Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Buczenie po lewej stronie? Problem z turbino?


Trzciniak0

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam dwa problemy mianowicie pierwszy to takie basowe buczenie po lewej stronie (kierowca). Na wolnych słychać taki basowy dźwięk.

.

Drugi problem jest taki ze jak dam gazu czy to w trakcie jazdy czy wolne obroty, to słychać turbinę, dźwięk coś w stylu jak by się kręcił ten wirnik i ocierał o obudowę. Kolejny objaw to przerywa, a wczoraj z ojcem trochę patrzyliśmy przyczyny, dawałem gazu do 3k to wpadał w wibracje samochód po kilku sekundach uspokoił się albo całkowicie gasł. Odłączyłem wężyk od turbiny i szczerze wam powiem ze nie widzę wielkiej różnicy czy ja z turbiną jeżdżę czy bez;/ kiedyś śmigała lepiej. Czyżby regeneracja?

Edytowane przez Trzciniak0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś polakiem czy z mniejszości narodowej (nie ubliżając nikomu) ? Noż ku.....rwa mać , jesteś tak leniwy że nie chce Ci się poprawnie bez błędów napisać tak krótkiego posta ? I nie tłumacz się czasami że z tapatalka pisałeś :facepalm: . "Problem z turbino" co to ku...rwa jest ? TURBINĄ tak się pisze. Już nie mówię co jest w poście :facepalm:

Ps. Nie będę nabijał postów bo to bez sensu , ale zedytuje.

To nie jest żaden chwyt tylko Twoje lenistwo. Po tym jak zwróciłem Ci uwagę poprawiłeś całego posta i teraz można to normalnie przeczytać. Wcześniej to był jakiś bełkot.

Ludzie... nie zganiajcie swojego lenistwa na tapatalka lub na chorobę którą wymyślili rodzice leniwych dzieci o nazwie "dysleksja".

Przepraszam że nie na temat.

Edytowane przez slimok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten komputer jest tak pojeb.... caly czas sie klawiatura przestawia ;/


to jest chwyt marketingowy :) tak byś nie wszedł pewnie, a tak to zwróciło Twoją uwagę :D hahaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze dobrze :-) najlepiej ściągnij weza z turbiny i zobacz czy wirnik ma luz poprzeczny i wogole czy ten wirnik tam jeszcze zyje. ... nie gazuj itp zebys szkod nie narobil....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego,proponuje logi zapodać skoro nie bardzo potrafisz pogrzebać przy turbo.

Podpinałeś pod kompa auto,może wypluje jakiś bład?

Może wpada w awaryjny skoro przerywa...

Jak działa wspomaganie?

Ciężko kręcić kierownicą jak się nagrzeje??

Buczenie to może być pompa wspomagania ale także co innego.

Postarałem się napisać bez błedą :P:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej pompa wspomagania tak wyje. Sprawdź poziom płynu w zbiorniczku od wspomagania, może gdzieś ucieka.

Edytowane przez liquidl0gic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...