-
[B6 TDI PD] Głośniejsza praca po serwisie olejowym
Normalnie ze sklepu jakiegos motoryzacyjnego w okolicy
-
[B6 TDI PD] Głośniejsza praca po serwisie olejowym
Sam wymieniałem. Ewidentnie to silnik glosniej pracuje, szczegolnie po odpuszczaniu gazu. Kurcze olej leje caly czas taki sam, czyzby ktorys z filtrow moglby miec cos w tym wspolnego...
-
[B6 TDI PD] Głośniejsza praca po serwisie olejowym
Witam Panowie. Po kolejnej wymianie filtrów i oleju silnik zaczal glosniej pracowac (cos jakbym mial dziure w wydechu). Jaka może być tego przyczyna? Dodam, że zaczęło to się dziać od razu po odpaleniu wiec stawiam że to jest przyczyna tego stanu. Olej MOTUL 5W40 (juz 5 raz go leję) filtry tez nienajtańsze (MANN, KNECHT)
-
Ciężko wchodza biegi
Witam, Ostatnio podczas dość odległej trasy , nagle zaczęły ciężko biegi wchodzić. Najbardziej 1 i wsteczny (chociaż wiekszy opór wyczuwam na wszystkich biegach) Co ciekawe : jak zgaszę silnik wszystko wraca do normy. Czyżby sprzęgło do wymiany?
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Dzisiaj zakupiłem SKV, jak zrobie na nim te 40 tys km (w moim przypadku bedzie to 3 lata jazdy) to bede zadowolony
-
[TDI PD] Wymiana oleju i filtrów
Ja zakładam tylko mann
-
Felgi 18 - da się na tym komfortowo jeździć?
Nokian Zline bardzo dobre oponki, znajomy ma i naprawde nie narzeka
-
Opinie
Ja bym nie szukal dziury w calym i zostawiłbym, wazne ze nie spawane. Chociaz z drugiej strony na pewno bym goscia o tym poinformowal i moze jakas kaske by zwrocil na flache
-
Oświetlenie wnętrza LED jakie żarówki?
Polecam od kolegi Tomika, bedziesz zadowolony
-
[ALL B6] Spoiler a4 b6 sedan jaki kupić ?
Dokładnie, do sedana mozna cos wyrwac ori w dobrej cenie. Gorzej z avantem
-
Montaż ORI lotki S LINE avant
ja zrywalem tasme stara i tylko na klej do szyb, nie do ruszenia jest
-
Zamienniki listw drzwiowych S4 S LINE
Kolego spróbuj na klej do szyb
-
[TDI PD] Świece żarowe - zasada działania, diagnoza.
cl4vish dzieki za wskazowke, mam problem z odpalaniem, musze sprawdzic ten przekaznik...
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Kumpel z tego co pamietam kiedys miał i nie byl do konca zadowolony. Teraz ma Ferodo
-
Koncentrat czy płyn ? wymiana G12 G13
Również leje G12 + woda, żadnych problemów nie miałem dotychczas
maciej12312
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta