola oprócz tego co trzeba. Kasowal jak Autoryzowany serwis Zgadzam się z Tomkiem. Panowie z Wesółki to żart. Ogólnie w Twardogórze nie ma mechaników , są tylko wymieniacze. Żadnemu bym nie oddał mojego samochodu.- [A4 B6] jakie dystanse
Ha , noo wytłumaczyłeś się Jeżeli nie jesteś leniwy , to na bank przeczytałeś wszystkie tematy na forum związane z dystansami i na bank jest tam roziązanie Twojego problemu. Nie rozumiem więc , po co założyłeś ten temat- [A4 B6] jakie dystanse
Ja dalej nie rozumiem w czym masz problem Taki jesteś leniwy że nie chce się przynieść koła z piwnicy i podmienic na chwilę . To jest 10 min roboty ps. Masz troszkę pecha bo się wyładowałem akurat na Tobie. Coraz więcej osób jest na forum które są strasznie leniwe i nie potrafią troszeczkę pomyśleś. Wolą pisać bezsensownie posty niż iść do swojego auta i troszkę ruszyć mózgownicą.- [A4 B6] jakie dystanse
Oglądałeś ten filmik co afroo zapodał ? Ciężko jest wziąć kawałek kija i miarkę ? Liczysz że ktoś Ci poda gotowe wymiary. Więcej czasu ci zajeło napisanie tego posta niż byś sobie sam pomierzył.- zderzak S-Line
Temat przerabiałem osobiście , oglądałem może z sześć zderzaków .... wszystkie szroty.- bex świece lpg pomóżcie.
Kup takie na jakie Ciebie stać NGK ,Denso czy inne, oby były jedno elektrodowe. Ja przerobiłem temat od zwykłych do irydowych i nie zauważyłem różnicy. Zmniejsz tylko przerwę do 0.9 i będzie git. Jak kupisz najtańsze to tylko będziesz częściej zmienial i tyle, praca silnika się nie zmieni jak kupisz za 10 czy za 50zł.- Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
zmien gazownika to raz a dwa,da się tą wadę olejową naprawić. - namiar na @waskivw