Matoki

• Paliwo
    PB

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Matoki

Reputacja

1. Matoki

Problem z AUX

Siemanko Mam problem taki ze jak dam (dla porownania) glosnosc na 20 to radio gra elegancko a jak zmienie na AUX to gra jakby byla glosnosc ustawiona na 5 i musze dac prawie na full zeby dorownalo radiu. Posiadam MMI 2g high. Mialem B8 z radiem concert/symphony (nie pamietam) i gralo doskonale na AUX. Czytalem tutaj na forum o zmianie czestotliwosci AUX w ukrytym menu. Jak mysliscie to pomoze ? W starej B8 nie mialem bang&olufsena a w tej posiadam. Poradzcie o co tu chodzi bo kupilem nowy kabel AUX ale to nic nie dalo.
  2. Witam. Posiadam audi w 1.8 tfsi 160km multitronic 2008 rok, posiadam ja od 10 miesięcy. Jakbym nie jeździł to pali tyle samo 10l. Do miasta do najbliższych świateł mam 13km~ i do nich się wgl nie zatrzymuje od wyjechania z domu. Gdzie bym nie jedził i jakbym nie jeździł to i tak pali mi 10l. Sa momenty jak wracam z miasta do domu 15km~ to na fisie mam średnie nawet 5.5-6.5l/100 przy 80km/h, sa tez momenty ze pojadę w trase 200km wrócę do domu i następnie będę jeździł 300 km do miasta tylko a i tak spali mi 10l w końcowym efekcie. Od 1 wybicia do zapalenia się żyda tankuje zawsze jakoś 52-55l i robię dystans na tym paliwie 530-580km max. Czy to jest normalne spalanie czy cos jest nie tak i gdzie tego szukać. Troche mnie to irytuje tak jakby auto miało zaprogramowane ze ma przejechać 550km i ma zapalić się rezerwa. W aucie nic nie puka nic nie stuka tylko to j**ane zużycie paliwa. Najwięcej przejechałem od wybicia do rezerwy 620km ale to naprawdę oszczędnie nawet nie robiłem kickdowna nie wyprzedzałem jak wariat zęby sprawdzić czy ma to jakiś sens. Okazało się ze nie ma to żadnego sensu bo czy będę katował przez 300km a przez 200km oszczędnie czy 500km oszczędnie to i tak zrobie te 550km~ -/+25km. Średnie spalanie zawsze mam od 6 do 8l/100 a rzeczywiste nawet przy 110 mam 6.5 na fisie także nie wiem o co chodzi. Macie jakiś pomysł co to możne być ? Czy po prostu ten silnik EA888 kod silnika CABB jest tak zjebany ?
  3. Witam. Moje pytanie jest takie ze w czwartek chce wymienić olej w skrzyni multitronic i jedni mówią że trzeba wymieniać filtr a drudzy że nie. Producent nie przewidział wymiany filtra w tej skrzyni, chyba że będzie to naprawa skrzyni. Żeby wymienić filtr trzeba pół skrzyni rozbierać. I czy metoda taka jak producent zalecił czyli zlać stary poczekać minutę wlać nowy jest Ok? Także co myślicie o filtrze i technice ? Auto z 2008r Pozdrawiam
  4. Sprawdzalem balans i tak samo a co do modulu to ja nie mam mmi Jakieś mono/stereo czy coś tego typu? Bo jakby aux to moze wina telefonu? Ale radio też, tylko płyta leci na 2 stronach
  5. Witam. Mój problem polega na tym że przy sluchaniu piosenek z AUX czy to z telefonu, youtube i innych aplikacji oraz z funckji Radio nie dziala prawa strona przód/tył glośników tylko lewa. A jak zapuszcze z płyty to gra lewa jak i PRAWA. Moje pytanie, o co kaman gdzie to szukac jak to naprawić? Myślę że mi pomożecie. Pozdrawiam
  6. Witam. Sprawa wygląda tak: Mam radio concert i chce je wymienic na navi mmi 3G high Pytanie brzmi czy da rade to zrobić, jaki koszt tego oraz kogo możecie polecić na dolnym śląsku okolice lubin-wrocław zeby to wszystko ogarnął zamontował zakodował itd.
  7. Witam wszystkich zebranych na tym forum, na imię mi Mateusz i obecnie jestem osiedlony na dolnym śląsku, oraz posiadam skromną A4 B8 Pozdrawiam