Treść opublikowana przez slimok
-
Muzyka w naszych autkach
https://www.youtube.com/watch?v=aI9_PJ_gEPQ
-
Listwy Dekory LED
Z tego co widzę to kaju ma chyba tak samo gęste. Może masz jakeś faktyczne lipne. Ja mam w domu 6 diod na 5cm. Może za słaby prąd idzie na te diody i dlatego jest taki efekt (zgaduje).
-
Listwy Dekory LED
To mi wyglądak jak byś miał za "żadkie" diody i dlatego widać te przerwania. Ważne jest ile jest diod na mb.
-
Rozkodowujący się pilot A4 B6
Otwórz i zamknij wszystkie szyby ręcznie tylko na maxa w dół , mi to pomagało.
-
Rozkodowujący się pilot A4 B6
Ja robię tak: wkładam kluczyk do stacyjki przekręcam zapłon ale nie odpalam auta i naciskam przycisk otwierania w pilocie. Wyciągam kluczyk ze stacyjki w wszystko działa jak należy.
-
Rozkodowujący się pilot A4 B6
Mi kluczyki rozkodowują się za każdym odłączeniem akumulatora.
-
Strefa Śmiechu
Waśnie mi się to przypomniało....
-
Czy mozna wymontowac lampy b7 bez zdjecia zderzaka przod
Jak montujesz bi-xenon to i musisz zamontować spryski a to wiąże się z demontarzem zderzaka.
-
Rozkodowujący się pilot A4 B6
Pierwsze co ja bym zrobił to wymienił bateryjkę na nową.
-
automat szarpie
Kolego ero4 , jak byś prawidłowo wypełnił profil to ułatwił byś sprawę.
-
Strefa Śmiechu
- Włącznik świateł A8
Panowie , czy taki włącznik od a8 2004r. podejdzie do naszej niuńki ? http://allegro.pl/przelacznik-wlacznik-swiatel-audi-a8-2004-rok-i4874761295.html- Życzenia Świąteczne
Życzę wszystkim przede wszystkim zrdowia. Bezawaryjnej jazdy i dużo kasiorki na mody.- ktora lustrzanka
No i bardzo pięknie że wybrałeś canona.- ktora lustrzanka
Tu się z tobą zgodzę ale obektyw ze stałym światłem to już chyba inna półka cenowa. Ja bym na twoim miejscu Zbyszku zastanowił się jeszcze nad jakimś bezlusterkowcem. Jeśli nie miałeś nigdy lustrzanki to bezlusterkowiec powinien Ci wystarczyć. Ja osobiście miałem sony nex 5n i jest to bardzo fajny aparat "rodzinny'. Przyzwoite robi zdjęcia i super filmy. No i oczywiście bezlusterkowiec jest dużo mniejszy i lżejszy od lustrzanki.- ktora lustrzanka
Jeśli masz możliwość to dozbieraj do 70d. 60 jest już starym modelem a 70 ma parę fajnych funkcji które mogą się przydać w przyszłości.- Brak możliwości otwarcia samochodu
ty się tak nie spinaj bo Ci żyłka pęknie.... to co napisałem było dla beki... jak nie masz poczucia humoru to następnym razem przeczytaj to co napiszesz i nie zganiaj na tapatalka. miłej nocy życzę.- Brak możliwości otwarcia samochodu
To co bierzesz zmniejsz o połowę bo jest za mocne. sory ale nie mogłem się powstrzymać .- Problem z przebiegiem auta...
AMEN i na tym powinien się skończyć temat.- Kino domowe YAMAHA - porada
Ja nie jestem maniakiem filmowym ale jedyny film który mi zapadł w pamięć to Matrix . Tam to były efekty dźwiękowe dla których warto było oglądać dla samych efektów. Później dłługo dłługo nic. Moje zdanie jest takie że nie warto pchać się w kino domowe jak i telewizory 3D. Wolę dobry zestaw stereo od kina domowego. Ale to jest moje odczucie i wszyscy oczywiście nie będą podzielali mojego zdania.- USTAWIENIE przednich wycieraczek
Do B5 jest dokładnie taka sama instrukcja.- Strefa Śmiechu
Najlepszy bramkarz świata- USTAWIENIE przednich wycieraczek
Ja mam ustawione według tej instrukcji i wycieraczki pracują prawidłowo. Może tak jak mówisz coś masz źle poskładane albo gdzieś jest luz.- USTAWIENIE przednich wycieraczek
proszę bardzo- Modyfikacja podświetlanych klamek
Problem jest tego typu, że ciężko dopasować coś w ten oryginalny otwór. Jak coś dopasujesz to będzie za słabe, a jak dopasujesz że będzie świeciło odpowiednio to dioda nie wejdzie w otwór. Czyli wychodzi z tego że trzeba ciąć. Możesz kombinować z diodami smd ale według mnie za bardzo one grzeją i trzeba jakiś radiator zastosować. Nakupiłem różnych , różnistych diod i dideczek i według mnie najlepsze są te co zastosowałem. Zresztą jak popsujesz ten plastik to nie będzie tragedii bo w ASO kosztuje groszowe sprawy. - Włącznik świateł A8