Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przem88

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Dzieki bardzo
  2. Tak , chodzi o jazdę po śniegu, i łatwo o oberwanie czegoś. Latem logiczne że nie ma z tym problemu ( osobiście bym zostawił bo na lato mam 19 i obniżony pięknie wygląda ale wiecie żona mówi ze jej niski nie odpowiada :p)
  3. przem88 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
  4. Hej , poszukuje numerów ori sprężyn i amorów przód i tył. Chce wymienić na ori bo poprzedni właściciel obniżył ale zimą nie ma jazdy bo mi trze spodem ;/ VIN: WAUZZZ8K0DA020480
  5. juz sam sobie poradziłem , minuta roboty u mnie to tylko pamietaja o braniu kasy, keidys jak bylem to za filtr +wymiana+ podniesienie mnoznika deliktanie -100zł
  6. ja już sobie poradzilem z tym jak masz program to da sie wylaczyc bez problemu
  7. mam nadzieje ze da sie wylaczyc te pikanie programem
  8. a wiec wszytsko widac na zalaczonym filmiku. czytalem ze to moze byc albo przypomnienie o serwisie lpg lub cos z wtryskami. auto normalnie przelacza na gaz wszytsko gra i buczy. jeszcze nie podlaczalem pod acgas synchro bo mam problem z otwracia maski ale to sie uporam z tym na dniach . moze mial ktos podobnie lub wie co sie dzieje?
  9. tylko na gazie ubogo, pb jak najbardziej w porządku. bo raczej zwiększał mnożnika nie będę bo i tak jest prawie na 1.4...i ost nowy bład mi wywaliło: 16517 - Oxygen (Lambda) Sensor B1 S1: Response too Slow... wiec z sonda cos nie tak, usunalem blad ale mysle ze kwestia czasu kiedy sie pojawi znowu...
  10. witam, prosze o ocene mapy parametrow itd instalacji. http://www.tinypic.pl/2n1ka330ix17 http://www.tinypic.pl/0oefvc9pmcv9 http://www.tinypic.pl/ftgvcd3cec0y
  11. podziekował;d sprawdze zobacze co i jak
  12. siema umie ktos zmienic oryginalne radio na inne ? bo podlaczam swoje co mialem kiedys to nawet nie chce sie wlaczyc. ma ktoś pojęcie na ten temat ?
  13. chłopy nie wiem jakim sposobem i czy to możliwe ale od ost skasowania bledu , bład się nie pojawia, wszystko jak ręką odjął...nie wiem czy to ma znaczenie ale mysle ze nie ze jezdzilem na pb jakies 150 km dosyc dynamicznie... wiec poki co problemu brak
  14. już do kosmo napisałem , zna sprawe, znajde czas to sie umowie i podjade daleko nie mam:) dzisiaj bede miał chwile to zrobie foty, obczaje srednice , podjade do jeszcze jednych w okolicy zobaczymy co powiedza , jesli nie zrobia to podjade do Kosmo, tylko że wymienic wtryski to tez jest koszt i to nie mały... ale lepiej dolozyc zrobic i miec swiety spokoj, bo jeżdżąć na ubogiej mieszance moge ponieść pozniej jeszcze wieksze koszty.
  15. ja mam 163 koników , ok zrobie foty dzisiaj i wrzuce:)
  16. także widze ze gazownicy z okolicy znaja sie jak faceci na rodzeniu dziecka... szukam kto moglby mi to ogarnac wszystko, zeby uniknac wymiany wtryskiwaczy, bo ciezko bylo by sprzedac te i dołożyć do hany ale zielonych bo juz zielone dały by rade chyba...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.