Skocz do zawartości
IGNOROWANY

regeneracja tunelu środkowego


thomek00

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

jest jakiś sposób na regenerację tunelu środkowego? u mnie jest on bardzo zniszczony, tak jak na foto ponizej. czy może lepiej kupić nowy?

http://s15.postimg.org/i7pbszegb/22222222223.png

pozdrawiam

Edytowane przez thomek00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile taki tunel 2din w swingu w ASO kosztuje?;)


mozesz dobrac czarny kolor i pomalowac sobie ;) albo kupic z b7 z poprawiona powloka. na forum ktos napewno ma na sprzedaz czarny z b7 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też myślałem nad regeneracją... Ale postanowiłem kupić używkę. Niestety ciężko trafić na taką w bardzo dobrym stanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde zazdroszcze tym co maja czarny srodek...ja mam swing i ciezko cos kupic ladnego. a wiadomoo czarny jest dostepny wszedzie i mozna wymienic porysowane elementy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam granatowy środek i też mam ze wszystkim problem... Zostaje mi tylko dobieranie matowego spray'u...

Edytowane przez nitroo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy robił jakąś farba z bola a mnie się trafila nówka za 200zl :) tylko z uchwytem na telefon średnio ponad lecą regenerację lepiej poszukać i do 150zl.kupić coś ladnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten tunel jest taki sam w każdym rodzaju nadwozia? i czy np pasuje z b6 do b7 i na odwrót ? bo nie wiem jak jest z tym tunelem do cabrio.. A na necie jak wpiszę że cabrio to nigdy zadnego nie ma.. wizualnie wydaja sie podobne ale nie wiem jak jest w rzeczywistosci..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

b6/b7 pasują zamiennie,sedan ,avant nie ma znaczenia ,co do cabrio nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie. gdybym wiedział już dawno bym zamówił, bo mam troche podrapany i wkurza mnie to.. Ale jak to sprawdzić można wie ktoś??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w cabrio jest inna góra,nie ma tej górnej poprzeczki,ale możliwe że po jej wycięciu podejdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja regenerowałem i wyszło ładnie tyle ze minęło już jakieś 6 miesięcy i pojawiają się nowe rysy wiec trwale to nie jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda regeneracja? najpierw papierem zetrzeć wszystko, a później pomalowac, tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja regenerowałem i wyszło ładnie tyle ze minęło już jakieś 6 miesięcy i pojawiają się nowe rysy wiec trwale to nie jest

Mógłbyś napisać coś o regeneracji? Ewentualnie odezwij się na PW, czy robiłeś to sam czy gdzieś oddawałeś i jakikolor sprayu do tego by szedł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda regeneracja? najpierw papierem zetrzeć wszystko, a później pomalowac, tak?

Nie papierem bo tworzywo zetrzesz przy okazji. Ścieras sie szczotką + gorąca woda z detergentem. Jesli masz zamiar malować to możesz użyć rozpuszczalnika.

Ja regenerowałem tunel i malowałem sprayem. Nie widać różnicy między elementami z oryginalną powłoką.

50d3330923b26eac.jpg

5863fc53a92abe5b.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...