Treść opublikowana przez slimok
-
miernik lakieru
Coś chyba z tą ceną to za bardzo nie teges w porównaniu do tego : Jak sie panocki reklamujecie na forum to warto chyba dać dla forumowiczów jakąś specjalną ofertę.
-
miernik lakieru
To tak z czystej ciekawości dla forumowiczów GL-PRO-1 w jakiej by był cenie ?
-
Termostat ALT 2.0
W takim razie zmieniam zdanie na ten temat
-
Wycie pompy po wymianie płynu
Nie jaki płyn tylko jakim sposobem go wymieniłeś
-
Wycie pompy po wymianie płynu
To może jeszcze do kompletu napisz jak Ty ten płyn wynieniałeś.
-
Listwy Dekory LED
ale z tego co pisałeś to masz tyle samo diod czyli 60/m Coś musiałeś nie w tym miejscu umieścić pasek że masz taki kiepski efekt.
-
Termostat ALT 2.0
z tego co się orientuję to ponoć podróbki są be a w aso coś koło 500 się zakręci. jeśli to było do mnie to powiem Ci że nawet tego nie zaobserwowałem. Zaraz pójdę to zobaczę co się tam dzieje. Ale one niby załączają się na zimnym jak i na ciepłym ? PS. sprawdziłem. Po odpaleniu (silnik był zimny) po pięciu sekumdach włączyły się dwa wentylatory ale nie na 100% tylko tak powiedzmy 20%.
-
Termostat ALT 2.0
może kolega coś podpowie. Jak się da, to dam sobie radę
-
Termostat ALT 2.0
To jeszcze proszę Cię Kamilu powiedz czy trzeba to czymprędzej wymieniać czy można tak jeździć bez obawy.
-
Termostat ALT 2.0
mam to samo. Jest to do naprawienia czy trzeba nowy termostat ?
-
Spryskiwacze xenonów nie działają ?
Na bank padła pompka . Jak wymieniłem na nową to pokusiłem się o rozwalenie starej. Okazało się że w środku jest sama rdza.
-
różnice miedzy 195/65/15 a 205/55/16
Podłącze się do tematu ponieważ mam taką samą zagwozdkę ale chcę z 16 przejść na 17. Nie chcę stracić komfortu jazdy. Czy przesiadka coś zmieni na zawieszeniu 1ba ?
-
Strefa Śmiechu
Gdzie ja teraz taki błotnik dostane ?
-
Strefa Śmiechu
Ale to jest dopiero patologia https://www.youtube.com/watch?v=PyFnbxB_xr0
-
Strefa Śmiechu
Jak za pomocą alkomatu można zbadać poziom alkoholu we krwi ??
-
Szukam szpeca od skrzyn multitronic.
Polecam Bartka - Bart-s. Nawet jak bym miał 400km to bym też pojechał. Przemiła osoba i FACHOWIEC do którego nie liczy się kilometrów. Nie zastanawiaj się tylko dzwoń i się umawiaj.
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
A co z LM top tec 4100 ?
-
Strefa Śmiechu
Popuściłem ze śmiechu.
-
Tylnia roleta / avant
Czy chodzi o sprezyne ktora jest przytwierdona do plastikowej obudowy z boku rolety (ta chyba dziala z pionowa roleta) ? Czy jest jakas inna w plastikowej rolce na ktora naklejona jest roleta pozioma ???? pionowa i pozioma nie mają nic ze sobą wspólnego. Ten plastik ze sprężynką jest odczepiany od obudowy rolety (jest wciśnięty na ciasno) można go podważyć śrubokrętem ale wtedy sprężyna się rozwinie.
-
Tylnia roleta / avant
Rozbierałem parę razy roletę ale ciężko jest wytłumaczyć jak to zrobić poprawnie. Sprężynę musisz nawijać w kierunku zwijania rolety czyli jak będziesz naciągał sprężynę to rozciągnięta roleta ma się chować do środka. Temat nie jest łatwy, parę razy oberwałem rozwijającą się sprężynką . Koniec końców kupiłem nową roletę i mam święty spokój.
-
Tylnia roleta / avant
Zapewne rozebrał i się już nie zwija.
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
To ja dalej bym podczymał temat glinek i poprosił Ciebie Pawle jako nasze guru o mały wykładzik. Z ciekawością bym się dowiedział jaka różnica jest między tymi tańszymi i droższymi. Mogę się założyć że pracowałeś chyba wszystkimi glinkami jakie są dostępne i masz nie lada doświadczenie. Więc jeśli nie sprawi Ci to kłopotu to bardzo bym prosił o małą lekcję
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Pawełku, zacznijmy od tego że Ty to jesteś ''insza inszość'' potem jest długo , długo nic i jesteśmy my , zwykli zjadacze chleba. A tak na poważnie to jak nigdy nie pracował glinką to ta w zupełności starczy i będzie mniejszy ból jak upadnie na ziemie
-
Mix s line/s4
Witam. Panowie, mam małego zgryza. Obecnie mam coś takiego: https://www.dropbox.com/s/49kspc70pu6f7dl/IMG_0769.jpg?dl=0 brakuje mi tylko przodu. I teraz właśnie ten zgryz, nie zrobię wioski jak założe zderzak od s4 ?
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Ta glinka będzie odpowiedznia: http://www.pielegnowacauto.pl/valetpro-glinka-yellow-poly-100g.html do tego woda z płynem i jazda z koksem.