-
Zablokowany silnik. Rozpadła sie dwumasa
cześć mój nr tel 501101079 chciałbym zamienić z taba 2 słowa w tym temacie chyba tez mnie to dopadło można sie z Toba skontaktować
-
nie zapala
napewno napisze jak się to skończy dzieki
-
nie zapala
kolego dziękuję jeśli nie miałeś podobnego problemu to proszę nie wypowiadaj się forum ma inny cel a mądrości akumlator brak paluwa itp. piszcie w innym forum - chyba że nie rozumiesz i czytasz tematu ale dzięki za zainteresowanie pozdrawiam
-
nie zapala
Witam ponownie wczoraj udało mi sie scholowac do domu umówiony jestem u fachowca po wstępnej diagnozie brak komunikacji z modułem liczników silnik zablokowany przez immobilizer Witam ponownie wczoraj udało mi sie scholowac do domu umówiony jestem u fachowca po wstępnej diagnozie brak komunikacji z modułem liczników silnik zablokowany przez immobilizer czekamy do poniedziałku najprawdopodobniej padł licznik zapomniałem dodać ze po włączeniu kluczyka nic sie nie wyświetla
-
nie zapala
prosze nie robic sobie jaj niestety nie wyglada na to ze cos z elektryka
-
nie zapala
prosze nie robic sobie jaj
-
nie zapala
po przekreceniu stacyjki zapala OFF na panelu klimatyzacji i tylko kontrolka od AIRBAGU po zapłonie silnik zapala i gasnie
-
Ciężko pracujący lewarek skrzyni biegów
po nocy na mrozie ciezko pracujacy lewarek skrzyni biegów manual audi a4b7 2005
pra-rob
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta