Treść opublikowana przez slimok
-
Modyfikacja podświetlanych klamek
Jak możesz to pokaż zdjęcie jak to sobie wykombinowałeś
-
Prośba do właścicieli dekorów Karbonowych
Mam prośbę do kolegów lub koleżanek którzy mają w autach dekory oryginalne karbonowe. Głównie chodzi mi o zdjęcie szczegółu krawędzi od lewej strony. Nikt nie ma dekorów w karbonie ?
-
Buczenie po lewej stronie? Problem z turbino?
Jesteś polakiem czy z mniejszości narodowej (nie ubliżając nikomu) ? Noż ku.....rwa mać , jesteś tak leniwy że nie chce Ci się poprawnie bez błędów napisać tak krótkiego posta ? I nie tłumacz się czasami że z tapatalka pisałeś . "Problem z turbino" co to ku...rwa jest ? TURBINĄ tak się pisze. Już nie mówię co jest w poście Ps. Nie będę nabijał postów bo to bez sensu , ale zedytuje. To nie jest żaden chwyt tylko Twoje lenistwo. Po tym jak zwróciłem Ci uwagę poprawiłeś całego posta i teraz można to normalnie przeczytać. Wcześniej to był jakiś bełkot. Ludzie... nie zganiajcie swojego lenistwa na tapatalka lub na chorobę którą wymyślili rodzice leniwych dzieci o nazwie "dysleksja". Przepraszam że nie na temat.
-
Od ilu stopni włącza się klimatyzacja?
Jeszcze zacytuję kolegę mily który pisał w tym temacie: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/251796-klimatyzacja-zima-w-audi/
-
polerowanie lamp
Jak niczym nie zabezpieczyłeś to prawdopodobnie bardzo szybko Ci problem powróci. Jedni lakierują klarem inni zabezpieczają specjalnymi preparatami. Robiłem koledze pół roku temu taką renowacje i zabezpieczyłem takim czymś : http://showcarshine.pl/1097-meguiars-headlight-protectant-296ml-ochrona-reflektorow.html jak narazie jest spokój.
-
Od ilu stopni włącza się klimatyzacja?
W sumie wszystko mam na manual i nawiewy na szybe i nogi , temp 21 przez cały rok. Wentylatory też działają w każdej tem. To może ja źle rozumuje i nie wiem kiedy klima jest włączona. Gdzieś kiedyś czytałem tu na forum i też była zażarta dyskusja n.t. tego zagadnienia.
-
Od ilu stopni włącza się klimatyzacja?
Bo jeżdzę cały czas na włączonej. Czy jest -15 czy plusowa cały czas chodzi.
-
Wymiana płynu do wspomagania A4 B6 B7
niebieskie czy czerwone ?
-
Modyfikacja podświetlanych klamek
Mogę Ci powiedzieć od razu że to nie zagziała. Musi być podświetlone "od czoła" tak jak masz np. podświetlone półki szklane w meblach. Jak położysz diody na półkę od góry to krawędź nie będzie świeciła. Byłem specjalnie sprawdzić i faktycznie na klamki też działa ściemnianie.
-
Wymiana płynu do wspomagania A4 B6 B7
To teraz może troszkę lemerskie pytanie. Koziołki powinienem podstawić w miejscach podparcia czyli za przednimi kołami ale za co podnosić żabą żeby można te koziołki wstawić.
-
Wymiana płynu do wspomagania A4 B6 B7
Cały czas się zastanawiam nad wymianą płynu ale czy nie trzeba podnieść przodu żeby koła były w powietrzu ?
-
Od ilu stopni włącza się klimatyzacja?
W b6/b7 klima działa cały czas.
-
problem spryskiwaczy
To w takim razie prawdopodobnie coś uwalił poprzedni właściciel. Jak masz możliwość to poproś jakiegoś znajomego co ma xenony i podmieniajcie elementy żeby wyłapać co jest ufajdane.
-
problem spryskiwaczy
Oglnie to jest tak że jak odłączysz żarniki lub odepnieksz kostkę od lampy i przekręcisz zapłon to załapie błąd i powinno się zrobić kalibrację samopoziomu (bynajmniej tak mi się wydaje. Ja niechcąco przekręciłem stacyjkę i musiałem to robić. A co do poprzedniego właściciela to szlak wie co on tak kombinował. Może jaką zware zrobił i uwalił coś.
-
Modyfikacja podświetlanych klamek
Coś w stylu jak jest na drugim zdjęciu? Wiesz że nie wiem , nigdy nie zwracałem na to uwagi . Jak mam ustawione na max i nigdy tego nie zmieniałem.
-
problem spryskiwaczy
Bezpieczniki sprawdziłeś ?
-
Modyfikacja podświetlanych klamek
Jest opcja zrobienia modyfikacji bez cięcia. Trzeba zastosować diodę smd coś w tym stylu: http://elektronikab2b.pl/katalog-produktow/produkt/2212-diody-smd-led-o-mocy-2-3-i-5w-o-skutecznym-rozpraszaniu-ciepla ale do tego trzeba by było zrobić jakiś układ a ja się już tak na tym nie znam. Pozatym strasznie się grzeją te diody.
-
Modyfikacja podświetlanych klamek
Ja już miałem podświetlenie i nie miałem problemów z podłączeniem
-
problem spryskiwaczy
Ja spotkałem się z taką sytuacją że kiepskiej jakości klon nie chciał się łączyć ze wszystkimi modułami.Pompka chyba raczej nie ma nic wspólnego z samopoziomem.
-
problem spryskiwaczy
Najpierw sprawdź bezpiecznik 37. Jeśli jest dobry to może być spalona pompa.
-
Dywaniki - PETEX, SCHONEK czy oryginalne z ASO
Panowie. Od roku mam takie dywaniki i jestem z nich bardzo zadowolony. Bardzo dobra guma , nie śmierdziała jak była nowa. Idealnie dopasowane. Polecam bo i cena jest fajna. http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-01-07-dywaniki-korytka-gumowe-geyer-i4805356583.html
-
Niebieska perła Chopina - Full S-line, TV, DVD, BOSE, RNSE ...
Panocki , mam tes sam kolorek auta i nie będzke troszkę remizą zawiewało ? Ja jak będę robił to tylko na czarno.
-
2.0 Alt kołysanie silnikiem na gazie
To w takim razie co może być przyczyną falowania obrotów na niedogrzanym silniku ?
-
2.0 Alt kołysanie silnikiem na gazie
Panowie "gazownicy" macie jakieś lekarstwo na zimnego vaga przy silniku ALT ? Nie mam już sił i falowanie obrotów na niedogrzanym silniku powoli wyprowadza mnie z rownowagi. Problem nie jest tak uporczywy latem bo auto sie szybko nagrzewa ale zimą już jest to troszkę denerwujące bo auto szybko się schładza.
-
[ALL B6] Błąd 17931- Co to za błąd?
coś mi się wydaje że przez 3.5 roku chyba sobie poradził z usterką