-
Proszę o sprawdzenie logów A3 8L 1.9TDI
Witam Córka posiada Audi A3 8L 1.9tdi (110HP) z 2001 roku. Jestem po regeneracji turbiny (firma Turbo-Tec w Jaworznie) bardzo proszę o sprawdzenie logów, gdyż auto generuje błąd silnika 17965 i turbina przechodzi w tryb awaryjny. Przeważnie powyżej 3000 tyś obr, odcina moc, trzeba gasić i odpalać auto ponownie w celu resetu. Z góry dziękuje za pomoc, pozdrawiam Sylwester Załączam logi, link do poglądu logów: VCDS Logs Viewer - VAGLOGS VAGLOGS.COM VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs. LOG-01-000-xxx-xxx.csv LOG-01-001-003-004.csv LOG-01-007-013-010.csv LOG-01-018-023-xxx.csv LOG-01-001-xxx-xxx.csv LOG-01-003-xxx-xxx.csv LOG-01-004-xxx-xxx.csv LOG-01-008-xxx-xxx.csv LOG-01-010-xxx-xxx.csv LOG-01-011-xxx-xxx.csv LOG-01-000-xxx-xxx.csv LOG-01-003-xxx-xxx.csv LOG-01-004-xxx-xxx.csv LOG-01-011-xxx-xxx.csv
-
[ALL B5] Pochylenie przednich kół
z tyłem tylko wymiana belki
-
[ALL B5] Pochylenie przednich kół
reguluje się popuszcza się prawdopodobnie 4 śruby wózka i przesuwa się go w prawo albo w lewo
-
[B5 AHH] Wymiana łożyska w przednim kole
zamiast prasy można wykorzystać imadło
-
[B5 AFN] "ZIELONA SZCZEPLINA"
niech służy..
-
[B5 AHU] audi a4
Witam.Panowie pisałem ze mam dwie a4,tą kturą wystawiłem kupiłem w sierpniu.po półrocznym poszukiwaniu chciałem kupić następnego afn ale znudzony jazdą za autem ok 3000tys. trafiła sie 90km jednostka ze względu na stan wziąłem. W aucie było tylko malowane zderzaki przód i tył i oczywiście lekka polerka całego auta. Pozdrawiam
-
[B5 AHU] audi a4
Witam wszystkich klubowiczów, to moje drugie Audi i mam nadzieje, że nie ostatnie. Wyposażenie. silnik 1.9tdi 90km rok 98 kolor bordo metalik 2x poduszki el.szyby klimatronik Alu na razie "15 z czasem się zobaczy centralny zamek autoalarm Wspomaganie kierownicy ABS. W planach na pewno zmiana migaczy na białe,radia oraz podniesienie mocy. Pozdrawiam wszystkich użytkowników audi
-
[B5 AFN] Problem z hamulcami
Witam.Kolego a możesz mi powiedziec jaka wartosc powinna byc na wcisnientym pedale hamulca powinna schodzic czy utrzymywac stała wartosc.U mnie jest cos takiego na wolnych obrotach jest 0.7 bara a jak wcisne pedał to wskazuwka schodzi do 04.bara
-
[B5 AFN] Problem z hamulcami
Problem wyjaśniony podmieniłem uszkodzoną vakum pompa.Byłem u mechanika i stwierdził manowakuometrem ze vakum nie daje odpowiedniego podciśnienia.Wyczytałem z forum ze minimalne podciśnienie na wolnych obrotach powinno być w granicach 0.6 bara.Pytanie do Was koledzy bo zamierzam kupić używkę i mam ją zamiar sprawdzić jakie powinno być podciśnienie na zdrowej pompie vakum oraz na wyższych obrotach przy wciśniętym pedale hamulca.[br]Dopisany: Listopad 07, 2009, 08:28:38 _________________________________________________koledzy nikt nigdy nie mierzył manowakuometrem vakum pompy...
-
[B5 AFN] Problem z hamulcami
witam.Mam problem z hamulcem w samochodzie że przy prędkości około 120km/h pedał robi się twardy lecz nie zawsze...Przed odpaleniem silnika rano pedał hamulca opada,i na postoju hamulec jest mięki.Sprawdzona została guma grodziowa wymieniony płyn ham.oraz podmieniona vakum pompa klocki lukasa przód i tył.Dodam ze w czasie jazdy pedał hamulca bierze wysoko a jak się wcisnę około parę centymetrów w dół to jest twardy.Proszę o jakieś sugestie.Pozdrawiam Sylwek
-
[B5 AFN] Czy podejdzie ta felga
ok dzięki z otworem centrującym sobie poradzę wstawię pierścień centrujący.
-
[B5 AFN] Czy podejdzie ta felga
Witam.Mam 4 felgi stalówki z mercedesa rozmiar 6jx15, ET31, 5x112 pytanie czy podejdą do mojej a4.Pozdrawiam Sylwek
-
[B5 AHU] Bardzo proszę o analizę logów
wszystkie filtry i oleje wymienione przepływke przeczyszcze za odpowiedzi dziekuje
-
[B5 AHU] Bardzo proszę o analizę logów
Witam Kupiłem miesiąc temu Audi A4 1.9 TDI AHU 90 km (handlarz twierdził że jest 110km, więc nie jestem pewien jak jest na 100 %) 1998r produkcji. Od niedawna słyszę metaliczny syk w granicach 1800-3000 obrotów silnika. Wszystkie węże dolotowe sprawdzone a także wężyki podciśnieniowe założyłem nowe. Proszę o analizę logów czy z silnikiem jest wszystko OK czy może coś trzeba zrobić. Z góry dziękuje. Pozdrawiam Sylwek L. LOGI: Statyczne (normalne) : Statyczne BASIC : Dynamiczne :
-
[ALL B5] Zabezpieczenie przed kradzieżą
chodzi mi o dobre zabezpieczenie nie koniecznie o czujnik położenia wału
sylvestroni
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta