Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jigsaw

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam, Panowie a co może być odpowiedzialne za zachowanie lewarka jak w filmiku ? Chodzi dokładnie o to brzęczenie https://youtube.com/shorts/hgESLh3ZnsY
  2. Jigsaw opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam panowie, mam w AVF problem z brzęczącym lewarkiem zmiany biegów podczas przyspieszania . Przy przyspieszaniu z niższych obrotów lewarem zaczyna rzęzic , gdy go przytrzymam ręką i docisne do końca dzwiek zauważalnie ginie . Czy może ten dźwięk powodowac element ze zdjęcia ? Luz na tej końcówce wybieraka tuż przy skrzyni
  3. Witam , mam do Was kilka pytań co do układu chłodzenia w moim aucie. A mianowicie zmagam się z problemem bulgotnia z nagrzewnicy i postanowiłem ją odpowietrzyć lecz nie jest dla mnie zrozumiałe kilka rzeczy . Po rozgrzaniu silnika z odkręconym korkiem węże od nagrzewnicy oby dwa gorące a płyn w zbiorniczku chłodny i węże też . Ogólnie nie przelewa się płyn tym górnym powrotem , siknie tylko gdy ścianie się wąż od chłodnicy. Po ściągnięciu powrotu z nagrzewnicy do odpowietrznika nie leciał w ogóle płyn a przy trzymaniu wysokich obrotów poziom w zbiorniczku podnosił się tak bardzo aż się przelewało . Po zakręceniu korka i próbuje takiego samego odpowietrzania płyn sikał tylko z odpowietrznika na wolnych obrotach, gdy obroty były wysokie nie leciał płyn z odpowietrznika. Może mnie naprowadzicie bo po tej nieudanej próbie odpowietrzania dalej bulgocze . Moje typy to albo upg albo termostat albo zatkana nagrzewnica choć grzeje bardzo dobrze więc w sumie nie pasuje mi to . Może jakieś pomysły panowie ? 1.9 tdi AVF
  4. Jigsaw odpowiedział(a) na Jigsaw temat w Audi A4 B6/B7
    Jak odpowietrzyc?
  5. Jigsaw opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam, zwracam się do Was z prośbą o pomoc co może być przyczyną bulgotania podczas przyspieszania w wyzszysz partiach obrotów. Bulgotanie /przelewanie słyszalne jest z okolicy nawiewów /kolumny kierowniczej. Może jesteście w stanie mi pomóc :)
  6. Jigsaw odpowiedział(a) na Jigsaw temat w 1.9TDI
    Dodam że auto na biegu jałowym trzyma też obroty na poziomie 1150 od tych 70 do 90 st.
  7. Jigsaw opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam, co może być przyczyną tego że auto po odpuszczeniu gazu jeszcze chwilę ciągnie jakbym nogę miał na gazie tzn 1-2 sekundy. Dzieje się tak dopóki silnik nie osiągnie 90 st. W przedziale od 70st. Zauważyłem że wtedy też mając silnik na biegu jałowym przy lekkim muśnieciu gazu obroty skaczą bardzo wysoko
  8. Witam, co to za model felgi w rozmiarze 16 cali?
  9. Jigsaw odpowiedział(a) na Jigsaw temat w Audi A4 B5
    Wydech siedzi dość sztywno, raczej to coś innego
  10. Jigsaw opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam, otóż problem wygląda następująco, po dodaniu lub odjeciu gwałtownie gazu z tyłu samochodu słychać głuchy pojedyńczy stuk. Ma ktoś pomysł skąd moze dokładnie pochodzić owy hałas??
  11. Mechanik stwierdził że zakłada już od 2 lat zestawy tej firmy i jak na razie reklamacji żadnych nie było. Do master sportow nie był zbytnio przekonany słysząc moja sugestie
  12. A jakieś opinie o zawiasie firmy fortuna line?
  13. Witam, mój problem polega na tym iz właściwie z dnia na dzień przestały odbijać kierunkowskazy po skręceniu. Czy problem wynika z jakiejś błachej usterki czy też może to być wina całego przełącznika?
  14. Witam wszystkich posiadaczy a4 b5 oraz innych forumowiczów, pozdrawiam
  15. Jigsaw odpowiedział(a) na Jigsaw temat w 1.9TDI
    Chodzi o 1.9 1z a4 b5. Dzwonie z rana z reklamacją Chłodnica oleju zamówiona, kolejne 250zl, mam nadzieję że to już załatwi problem, choć mechanik twierdzi że chłodnica dostawała 6 atmosfer i nie puszczała więc nie wiem czego się spodziewać Witam ponownie, nowa chłodnica oleju definitywnie przekreśliła problem oleju w układzie chłodzenia. Nie dajcie się naciągnąć na wymianę uszczelki pod głowicą. Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.