Treść opublikowana przez ClNEK
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
BNS ma pewnie zupełnie inne mapki ? ma sens w ogóle uruchamiac tam navi ? (sorry za off topic)
-
Tacierzyństwo
bongod nie jestes sam Ja latam trasę Tarnów - Kołobrzeg w 5 osób, 2+2+ teściowa (ok 870km w 1 strone) i nikt nie narzeka. Trzeba to dobrze rozplanować Starszy syn (6l) z przodu, młodszy (3l) z tył na środku. Ja mam wersje bez koła zapasowego. Wyciągam styropian i narzędzia wkładam luzem + sporo zabawek dla dzieci. Wózek ma odpinane koła i wchodzi na spód bagaznika. W boxie jada plażowe gadzety + 2 rowerki lekko rozmontowane
-
Podłączenie BNS 5.0 zamiast RNS-E
Zapewne problem został już rozwiązany ale dla kolejnych wspomne, ze trzeba przy takiej zmianie zmostkować pin 15 z 16 i będzie działać. BNS potrzebuje tez zasilanie na pinie 16 a RNS miał tam u mnie pusty pin
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Coś słabo to widze na tą sobotę bo nawet miejsca nie ma
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Ja tez
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Ja 2 grudnia tez na wyjeździe.
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Teraz zimno chyba tylko jakiś parking galerii ale do świąt będzie ciężko o miejsce
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Umarł
-
Trzęsący się silnik, drgania, bujanie w A4 B6 1.9TDI
Ja korekty mam super a czasem bujnie jak na zewnątrz jest około 20 - 25 stopni. Poduszki nowe i to nie tędy droga.
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
I to konkretny amen
-
Nie otwiera się szyba kierowcy, z pilota działa [rozwiazany]
Pewnie "zaśniedziałe" blaszki wewnątrz przełącznika. Da się to naprawić ale rozebranie przełącznika bez jego uszkodzenia jest trudnym zadaniem. Jest tam trochę elementów, które musza być złożone potem w odpowiedniej kolejności, żeby śmigało jak należy.
-
Malowanie spodu auto w kolor
W rocznikach 2004r. malowane doly byly standardem.
-
S4 B6 BBK "S"pokojny rodzinny Avant Milltek Sport by Kacza.
Mi lampy po rozklejaniu parowały przez ok 2 tygodnie. Potem ustało całkowicie. Przerabiałeś zwykłe lampy na bixenon czy tylko zmieniałeś soczewkę w oryginalnym bixenonie ?
-
Czarny AVF w rodzinnym kombi, H&R -35mm, RS6 18'
Mi się tez podoba... bo mam identyczniec tylko grill w chromie
-
zmiana xenon na bixenon
Ja niestety nie wiedząc o hella 3 zabrałem się za te z b8 i mam już je wpasowane tak jak na tych forach 2 posty wyżej. Tylko problem się pojawił przy włożeniu tego do obudowy i zrezygnowałem z dalszych "prac". Obudowę trzeba przyciąć żeby zmieścić elektromagnes sterujący przysłoną.
-
1.9 a 1.8T
Mam takie zdanie jak jaro dlatego tez kiedys w audi b4 zmienilem benzynowy 2.3 na wlasnie 1.9 tdi asv odrazu z podniesieniem mocy do ponad 200KM Mam takie zdanie jak jaro dlatego tez kiedys w audi b4 zmienilem benzynowy 2.3 na wlasnie 1.9 tdi asv odrazu z podniesieniem mocy do ponad 200KM
-
zmiana xenon na bixenon
OK, dzieki. W takim razie chyba usunę elektromagnes i włożę ja do lampy H7 bez cięcia Takie długie światła jak mam obecnie mi wystarczą
-
zmiana xenon na bixenon
Tego nie wiem bo ja kręciłem do maskownicy z H7, musiałem conieco wyciąć i conieco dołożyć. Pewnie za 2 dni dostane odbłyśnik z bixenona to dam znac jak to pasuje do obudowy z H7 Dziure tzeba wykonac w obudowie od spodu lampy. Tam gdzie przychodzi przetwornica. Albo usune elektro magnes i zrzygnuje z opcji bi albo wcisne to do obudowy zwyklego xwnonu o ile sie da ????
-
zmiana xenon na bixenon
Soczekwka bixenon z audi b8 wejdzie do xenonu z b6 bez docinaniania obudowy lampy w meijscu elektromagnesu ??? Próbowałem włożyć bixenon zmaiast zwyklej h7 ale nie podoba mi się robienie dziury w lampie.
-
Mocne stuknięcia z tyłu 1BV Avant
Nie ma chetnego co by się dobrał do zbiornika paliwa i odnalazł przyczynę
-
Drgania na wolnych obrotach
Tez nie znajac tematu kupilem nie oryginalna. Po 5 tys km zmienilem ja na oryginal i drzenie zniknelo. Jak dojezdzam do swiatel to mam teraz wrazenie ze silnik zgasł
-
Mocne stuknięcia z tyłu 1BV Avant
Ja tylko z przymusu zmienialem amorki z tyl i dalej puka
-
Pomysł na DRL - Opinie
Ja kupilem dokladnie te same zarowki ale narazie nie mam czasu na testy
-
nie zapala
kolego dziękuję jeśli nie miałeś podobnego problemu to proszę nie wypowiadaj się forum ma inny cel a mądrości akumlator brak paluwa itp. piszcie w innym forum - chyba że nie rozumiesz i czytasz tematu ale dzięki za zainteresowanie pozdrawiam Jak czytam twoje wpisy to faktycznie ich nie rozumiem. Brak interpunkcji powoduje, ze sa wogole nie zrozumiale.....
-
Nawigacja na androidzie własnego pomysłu w audi a4 b6
Jezeli juz to ja bym zlikwodowal tez te pokretla od nawiewow