Treść opublikowana przez ClNEK
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Ja mam niby 225 tys km przebiegu wg otrzymanych TUV i poduszka silnika lewa czeka na wymianę. U mnie spore drgania od silnika przenoszą się na całe auto i tez coś stuka.
-
Rozklejenie LAMP przednich malowanie środków
Ja skleilem czarnym "klej + szczeliwo" od wurth
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Bo zdjeciu boczka głosnik zaczał działac.... Niestety mam pecha jakiegoś do tego Bose. Na dniach sprawdze mój wzmacniacz w aucie gdzie jest seryjne Bose i się przykonam czy to wszystko nie wina wzmacniacza. Napewno po zdjęciu boczka po podpieciu jak na schemacie głosnik prawy tył był przy basie "wciagany" a nie wypychany. Zmiana polaryzacji jednak nie przynisła poprawy dzwiekowej. W tej chwili jak dam cała moc na prawy tył gdzie siedzi głosnik BOSE to ewidentnie harczy a wydaje mi się, ze taki glosnik bose na wzmacniaczu powinien grac czysto.
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Ja już całkiem zgłupiałem. Przed zmiana wzmacniacza na Bose nie grał mi tylny lewy głośnik. Wymieniłem go na głosnik Bose i gra. Po zmianie wzmacniacza i wymianie tego lewego po kilku dniach przestał grac prawy dolny.... Dodam, jak pisałem wczesniej, moje bose gra dalej bardzo słabo. do tego doszły padające głośniki... sama radość
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Ja jestem za tym zeby podjechac do nich. Gdzie jakieś szczegóły ?
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
No tak Tyle cieplych dni bylo to teraz mamy znow marznac ?
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Maja coś zaplanowane ?
-
Pomysł na DRL - Opinie
Czyli powinien wystarczyć taki element http://allegro.pl/automat-przekaznik-do-swiatel-dziennych-drl-fv-i6321596349.html plus wspomniana wcześniej "żarówki". Rozumiem, ze za wyłączanie światła białego po włączeniu kierunkowskazu odpowiada już sama żarówka ? Problemem jest głównie mocowanie tej żarówki (brak 3 wyprowadzenia przewodu) ? oraz pewnie błąd spalonej żarówki ?
-
Zmiana radia - czy zostawić Bose
Podpiałem wg schematów z forum i d*pa Przód gra z radia wiec jest ok i muszę ustawiać fader na przód bo jak dam na tył to ewidentnie gwizdki mają 80% mocy a dolne głosniki 20% i nie da się tego słuchać
-
Zmiana radia - czy zostawić Bose
A u mnie lipa..... pozwole sobie wrzucić tu też coś co napisałem w innym temacie o Bose Liczę na Wasza pomoc Kupiłem audi b6, które oryginalnie miało RNS-E i cała instalację do niego. Potem niby to wyświetlacz w nim pękł Niemcowi i zamienił je na radio JVC z nawigacją itp (2DIN). Jest szansa, ze faktycznie tak było bo JVC ma przeciągnięty mikrofon do podsufitki od głośnomówiącego a handlarzowi pewnie by się nie chciało tego robić przy podmiance RNS-E na to JVC. Ja chce zostać przy tym JVC, gdyż zestaw głośnomówiący działa super oraz zdążyłem sobie podłączyć do tego tuner TV. Fabrycznie nie miałem Bose oraz po zakupie nie grał tył auta. Najpierw puściłem z chinchów radia sygnał na tył i grało fajnie pod warunkiem nastawienia wiekszości mocy na tył co znów powodowało, ze przez głośnomówiący nie mogłem rozmawiać bo ten podaje dźwięk tylko na przód. Potem zakupiłem moduł Phonocar w celu uaktywnienia tyłu na normalnej głośności przy balansie na 0. i wtedy już straciłem nieco basu z fabrycznego nagłośnienia harman. Udało sie zakupić subwoofer ze srebrnym wzmacniaczem BOSE, więc podjąłem próbę jego instalacji. Niestety efekt jest kiepski. Mam w tej chwili gorszy dźwięk z radia jak na harmanie. Przy nastawieniu głośności na max jakiś tam bas jest ale nie rewelacja. Przy nastawieniu głośności na normalne słuchanie basu praktycznie nie ma. Dźwięk jest dość niemiły, gdyż mam wrażenie jakby grały głownie "gwizdki" w drzwiach. Obcina mi tak jakby tony niskie (nie znama sie na tym jakby co). Co moze być nie tak ? Dołączam taki schemat jak to podpiąłem. Skąd się bierze 2 brązowy przewód do pinu 7 we wzmacniaczy 32pin ? przy radiu mam 1 brązowy a przy wzmacniaczu są 2 przewody do 1 pinu Dodam jeszcze ze zmieniłem 1 głosnik z tył na ten z nagłosnienia BOSE ale bez zadnego efektu. Podpiąłem się do normalnego wyjścia na głośniki w radiu. Wyjscie przez chincze coś zmieniłoby ?
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Liczę na Wasza pomoc Kupiłem audi b6, które oryginalnie miało RNS-E i cała instalację do niego. Potem niby to wyświetlacz w nim pękł Niemcowi i zamienił je na radio JVC z nawigacją itp (2DIN). Jest szansa, ze faktycznie tak było bo JVC ma przeciągnięty mikrofon do podsufitki od głośnomówiącego a handlarzowi pewnie by się nie chciało tego robić przy podmiance RNS-E na to JVC. Ja chce zostać przy tym JVC, gdyż zestaw głośnomówiący działa super oraz zdążyłem sobie podłączyć do tego tuner TV. Fabrycznie nie miałem Bose oraz po zakupie nie grał tył auta. Najpierw puściłem z chinchów radia sygnał na tył i grało fajnie pod warunkiem nastawienia wiekszości mocy na tył co znów powodowało, ze przez głośnomówiący nie mogłem rozmawiać bo ten podaje dźwięk tylko na przód. Potem zakupiłem moduł Phonocar w celu uaktywnienia tyłu na normalnej głośności przy balansie na 0. i wtedy już straciłem nieco basu z fabrycznego nagłośnienia harman. Udało sie zakupić subwoofer ze srebrnym wzmacniaczem BOSE, więc podjąłem próbę jego instalacji. Niestety efekt jest kiepski. Mam w tej chwili gorszy dźwięk z radia jak na harmanie. Przy nastawieniu głośności na max jakiś tam bas jest ale nie rewelacja. Przy nastawieniu głośności na normalne słuchanie basu praktycznie nie ma. Dźwięk jest dość niemiły, gdyż mam wrażenie jakby grały głownie "gwizdki" w drzwiach. Obcina mi tak jakby tony niskie (nie znama sie na tym jakby co). Co moze być nie tak ? Dołączam taki schemat jak to podpiąłem. Skąd się bierze 2 brązowy przewód do pinu 7 we wzmacniaczy 32pin ? przy radiu mam 1 brązowy a przy wzmacniaczu są 2 przewody do 1 pinu Dodam jeszcze ze zmieniłem 1 głosnik z tył na ten z nagłosnienia BOSE ale bez zadnego efektu. Podpiąłem się do normalnego wyjścia na głośniki w radiu. Wyjscie przez chincze coś zmieniłoby ?
-
Zmiana radia - czy zostawić Bose
Brak podpiecia lewego tylu do wzmacniacza moze powodowac slabe granie suba?
-
Zmiana radia - czy zostawić Bose
Ja kupilem auto z nieoryginalnym radiem i nie grajacym tylem. Uruchomilem tyl takim adapterem i gralo ok. Teraz zachcialo mi sie bose subwoofera i wzmacniacza. Niestety mam wrazenie ze nie gra to tak jak powinno Subwoofer slychac ale tylko blisko max glosnosci.
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Te listwy 130 Euro ?
-
nakładanie quick detailera
Juz kilka razy "przelecialem" lz9w QD1 i nie moge zlego slowa powiedziec. Zadnych innych nigdy nie nie stosowalem ale ten napewno nie zostawia zadnych smug.
-
Zakup boxu + belki do A4 B7 avant
Ja kupilem uniwersalne poprzeczki w Lidlu i skrocilem je zeby zbytnio nie wystawaly na boki. Kosztowalo mnie to jedyne 150zl
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Myslalem zeby zalozyc swoj temat opisujacy moje audi ale po przeczytaniu Twojego chyba odpuszcze bo bylby prawie taki sam te same problemiki od zakupu we wrzesniu 2015r. Za wyjatkiem skrzyni biegow i klapek klimy Dzieki za numer tych zaslepek od boczkow w bagazniku
-
Ceny paliwa marzec 2026
W Tarnowie nie przekracza 3.90zl za ON.
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Mialem tak samo. Pomoglo spilowanie tych malych wypustow na plastiku
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Ja caly murek oblozylem siatka + klej do styropianu / zatapiania siatki. Na koniec mam to pomalowane ma szaro podkladem jaki daje sie pod tynk na elewacje
-
Drgania na wolnych obrotach
Ja wymienilem prawa na zamiennik nie wiedzac, ze to lipna opcja i teraz wolalbym spowrotem moja stara uszkodzona ale oryginalna bo bylo o wiele lepiej. Teraz szykuje sie na zakup obydwu za ok 900zl i bedzie to jak dla mnie jeden z lepiej wydanych tys na auto. Drzenie auta na wolnych okrotach jest irytujace
-
Naprawa felgi - rysy od krawężnika
Nie wiem czy mozna ale ja wyszpachlowalem i pomalowalem sprejem. Po ok 3 miesiacach jazdy dalej jestem bardzo zadowolony z efektu
-
Pompa wody cieknie po malym przebiegu
Ja zalozylem juz jakis zamiennik. Moja po 15tys wizualnie jak nowa tylko przy kreceniu "skrzeczala"
-
Pytanie o okucia do drzwi balkonowych do osób znających się na oknach drzwiach balkonowych
Masz okucie Maco i takie też musi byc zastosowane. Mozna kupić poszczególne elementy, Ty potrzebujesz zdaje się takie coś jak tu tylko trzeba dopasować rozmiar do twoich drzwi http://exitsklep.pl/pl/p/RozworkaNozyce-Maco-TREND/22844534 Z tych zdjęć nie widze czy tam się coś urwało ale zazwyczaj włączanie się 2 funkcji naraz oznacza, że skrzydło opadło i należy je regulacją podnieść do góry.
-
Osuszanie auta
Absolutnie Sama prawda Niestety na takie zabiegi potrzeba mieć sporo wolnego czasu