Treść opublikowana przez Elegancko
-
Części blacharskie sedan a kombi
tak beda
-
gaz do 1.8t quattro
17l? strasznie duzo
-
Jak korzystac z mocy ?
na seri az do konca nie ma sensu dawac
-
Głuche stuki z tyłu
moze to wydech gdzies sie poluzowal?
-
regeneracja tunelu środkowego
z ktorego roku jest ten tunel bo jak z 2004 to juz poprawiona powloka byla nawet w b6
-
Navi w liczniku, jak dołożyć - A4 B6
jak juz to navi rns-e
-
Audi czarny dymek ?
dizel musi dymic
-
trójnik bex
06B103221H o ten trójnik chodzi?
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
zalezy jak z trwaloscia tego zamiennika
-
[S4 BBK] S4 Avant Black 19' - wydech custom i film str 5
no fajna i do tego w manualu
-
Prośba o opinie
na szrocie to pewnie polamane tylko znajdziesz
-
swap 1.9 disel na 1.8 t
przekladka z dizla na benzyne bedzie trudniejsza niz z benzyny na benzyne zawsze cos bedzie wychodzilo
-
Czy warto tankować Pb98?
zalezy od tego gdzie sie tankuje
-
Czy warto tankować Pb98?
w nowszych benzyniakach chyba nie ma sensu lac 98 skoro producento mowi 95
-
Olej w Przewodzie
to normalne w silniku z turbina ze tam troche tego oleju bedzie
-
Polecane opony letnie
moze i tak ale glownie zalezy to od drog a niektore w mojej okolicy sa w zalosnym stanie
-
Polecane opony letnie
w poprzedniej audicy mialem 215/45/17 i mnie w zadnych koleinach nie rzucalo teraz mam 225 i jazda po okolicznych drogach to tragedia rzuca po calej drodze bo opony za szerokie a co by bylo na 235 to juz nie chce myslec nawet
-
Ceny paliwa marzec 2026
ceny ida w góre w ciogu miesiaca u mnie 95 o 30gr podrozala
-
2.0 a4 b6 - gazownik w okolicach Zamościa?
2.0 raczej nie podkrecisz bo nie ma turbiny
-
Nowe sprzęgło i szarpanie przy ruszaniu pod obciążeniem
moze jakis lewy dwumas ci sie trafil albo mechanik wogole go nie zmienil
-
Wymiana guzików klimatronika
rozkrecenie to zadna filozofia,regeneracje polecam kazdemu klimatronik wyglada jak nowy
-
Opinia o silnikach 1.8T w Audi A4 B6
1.8t bedzie lepszym wyborem 3.0 jest drogi w utrzymaniu
-
Skąd dowiedziałeś się o istnieniu Audi A4 Klub Polska ??
ja wpisalem w wyszukiwarce i znalazlem. dobrze trafilem
-
Kupno nowej kosiarki spalinowej - co wybrać ?
tez mam kosiarke brigsa chyba najlepsze kosiarki
-
Z kim jechać po auto ?
mysle ze lepiej kupic w polsce