Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slimok

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slimok

  1. slimok odpowiedział(a) na djjary temat w Audi A4 B6
    po tej wypowiedzi wnioskuję że się nie przyjrzałeś
  2. slimok odpowiedział(a) na djjary temat w Audi A4 B6
    przyjrzyj się tym dwóm zderzakom a odpowiesz sobie sam.
  3. slimok odpowiedział(a) na rosiaksdz temat w Audi A4 B6/B7
    Mega zarąbiste. 200usd sobe wołają plus na pewno wysyłka. Czas oczekiwania 1,5-2 miesięcy
  4. slimok odpowiedział(a) na djjary temat w Audi A4 B6
    To jest połączone coś na zasadzie klinów. Trzeba to zdecydowanie ale ostroznie rozłączać bo dość mocno spasowane. Najlepiej w ciepłym miejscu to robić żeby plastik był elastyczny. Jak spojzysz na zderzak od wew strony to pokapujesz o co chodzi.
  5. slimok odpowiedział(a) na k232 temat w 1.8
    Panu już podziękujemy za krytykę. Instalacja zawiązana jest na sznurku i ledwo co już wisi.. To nie krytyka... mialem 1.8T i mam kolejne 1.8T mam tez jako daily 1.8 w a4 wszystko bylo i jest w gazie listwe mozna spokojnie schowac pod pokrywe silnika... a same rurki od wtryskow do kolektora skrocic conajmniej o polowe tak samo z rura zasilajaca listwe w gaz nie powinno jej praktycznie byc widac nie widac ZADNYCH mocowan listw na tym filmiku ps nie jestem i nigdy nie bylem instalatorem LPG daj że człowiekowi spokój ... on się nie pyta czy ma ładnie zamontowany gaz Wracając do tematu to raczej nie powinno tak być , ale to powinni ocenić fachowcy od gazu.
  6. slimok odpowiedział(a) na djjary temat w Audi A4 B6
    Jak kupisz zderzak sline bez czujników to rozłozysz swojego na pół i tamtego także. Połączysz góre swoją a dół kupiony sline i masz piękny zderzak sline z czujnikami tadamm...
  7. slimok odpowiedział(a) na djjary temat w Audi A4 B6
    Tylną dokładkę można podnienić. Nie trzeba nic kombinować.
  8. slimok odpowiedział(a) na Krystianek10 temat w Audi A4 B6
    sory ale po tym pytaniu już nie mam sił. A chciało Ci się chociaż zobaczyć jak to tam wygląda ?
  9. slimok odpowiedział(a) na Krystianek10 temat w Audi A4 B6
    Wyciągasz uszczelkę i od strony silnika podważasz zatrzaski jeden po drugim.
  10. Jesteś genialny, takiej lektury potrzebowałem A ma ktoś pomysł lub jakieś dojścia, gdzie można zakupić tą część 06B133753C oprócz serwisu? Przeszukałem cały internet, obdzwoniłem sklepy i szroty, nigdzie tego nie ma :/ dlaczego nie w serwisie ? Jeśli masz problem powiedzmy z dojazdem to serwisy też wysyłają części kurierem.
  11. numer zdaje się taki 06B133753C Tutaj masz super temat założony przez kolegę ''kamil-vag'' http://a4-klub.pl/index.php?/topic/337354-20-alt-podstawowa-diagnostyka-i-informacje/page-1 lektura obowiązkowa.
  12. przy dekorach nie możesz tej folii obcinać na krawędziach tylko trzeba ją zawinąć na lewą stronę. Ona jest twarda i dlatego się odkleja. Na płaskich powierzchniach nie ma problemu z odklejaniem.
  13. to co zaznaczyłeś na zdjęciu to jest opaska ale ten plastik po lewej to eżektor. Sprawdź jeszcze rurki od podciśnienia te co idą od eżektora czy czasami nie są za miękkie. Jak guma jest za miękka to podczas gwałtownego naciśnięcia na hamulec podciśnienie ją zasysa i dlatego ten pedał jest twardy.
  14. nie otwiera się zdjęcie
  15. Takiego wyczynu jeszcze nikt tu na forum nie zanotował. I raczej się nie zapowiada że Twoje jest ewenementem na skalę światową. 2l/10k to się zgodzę.
  16. Czy filmiku z zakupu Twojego auta nie ma czsami na YT ?
  17. Ja założyłem z gumami i siadło mi 15mm. Jeszcze jest jeden myk- trzeba popuścić wszystkie wahacze po wymianie talerzyka i dopiero wszystko poskręcać do kupy. Nie ma opcji żeby nie zeszło 15mm.
  18. slimok odpowiedział(a) na goldi temat w Dolnośląskie
    Pranie zaliczone Tanio , szybko i dobrze zrobiona robota doliczając do tego miłą atmosferę. pozdrawiam i polecam.
  19. w tym przypadku zdecydowanie tak.
  20. nie zgodzę się z tym. Miałeś je obie w ręce? Pracowałeś tą i tą ? Folia 3m nie da Ci takiego efektu jak 5d , resztę różnic napisałem wyżej.
  21. 3M nie ma w swojej ofercie folii o takiej strukturze. Folia 5D carbon pod względem wizualnym nie ma sobie równych, gdzie 3M przy niej to jakieś nieporozumienie. Fakt, 5D jest grubą folią i aplikacja jest ciężka, gdzie niedoświadczony majster może mieć kłopoty.
  22. +1 to są tak banalne sprawy. Wstyd o takie coś wypytywać
  23. slimok odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B7
    proszę bardzo http://a4-klub.pl/index.php?/topic/75510-wymiana-tylniej-wycieraczki-z-audi-q5/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.