Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Elegancko

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Elegancko

  1. 17l? strasznie duzo
  2. Elegancko odpowiedział(a) na Sedrak Dan temat w 1.8T
    na seri az do konca nie ma sensu dawac
  3. Elegancko odpowiedział(a) na Jigsaw temat w Audi A4 B5
    moze to wydech gdzies sie poluzowal?
  4. z ktorego roku jest ten tunel bo jak z 2004 to juz poprawiona powloka byla nawet w b6
  5. jak juz to navi rns-e
  6. Elegancko odpowiedział(a) na Dachau temat w 2.0TDI
    dizel musi dymic
  7. Elegancko odpowiedział(a) na mario.mario temat w Audi A4 B6
    06B103221H o ten trójnik chodzi?
  8. zalezy jak z trwaloscia tego zamiennika
  9. no fajna i do tego w manualu
  10. Elegancko odpowiedział(a) na Peacock temat w Audi A4 B5
    na szrocie to pewnie polamane tylko znajdziesz
  11. przekladka z dizla na benzyne bedzie trudniejsza niz z benzyny na benzyne zawsze cos bedzie wychodzilo
  12. Elegancko odpowiedział(a) na moonru5h temat w 1.8TFSI
    zalezy od tego gdzie sie tankuje
  13. Elegancko odpowiedział(a) na moonru5h temat w 1.8TFSI
    w nowszych benzyniakach chyba nie ma sensu lac 98 skoro producento mowi 95
  14. Elegancko odpowiedział(a) na Piosko93 temat w 2.0TDI
    to normalne w silniku z turbina ze tam troche tego oleju bedzie
  15. moze i tak ale glownie zalezy to od drog a niektore w mojej okolicy sa w zalosnym stanie
  16. w poprzedniej audicy mialem 215/45/17 i mnie w zadnych koleinach nie rzucalo teraz mam 225 i jazda po okolicznych drogach to tragedia rzuca po calej drodze bo opony za szerokie a co by bylo na 235 to juz nie chce myslec nawet
  17. ceny ida w góre w ciogu miesiaca u mnie 95 o 30gr podrozala
  18. 2.0 raczej nie podkrecisz bo nie ma turbiny
  19. moze jakis lewy dwumas ci sie trafil albo mechanik wogole go nie zmienil
  20. rozkrecenie to zadna filozofia,regeneracje polecam kazdemu klimatronik wyglada jak nowy
  21. 1.8t bedzie lepszym wyborem 3.0 jest drogi w utrzymaniu
  22. ja wpisalem w wyszukiwarce i znalazlem. dobrze trafilem
  23. tez mam kosiarke brigsa chyba najlepsze kosiarki
  24. mysle ze lepiej kupic w polsce

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.