Jarek_

• Dołączył

• Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Jarek_

1. A same podłokietniki z osprzętem da sie przelozyc 1:1, tzn. czy prawy europejski i anglik maja ten sam kształt, wymiar i mocowania?
  2. Cześć Czy obicia boczków drzwi przednich są takie same z prawej i lewej strony. Konkretnie czy obicia z anglika podejdą do wersji euro. Chodzi o same obicia - chce zmienic z alkantary na skórę. Niestety nie moge sprawdzic wizualnie bo auto stoi i mechanika. Druga rzecz - jak z demontażem tego, to na zatrzaskach jest czy wklejane. Zeby nie bylo niejasności o ktory element mi chodzi - załącznik. PS. Zdrowych świąt wszystkim
  3. Jarek_

Problem z AUX

Dzięki za polecenie. Kabel dotarł, wszystko działa na nim jak należy. Jednak jak widać Audi nie trawi tanich komponentów ?
  4. Jarek_

Dzięki. Zamawiam i zobaczymy
  5. Jarek_

Schowki siedzeń

Hej Czy schowki z foteli elektrycznych będą pasowały do foteli z ręczną regulacją? Czy w B8 też są 2 rodzaje schowków tak jak w B6/B7 tj. wysuwane lub uchylne?
  6. Jarek_

Problem z AUX

Czesc. Podepnę się pod temat Mam u siebie Radio Concert z B&O. Aux działa ale nawet po podniesieniu czułości jak pisał Kodzak33, głośność jest mizerna. Dodatkowo jakość dźwięku jest fatalna. Sprawdzałem na 2 rożnych kablach ktore na innym radiu dzialaja poprawnie ale niestety to samo. Czy może byc uszkodzony układ w gnieździe AUX czy to jednak wina jakosci kabla. Jesli tak to możecie polecić cos sprawdzonego?
  7. Hej Po 2.5 roku autko wyglada tak i chyba ten stan zakonczy jego modzenie.
  8. Druga strona tego tematu: https://a4-klub.pl/topic/141972-montaż-demontaz-podłokietnika/?do=findComment&comment=4342800
  9. Fajny sedan, tylko ten wydech straszny
  10. Cześć Mam podobny problem. Przestało mi nagle działać oświetlenie wnętrza bagażnika. Wymieniłem żarówkę i dalej nic. Zmierzyłem napięcie na wtyczce lampki - jest. Na stykach od żarówki jest. Wkładam żarówkę - nie świeci a napięcie spada do 0.2 V . Co pominąłem?
  11. Kup najtańszy komplet soul na allegro i pomaluj w piano. Ja tak zrobilem i efekt jest mega
  12. Nie maja chromów tylko białe paski, nie są wytarte.
  13. Kurcze, przyciski od szyb są oryginalne
  14. Coś jest w tym co piszesz. Aktualnie auto sie maluje, zobaczymy co wyjdzie. Ale jako, że brak auta niczego nie usprawiedliwia to dorwałem felgi z oponami w fajnej cenie i stanie, niestety okropnie zaniedbane. Brud i mazut Na szczeście po godzinie pracy szczoteczką do zębów i trzykrotnym sprysku preparatem do felg Sonax udało się je doprowadzić do akceptowalnego stanu: Tetraz czekają na powrót auta i lepszą pogodę. Odebrałem też przycisk awaryjnego i zatrzask schowka. Dzięku House ! Dziś natomiast przygotowałem ramkę biegów do malowania w piano i to już ostatni element układanki I na koniec mały gadżet: Przy okazji zapytam, czy przy standardowym zawieszeniu i felgach 7j ET35 dystanse 20mm będą ok czy będzie wystawać poza obrys lub szorować po nadkolu przy większych dziurach?W czoraj odebrałem parę gratów od ASO i cos jeszcze A tak wyglada po powrocie od malarza i z tylnym zderzakiem S-line Zaległe zdjęcie jeszcze z wiosny. I coś bardziej aktualnego. Nowe tarcze i klocki oraz zregenerowane zaciski na tył
  15. Tak jak pisałem, bardzo zbliżony do wyglądu oryginalnego tworzywa
  16. Jarek_

B6 DIVISION

Też tak zdejmowałem i zero problemów. Zawsze zamiast ASO mozna podjechać do pierwszego lepszego miejsca gdzie wymieniają szyby, to Ci zdejmą.
  17. Jakosc ok, wyglad ok. Tylko najpierw sprawdz sobie jaki masz włącznik. Ja kupilem te plastiki, ale okazało się że inaczej mam rozmieszczone styczniki w przełączniku szyb. Wiec przed zakupem radzę to sprawdzić. Plastiki są pod styczniki naprzecie siebie a w moim wyłączniku były w jednej linii.
  18. np taki: http://karolewscy.pl/p3175,lakier-w-sprayu-czarny-mat-super-color-denbraven-400ml.html ja kupiłem go w Auchan
  19. Fajnie te dekory wyszły. Daj więcej fotek wnętrza
  20. Dokładnie tak, czarny- soul. Malowałem sprayem czarny mat firmy Den Braven
  21. a szukalem. Problem z VIN tak jak pisałem rozwiązany. Problem z czujnikiem - tak czytałem ten temat, ale pytam czy to na 100% czujnik czy moze byc wina braku czynnika bo nie wiem kiedy klima byla ostatnio nabijana. Ergo nie wiem czy najpierw jechac do ASO czy do serwisu klimy.
  22. Dzięki Hunter91. Zrobiłem nastawy jak pisałeś. Tylko wpierw zrobiłem adaptację, bo wywalał błędy: 01794 - Control Module Incorrect Chassis (VIN) Number 35-00 - - 00819 - High Pressure Sensor (G65) 30-00 - Open or Short to B+ Po nastawach podstawowych i adaptacji ożyło ogrzewanie stołków. Klima chłodzi ale czy do końca poprawnie to powiem jak będzie cieplej na dworze, bo teraz nie bardzo widać różnicę. Niestety pozostał błąd: 00819 - High Pressure Sensor (G65) 30-00 - Open or Short to B+ To wina walniętego czujnika czy może być to kwestia za małej ilości czynnika w klimie/?
  23. Nie papierem bo tworzywo zetrzesz przy okazji. Ścieras sie szczotką + gorąca woda z detergentem. Jesli masz zamiar malować to możesz użyć rozpuszczalnika. Ja regenerowałem tunel i malowałem sprayem. Nie widać różnicy między elementami z oryginalną powłoką.