Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Polerka auta


rafik5544

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam krótkie pytanie,czy 200 zł za zrobienie polerki całego auta to dobra cena czy za dużo;-)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź sobie jak kształtują się ceny polerki i oceń sam. Wydaje mi się, że jak ktoś bierze 200 zł to znaczy, że chce poćwiczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to że to jest kumpel który ma zakład blacharski i zajmuje się takimi rzeczami,chciałem się zorientować ile można wołać za taką polerke całego auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po znajomości kumpel krzyczy 500 zł za mojego avanta, przynajmniej cała sobota roboty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj się dokładanie co on rozumie poprzez polerkę, mi tam znajomy opowiadał, że najpierw to czyszczenie auta na 2 wiadra później glinkowanie,regeneracja ubytków lakieru, itd,itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się zdecydujesz oddać koledze auto do "polerki" to chętnie zobaczę rezultaty :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 etap - 300 zł ( delikatna korekta )
2 etap - 600 zł ( kompletna korekta ) "

takie ceny są u mnie okolicy, pozdro !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełna korekta lakieru (mycie, glinkowanie, polerowanie) + pełny tzw. autodetaling (mycie wszystkich wnęk, szczelin, odświeżenie emblematów, plastików, odkurzanie) to koszt ok 1500pln w moim rejonie.

Po takim zabiegu samochód wygląda jak nowy z salonu (zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz).

Minus taki, że przez tydzień (pełne 5 dni roboczych po ok. 8h) nie masz samochodu.

Edytowane przez Snorky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi mi o auto detodelating tylko o normalna polerke,gosc ma warsztat zajmuje sie tym,nie ma w tym zadnego odswiezania emblematow itp tylko samo przejechanie maszyna lakieru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj kolegi jak to będzie robił.

Jeśli bez przygotowania lakieru tzn. usuwanie osadów, smoły itp. i normalną pastą ktorą używa do ścięcia świeżo położonego lakieru to daj sobie spokój nawet jak to zrobi za 50 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to to. Bolek80 dobrze prawi.

Za samą polerkę z przygotowaniem (mycie, suszenie, glinkowanie) liczyłbym gdzieś z 500-600pln. Bez woskowania i zabezpieczenia.

Za samą polerkę bez przygotowania nie dałbym ani grosza, a tym bardziej nie oddałbym samochodu w takie ręce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

600 za taką usługę to taka cena po znajmości, ja tyle płaciłem za korektę lakieru z polerką i woskowaniem oraz zabezpieczeniem lakieru na całym aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawniej kazdy sie cieszyl zwykla polerka z pasta g3 za 200zl z usluga a teraz narobilo sie tych punktow detalingu i juz podejscie do tematu wszystkich jest zupelnie inne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to dlatego, że widać różnicę w usłudze. Wystarczy postawić takie auto po "polerce" w słońcu. I wszystko jasne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie mam jeszcze takie pytanie,gdzie moge znalezc kod lakieru i czy jest mozliwosc zeby go jakos rozkodowac ? bo moj lakier nie jest czarny ani zaden jasny tylko taki jakby ciemny grafit wpadajacy pod czarny:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...