-
Powyżej 2tys obr. Nie działa klimatyzacja
Ja nbijalem klime w maju i do połowy sierpnia było dobrze a teraz Klima nie działa jak przekrocze 2tys obrotow :/ Na vagu ciśnienie dochodzi do 12 barów, a później leci w dół do 10 chyba
-
Powyżej 2tys obr. Nie działa klimatyzacja
Podlaczylem miernik i cały czas pokazywalo mi 11v Czytam po różnych stronach co to może być ze ta Klima się wyłącza i nadal niewiem :/
-
Powyżej 2tys obr. Nie działa klimatyzacja
Od silnika to tylko mam ze poduszka silnika jest uszkodzona Panowie a może to być sprzegielko na sprezarce ? Może jak wzrastają obroty i robi się opór to jakoś się rozlacza
-
Powyżej 2tys obr. Nie działa klimatyzacja
Akumulator nie jest w rewelacyjnej kondycji :/ Dość dziwna sytuacja z ta Klima, czy to w trasie czy na postoju powyżej 2tys wyłącza się. Dziś sprawdzę w vagu ta Klime i powiem co u jak. Sprawdziłem chociaż niewiem czy dobrze :/ Jak włączyłem Klima to było 5bar dodawalem powoli gazu i wzrosło do 11 bar i gdy przekroczylem 2tys obrotów to zaczęło spadać aż pokazało się znowu 5bar Niewiem co robić :/ Coś jeszcze mogę podać lub sprawdzić by uzyskać od was Panowie jakieś podpowiedzi? Wyskoczył mi nowy błąd o kodzie 01809 od klapy sterująca temperatury czy to może przez to?
-
Powyżej 2tys obr. Nie działa klimatyzacja
Mam vaga to chętnie to sobie sprawdzę Poszukam w necie jak to zrobić i dam znać A jak by ciśnienie spadało po dodaniu gazu to czego była by to wina ?
-
Klimatyzacja w A4 B6 nie działa - czy to czujnik ciśnienia klimatyzacji?
A jak to zrobić? I czego to może być wina
-
Powyżej 2tys obr. Nie działa klimatyzacja
A jak to sprawdzić?
-
Klimatyzacja w A4 B6 nie działa - czy to czujnik ciśnienia klimatyzacji?
Panowie mam taki problem. Klima mi się wyłącza gdy obroty przekroczą 2tys, czy to może być uszkodzony czujnik? Vag pokazuje mi tylko błąd 000604 Jest jakiś sposób na sprawdzenie tego czujnika?
-
Powyżej 2tys obr. Nie działa klimatyzacja
U mnie Klima działa do 2tys a jak przekroczy te obroty to przewody zaraz robią się ciepłe:/ Czy do wymiany tego czujnika trzeba spuścić czynnik? Czy tam ten temat o tym czujniku i tam piszą że wywala im błąd na vagu a u mnie nic nie pokazuje
-
Powyżej 2tys obr. Nie działa klimatyzacja
Zczytalem kody z klimatronica i mam jakiś 00604 Kolego a jaki czujnik, gdzie go znajdę? Jak by było za dużo czynnika to odrazu chyba by mi rozlaczalo, wcześniej jak jechałem autostradą tak powyżej 140 to dobiero przestawala działać a teraz jak przekrocze 70-80 to już nie działa Przed chwilą sprawdziłem czy kompresor działa po przekroczeniu 2tyś, i nie działa gdy tylko przekroczy te obroty to przewody po chwili robią się ciepłe
-
Powyżej 2tys obr. Nie działa klimatyzacja
Część. Mam taki problem z Klima, gdy auto przekroczy 2tys obrotów to Klima przestaje chlodzic. Wcześniej rozlaczalo przy 3tys a teraz przy 2tys. Miał ktoś podobny problem?
-
regeneracja tunelu środkowego
Chciał bym podziękować koledze Jarek_ bo jego metoda na prawdę działa i nie widać różnicy w kolorze wielkie dzięki Dodam jeszcze taka mała podpowiedź, ta ,guma" która pokryty jest tunel, dobrze schodzi myjka ciśnieniowa
-
regeneracja tunelu środkowego
Kolego a możesz podać nazwę lub link do tego spreya co nim malowales?
-
Niezidentyfikowane drgania Audi 3.0 ASN
Witam Podłącze się pod temat. Mam taki problem, Podczas przyspieszania na 2 i 3 biegu czuć bicie, oraz na 5 biegu przy obrotach 2000rpm czuć drgania:/ tak jak by auto wpadało w rezonans. Co to może być?
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
Cześć. Założyłem ostatnio wydech od 2.5 tdi i zauważyłem stając za autem że prawego tłumika prawie nie widac a lewy jest bardzo widoczny, czy tak powinno być ? Mógłby ktoś wstawić zdjęcie jak to wygląda u was? Stojąc za autem widać tylko końcówki wydechy czy też obydwa tłumniki? z góry dzieki za pomoc
Mikołaj276
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta