Treść opublikowana przez slimok
-
zderzak S-Line
po tej wypowiedzi wnioskuję że się nie przyjrzałeś
-
zderzak S-Line
przyjrzyj się tym dwóm zderzakom a odpowiesz sobie sam.
-
Licznik B6/B7 a'la B8
Mega zarąbiste. 200usd sobe wołają plus na pewno wysyłka. Czas oczekiwania 1,5-2 miesięcy
-
zderzak S-Line
To jest połączone coś na zasadzie klinów. Trzeba to zdecydowanie ale ostroznie rozłączać bo dość mocno spasowane. Najlepiej w ciepłym miejscu to robić żeby plastik był elastyczny. Jak spojzysz na zderzak od wew strony to pokapujesz o co chodzi.
-
Dźwięk wtrysków LPG
Panu już podziękujemy za krytykę. Instalacja zawiązana jest na sznurku i ledwo co już wisi.. To nie krytyka... mialem 1.8T i mam kolejne 1.8T mam tez jako daily 1.8 w a4 wszystko bylo i jest w gazie listwe mozna spokojnie schowac pod pokrywe silnika... a same rurki od wtryskow do kolektora skrocic conajmniej o polowe tak samo z rura zasilajaca listwe w gaz nie powinno jej praktycznie byc widac nie widac ZADNYCH mocowan listw na tym filmiku ps nie jestem i nigdy nie bylem instalatorem LPG daj że człowiekowi spokój ... on się nie pyta czy ma ładnie zamontowany gaz Wracając do tematu to raczej nie powinno tak być , ale to powinni ocenić fachowcy od gazu.
-
zderzak S-Line
Jak kupisz zderzak sline bez czujników to rozłozysz swojego na pół i tamtego także. Połączysz góre swoją a dół kupiony sline i masz piękny zderzak sline z czujnikami tadamm...
-
zderzak S-Line
Tylną dokładkę można podnienić. Nie trzeba nic kombinować.
-
Audi A4 B6 avant - jakie wymiary butli toroidalnej w koło?
ale wykopalisko odkryłeś XD
-
grill
sory ale po tym pytaniu już nie mam sił. A chciało Ci się chociaż zobaczyć jak to tam wygląda ?
-
grill
Wyciągasz uszczelkę i od strony silnika podważasz zatrzaski jeden po drugim.
-
twardy hamulec przy gwałtownym hamowaniu
Jesteś genialny, takiej lektury potrzebowałem A ma ktoś pomysł lub jakieś dojścia, gdzie można zakupić tą część 06B133753C oprócz serwisu? Przeszukałem cały internet, obdzwoniłem sklepy i szroty, nigdzie tego nie ma :/ dlaczego nie w serwisie ? Jeśli masz problem powiedzmy z dojazdem to serwisy też wysyłają części kurierem.
-
twardy hamulec przy gwałtownym hamowaniu
numer zdaje się taki 06B133753C Tutaj masz super temat założony przez kolegę ''kamil-vag'' http://a4-klub.pl/index.php?/topic/337354-20-alt-podstawowa-diagnostyka-i-informacje/page-1 lektura obowiązkowa.
-
Oklejanie dekorów w Audi folią 3M
przy dekorach nie możesz tej folii obcinać na krawędziach tylko trzeba ją zawinąć na lewą stronę. Ona jest twarda i dlatego się odkleja. Na płaskich powierzchniach nie ma problemu z odklejaniem.
-
twardy hamulec przy gwałtownym hamowaniu
to co zaznaczyłeś na zdjęciu to jest opaska ale ten plastik po lewej to eżektor. Sprawdź jeszcze rurki od podciśnienia te co idą od eżektora czy czasami nie są za miękkie. Jak guma jest za miękka to podczas gwałtownego naciśnięcia na hamulec podciśnienie ją zasysa i dlatego ten pedał jest twardy.
-
twardy hamulec przy gwałtownym hamowaniu
nie otwiera się zdjęcie
-
Duże spalanie oleju 700 km 1 litr
Takiego wyczynu jeszcze nikt tu na forum nie zanotował. I raczej się nie zapowiada że Twoje jest ewenementem na skalę światową. 2l/10k to się zgodzę.
-
[B6 AVF] Eibach Pro-Kit/ LED Interior/ BNS 5.0/ S-Line Exterieur/Led DRL
Czy filmiku z zakupu Twojego auta nie ma czsami na YT ?
-
Obniżenie przodu w Audi A4 B6 talerzykami sprężyn od A4 B5
Ja założyłem z gumami i siadło mi 15mm. Jeszcze jest jeden myk- trzeba popuścić wszystkie wahacze po wymianie talerzyka i dopiero wszystko poskręcać do kupy. Nie ma opcji żeby nie zeszło 15mm.
-
Pranie aut Wrocław
Pranie zaliczone Tanio , szybko i dobrze zrobiona robota doliczając do tego miłą atmosferę. pozdrawiam i polecam.
-
Polerka auta
LZ7L
-
Oklejanie dekorów w Audi folią 3M
w tym przypadku zdecydowanie tak.
-
Oklejanie dekorów w Audi folią 3M
nie zgodzę się z tym. Miałeś je obie w ręce? Pracowałeś tą i tą ? Folia 3m nie da Ci takiego efektu jak 5d , resztę różnic napisałem wyżej.
-
Oklejanie dekorów w Audi folią 3M
3M nie ma w swojej ofercie folii o takiej strukturze. Folia 5D carbon pod względem wizualnym nie ma sobie równych, gdzie 3M przy niej to jakieś nieporozumienie. Fakt, 5D jest grubą folią i aplikacja jest ciężka, gdzie niedoświadczony majster może mieć kłopoty.
-
Tajemnica wycieraczki tylnej
+1 to są tak banalne sprawy. Wstyd o takie coś wypytywać
-
Problem z tylnią wycieraczką ,Avant
proszę bardzo http://a4-klub.pl/index.php?/topic/75510-wymiana-tylniej-wycieraczki-z-audi-q5/