Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

maciej12312

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Normalnie ze sklepu jakiegos motoryzacyjnego w okolicy
  2. Sam wymieniałem. Ewidentnie to silnik glosniej pracuje, szczegolnie po odpuszczaniu gazu. Kurcze olej leje caly czas taki sam, czyzby ktorys z filtrow moglby miec cos w tym wspolnego...
  3. Witam Panowie. Po kolejnej wymianie filtrów i oleju silnik zaczal glosniej pracowac (cos jakbym mial dziure w wydechu). Jaka może być tego przyczyna? Dodam, że zaczęło to się dziać od razu po odpaleniu wiec stawiam że to jest przyczyna tego stanu. Olej MOTUL 5W40 (juz 5 raz go leję) filtry tez nienajtańsze (MANN, KNECHT)
  4. Witam, Ostatnio podczas dość odległej trasy , nagle zaczęły ciężko biegi wchodzić. Najbardziej 1 i wsteczny (chociaż wiekszy opór wyczuwam na wszystkich biegach) Co ciekawe : jak zgaszę silnik wszystko wraca do normy. Czyżby sprzęgło do wymiany?
  5. Dzisiaj zakupiłem SKV, jak zrobie na nim te 40 tys km (w moim przypadku bedzie to 3 lata jazdy) to bede zadowolony
  6. Ja zakładam tylko mann
  7. Nokian Zline bardzo dobre oponki, znajomy ma i naprawde nie narzeka
  8. Ja bym nie szukal dziury w calym i zostawiłbym, wazne ze nie spawane. Chociaz z drugiej strony na pewno bym goscia o tym poinformowal i moze jakas kaske by zwrocil na flache
  9. Polecam od kolegi Tomika, bedziesz zadowolony
  10. Dokładnie, do sedana mozna cos wyrwac ori w dobrej cenie. Gorzej z avantem
  11. ja zrywalem tasme stara i tylko na klej do szyb, nie do ruszenia jest
  12. Kolego spróbuj na klej do szyb
  13. cl4vish dzieki za wskazowke, mam problem z odpalaniem, musze sprawdzic ten przekaznik...
  14. Kumpel z tego co pamietam kiedys miał i nie byl do konca zadowolony. Teraz ma Ferodo
  15. Również leje G12 + woda, żadnych problemów nie miałem dotychczas

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.