Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slimok

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slimok

  1. slimok odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B7
    Jest bardzo dużo ludzi co nie potrafi cofać na lusterka i to jest bardzo smutna sprawa.
  2. slimok odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B7
    Nie ma nakrętki to raz dwa , to tak jak pisał kolega Tomek mogła pęknąć już metalowa (aluminiowa) obejma wtopiona w uchwyt ramienia wycieraczki. trzy , zrób moda z q5 i będziesz miał po problemie.
  3. za głupotę trzeba przeważnie słono zapłacić. Gwizdnęła czołem porządnie xd.
  4. To te ale nie za tą kasę. Szukaj coś tańszego.
  5. Ja zawsze piorę ręcznie w mydle biały jełeń i fibry są jak nowe.
  6. Później pod markertem można podziwiać przepiękne hologramy wykonane przez amatorow co sprzetu nakupił za 300zł.
  7. Oj Monika , Monika ... To jest odpowiednia lektura na dzisiejszy dzien dla Ciebie http://a4-klub.pl/index.php?/topic/337354-20-alt-podstawowa-diagnostyka-i-informacje/ tu znajdziesz wszystko
  8. Rekord świata to odstawił kolega z pracy. Podpytywał się jakie są koszty polerki więc go uświadomiłem i wytłumaczyłem. Znalazł gościa co za 200 mu zrobi polerkę , jak to usłyszałem nie wiedziałem czy płakać czy się śmiać .Jak sobie o tym przypomnę to mnie trzęsie.
  9. slimok odpowiedział(a) na slimok temat w Audi A4 B6
    Ogólnie do smaruję Collinite 476 ale czy da się oprócz tego, jeszcze coś wyciągnąć politurą czy innym smarowidłem ? A czy jak zamienię Collinite 476 na carbona to poprawi się look ?
  10. slimok odpowiedział(a) na slimok temat w Audi A4 B6
    No i z wielkimi trudami udało się ukończyć moją hybrydę
  11. Więc zapraszam na piwko lub kawkę,chetnie porozmawiam. Daleko nie masz.
  12. no nie wydaje mi się żeby tu ktoś więcej wiedział od Bartka.
  13. chyba ten temat będzie odpowiedni : http://a4-klub.pl/index.php?/topic/105958-montaz-licht-pakietu-i-elektrycznych-podnosnikow-w-tylnych-drzwiach/
  14. Ty się Denisa nie pytaj czy czegoś próbował tylko czego jeszcze nie próbował Wszystko zależy jaki masz budżet Tutaj jest skarbnica wiedzy: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/280674-auto-detailing-krotkie-pytanie-krotka-odpowiedz/
  15. IPA czyli izopropanol jeśli nie zrozumiałeś. Co tu więcej pisać ?
  16. Jak nie opiszesz dokładnie jaką masz instalację i jak długo jest zamontowana w aucie to raczej wszystkie opinie będą wróżbami. Podłączałeś się pod sterowniki ? Co ostatnio robiłeś przy aucie? Im więcej szczegółów tym lepiej.
  17. zacznij właśnie od sprawdzenia tych świec i filtrów , chociaż nie wiem czy filtry coś mają do tego. A jeszcze jak byś napisał jaką masz instalacje to było by fajnie.
  18. przyczyn może być wiele, począwszy od źle ustawionego gazu po nieszczelności w układzie podciśnienia. Wcześniej tego problemu nie było ?
  19. oj leniuszek z Ciebie. O klockach i tarczach jest milion tematów. Wystarczy poświęcić dwa kwadranse i będziesz wszystko wiedział.
  20. żebyś się nie zdziwił Jak chcesz się przekonać na 100% czy to tarcze, jedź do mechanika niech Ci sprawdzi czujnikiem zegarowym czy nie masz krzywych.
  21. sprawdź jeszcze górne wahacze. Jak są rozwalone to też będzie biło przy hamowaniu.
  22. slimok odpowiedział(a) na Agusia30 temat w Audi A4 B6/B7
    a co to masz rozdwojenie jaźni ?
  23. Nosz... kur...cze , to człowiek w dzisiejszych czasach musi znać wszystkie kodeksy i przepisy żeby nie zostać ?. Jak nie ma pomocy od kogoś obeznanego w temacie to nie ma bata, jest w . Ciebie nie powinno w ogóle nic obchodzić, nie Twoja wina , kasa do rączki i do widzenia.... ale nie....towarzystwa muszą tak wyrolować człowieka żeby mu się wszystkiego odechciało. MASAKRA.
  24. Co za kutafony, wszędzie tylko patrzą żeby człowieka wydymać.
  25. slimok odpowiedział(a) na azure temat w Audi A4 B6/B7
    Mam podobny problem i wydaje mi się że jest to wina górnych wahaczy. Właśnie przy skręcie po długim postoju potrafi sobie skrzypnąć. Przy skręcie te wahacze się naprężają i pracują na tych pływających gumach ; wydaje mi się że tu jest problem. Proszę mnie poprawić jak się mylę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.