Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slimok

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slimok

  1. Ciesze się, że komuś się przydało oryginalna żaróweczka wchodzi w ten okrągły wąski otworek (Drugie zdjęcie. Od spodu.) Przerobiłem kilka rodzai diod i to wydaje mi się najbardziej optymalne.
  2. Witam. Jestem z Twardogóry i z chęcią mogę się spotkać. Kabelek też posiadam więc można coś pogmerać
  3. Ja też miałem problemy z odkręceniem i musiałem dzwonić do Dev-a prosząc o radę (jeszcze raz dzięki) Niestety nie obyło się bez spawania bo porządny imbus zrobił sobie gniazdko w śrubie . Drugi koło poszło dużo sprawniej bo przed odkręceniem porządnie podgrzałem śrubę i dopiero wtedy odkręcałem. Niestety u mnie tarcza 245 nie chciała zejść bez odkręcenia jarzma.
  4. slimok odpowiedział(a) na dynamiquedci temat w Audi A4 B6
    te listwy w ASO kosztują 50zł za szt i są nowiuśkie.
  5. U gazownika już parę razy byłem i efekt końcowy ten sam. Przy następnej wizycie mają iść pod lupę właśnie wtryskiwacze. Dodam że wtryskiwacze mam dragona a reduktor KME silver. Kiedyś jak przymierzałem się do instalacji , czytałem tu i tam to była taka wzmianka iż reduktory te nie nadają się do silnika ALT.
  6. Jeśli pytasz o moją instalację to jest ona nowa i problem był od początku a przejechałem do dzisiaj ok 3000km. Pooglądam dzisiaj te przewody.
  7. Mam ten sam problem jak kolega z pierwszego posta. Niby wszystko z instalacją i ustawieniami sterownika lpg jest wszystko w porządku ale do 50 stopni podczas zatrzymania jest falowanie obrotów. Podpytywałem się tu i tam i jeden z panów powiedział że to może być wina samochodu a dokładnie napinacza zmiennych faz rozrządu. Może to być przyczyną falowania na dogrzewającym się silniku?. Proszę o opinię kolegów bardziej obeznanych w temacie.
  8. Witam. Jaka powinna być wartość podciśnienia w kolektorze ssącym ?
  9. slimok odpowiedział(a) na bziko86 temat w 2.0
    Nie powiem Ci co może być spowodowane dużym spalaniem ale dam przykład mojego to będziesz miał porównanie. Droga do pracy 12km w jedną stronę i spokojna jazda do 3000obr/min nie spalił więcej niż 10l w trasie sporo mniej.
  10. Te LHM Totala z Allegro to zły wybór ?
  11. tak jak piszesz ale z małym ale: jak masz 1000m2 działki to możesz postawić dwa o łącznej powierzchni 50m2 i nie może to być trwale związane z gruntem
  12. 25m2 na każde 500m2 działki.Czyli jak masz 10 arów to możesz zrobić altankę 50m2.
  13. Witam. Zabrałem się za zmodyfikowanie podświetlenia klamek bo oryginalne jest lekko za słabe i niestety w ciemności nic nie widać. Zaczynamy od wyjęcia klamki z boczku: wyciągamy przezroczysty plastik i przecinamy go w miejscu zaznaczonym na zdjęci. Wybrałem to miejsce ponieważ jak damy wyżej to diody będą za mocno podświetlały klamkę a jak za nisko to będzie za słabo. teraz musimy sobie przygotować pierdoły do wykonania naszego zastępczego oświetlenia. -rermokurczka -goldpiny , odłamujemy dwa piny -kabelek -pasek z diodami (ja zastosowałem diody gdzie na 2.5cm są trzy sztuki) Lutujemy wszystko do kupy i oto co mi wyszło : Przymierzamy czy pasuje : Wklejamy wszystko klejem na gorąco. Ja użyłem uniwersalnego żeby w razie "W" można było wszystko rozkleić. Efekt końcowy : Niestety zdjęcie nie oddaje efektu jaki jest "na żywo" ale mi w zupełności zadowala i nie muszę szukać klamki Mam nadzieje że się komuś przyda. pozdrawiam.
  14. Ja bym nie szorował żadną szczotką bo się pas zmechaci i potem to dopiero nie będzie się zwijał. Tak jak kolega wyżej pisał suszyć go całkiem rozwiniętego.
  15. Odgrzebie trochę temat ale potrzebuję pomocy. Temat dotyczy b6 z taką oto pompą : Otóż po naciśnięciu hamulca pompa dziwnie brzęczy , raz dłużej rak krócej. Druga sprawa to , jak odłączyłem wężyk to podciśnienie nie jest chyba za mocne (powiedzmy leciutko zasysa skórę z palca) . Oczywiście jest problem z hamulcami , tak jak koledzy wcześniej pisali po naciśnięciu trzeci raz pedału robi się twardy i auto już nie hamuje. Reasumując pompa do wymiany ?
  16. Witam wszystkich maniaków Audi A4. Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem b6 z 2004r. z silnikiem ALT. Autko trafiło mi się bardzo ładne i zadbane. Wcześniej jeździłem fordem escortem z 95r. z którym nie miałem żadnych problemów i mam nadzieję że nowym nabytkiem też się będę długo cieszył.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.