Treść opublikowana przez ClNEK
-
Osuszanie auta
Bo mnostwo pracy kosztowalo dojscie do tego etapu, ktory zostal zepsuty 1 wytarciem auta na sucho jaka powloka bedzie rozsadna cenowo i w miare skuteczna
-
Osuszanie auta
Wosk Finish Kare
-
Osuszanie auta
Dlatego dla mnie detaling istnieje tylko we wlasnym wykonaniu bo placic za to gruba kase, zeby potem odprawiac cale ceremonie przy kazdym myciu mija sie z celem
-
Osuszanie auta
Niestety taką mikrofibrą można narobić sobie też trochę rysek. Mi się to udało po polerce auta. Wystarczy, ze leżała gdzieś w aucie i złapała jakieś brudy i już porobione
-
Pompa wody cieknie po malym przebiegu
Ja wlasnie mialem pompe oryginalna H4mm3R. Jeszcze troche i by sie calkiem zatarła po 15 tys km.
-
Pompa wody cieknie po malym przebiegu
Kupilem 1.9 tdi 130KM z cieknaca pompa wody dlatego tez odrazu ja wymienilem razem razem z rozrzadem. Po 15 tys km znow uslyszalem od innego mechanika, ze cieknie mi pompa wody. Wrocilem do tych co montowali rozrzad i ci stwierdzili, ze cieknie na "reperaturce" pompy. Poinformowali tez ze z kolejna moze sstac sie to samo, gdyz w ukladzie sa slady korozji popimo wczesniejszego plukania. Czy to faktycznie moze byc przyczyna awarii takiej pompy i mam sie spodziewac kolejnych jej wymian czy to poprostu przypadek.
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Ok 1.5cm mi poszlo a niektorzy podaja ze nawet nieco wiecej. To sie bardziej "talerzyk" jak "poducha" nazywa
-
B6 DIVISION
Ja tam bym najpierw przod obnizal zmieniajac podpory sprezyn na te z audi a4 b5
-
Polecane opony letnie
Ja kupilem opony 18' niejakiego Vikinga i jestem jak narazie bardzo zadowolony. Jest to opona nisko budżetowa a radzi sobie ponad przecietnie na zakretach zarowno na mokrej jak i suchej nawierzchni. No chyba ze to zasluga zawieszenia 1BV
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
Eukaliptus sie wywietrzyl i teraz jestem zadowolony. Czyszczenie bylo skuteczne.
-
Mocne stuknięcia z tyłu 1BV Avant
Narazie jest tylko 1 rozwiaznie. Nie lac wiecej ON jak za 100zl
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
Ja to zrobiłem na 2 razy. Najpierw tylko trochę a potem władowałem już cała puszkę. Auto stało z tym z 30 min a pod autem powstała spora plama ze środka który wypłyną przez odpływ. Śmierdzieć nie śmierdzi ale zapach tego środka nie jest idealny jak dla mnie. Po odstaniu przez godzinę jeździłem ok 20 min z włączona klima na minimum. Jak potem dmuchnąłem na maksa to potrafiło dalej drobinki piany wyrzucić przez nadmuchy
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
Ten mój specyfik ma na końcu 4 otwory w rożnych kierunkach i dosyć mocno się to rozpryskuje. Dodatkowo pryśnięta pianka się nieco rozpręża dlatego liczę po cichu ze jednak dosięgła do parownika. Trzymałem wciśnięty pryskacz wyciągając wężyk. Jak włączyłem potem na max nadmuch to male ilości tej pianki wydmuchiwało mi na przednią szybę więc musiało przez parownik się przedostać ale jak duża jego powierzchnia tego nie wiadomo
-
Obniżenie przodu w Audi A4 B6 talerzykami sprężyn od A4 B5
Czyli tyle samo co u mnie tylko ja gumy zostawilem. Liczylem na wiecej sadzac po zdjeciach niektorych zawieszen. Opony mam takie same
-
Obniżenie przodu w Audi A4 B6 talerzykami sprężyn od A4 B5
A ma ktos z was 1BV ze zmienionymi talerzykami? Ile macie cm od rantu nadkola?
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
Trzeba to robić rozsądnie. U mnie w żadnej kratce nie pokazał się środek do odgrzybiania. Chyba będę teraz szukał środka do pozbycia się wspomnianego zapachu "eukaliptusa" jest on dość irytujący
-
Obniżenie przodu w Audi A4 B6 talerzykami sprężyn od A4 B5
Zawieszenie masz BE czy BV ? u mnie też siadło 1 cm i już więcej nie pójdzie
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
Takie coś firmy KENT: http://allegro.pl/odgrzybiacz-do-klimatyzacji-serwisowy-kent-eucal-i6099878439.html W sklepie motoryzacyjnym na miejscu dałem 27 zł. Ma w komplecie długi wężyk - 1metr. Trzeba trochę po manewrować i wcisną się miedzy łopatki wirnika. Jak go pokierujemy w stronę akumulatora to wchodzi głęboko w kanał nadmuchu. Myślę, ze dociera do samego parownika. Mam wspomnianą na tej aukcji nowsza wersję i pachnie mi eukaliptusem Tu inny link jakby aukcja gdzies uciekła http://www.kenteurope.com/en/products/air-co-eucalyptus/
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
Ja kupiłem jakiś środek z długim wężykiem o aplikacji. Po zdemontowaniu filtra przeciwpyłkowego udało mi się go włożyć miedzy poszczególne ramiona wentylatora i wprowadzić go aż dostał opór (prawie cały). W ten sposób dotarł on zdaje się w okolice parownika i otwór pod schowkiem będzie zbedny ??
-
Poradnik jak zrobić polerkę dla początkującego
Ja w końcu zlikwidowałem koliste hologramy to znów pojawiły się wzdłużne mikro ryski równoległe do podłoża w bardzo dużej ilości. Odpowiadają one mojemu ruchowi mikrofibrą przy ścieraniu past i i wosków. Czym wy ścieracie pastę po polerce ? i wosk po przeschnięciu
-
Obniżenie przodu w Audi A4 B6 talerzykami sprężyn od A4 B5
Ja po zmianie podpor mam 64,5cm przeswitu od rantu a z tyl 64cm wiec cos malo mi to siadlo
-
Rysa na drzwiach czym usunąć?
Wszystko zalezy od glebokosci rysy. Jak powierzchownie to da sie spolerowac. Jak do podkladu to trzeba zaprawiac i dopiero polerowac. A o polerowaniu juz sporo jest w odpowiednim dziale
-
Obniżenie przodu w Audi A4 B6 talerzykami sprężyn od A4 B5
Ja zostawilem sprezyny z 1BV bo chcialem nisko ale szukalem nieco komfortu zmieniajac amory na 1be.
-
Obniżenie przodu w Audi A4 B6 talerzykami sprężyn od A4 B5
To ja chyba faktycznie wywale jeszcze te gumy bo nie siadlo az tak jakbym chcial a mam oryginalnie 1BV tylko zmieniajac talerzyki zmienilem tez amory na 1BE ale nie powinno miec to wplywu na wysokosc zawieszenia