Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michalm320

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Ze sprężyn jakie ujeżdzałem własną d*pą to najbardziej mi pasował Vogtland. Poza tym miałem do czynienia z Jamexem, Teinem, Eibachem i 1BE
  2. No tu się z kolegą nie zgodzę. Miałem 4 japońskie marki (2x Mazda, Honda, Lexus, Nissan) i żaden z nich nie korodował
  3. Potwierdzam Eibach miękki w choooj. 1BE z pękniętą sprężyną był sztywniejszy jak Eibach z amorami 1BE. Ogólnie chyba Eibacha już nie założę do żadnego auta
  4. Kupić japońskie auto
  5. No nie, BMW nie. Zbyt usterkowe. Poza tym nigdy diesla.
  6. Dlatego myślę o 300C 5.7. Prosta konstrukcja, stary automat z Mercedesa, dźwięk, moc, moment i oglądający się ludzie
  7. Coraz bardziej się utwierdzam w przekonaniu że trzeba chyba uciekać z tym autem i kupić coś normalnego. Niech poleci napinacz + dwumas i zawias i wartość auta idzie o 50% w górę. Jednak Made in Japan to Made in Japan
  8. Ja żałuję że zostałem przy dwumasie ale trudno się mówi. Gdzieś ostatnio mi wpadł wypowiedź kolesia który założył do B6 1.8T i sobie bardzo chwali. Jeśli u mnie coś zacznie się dziać z kołem to sprzedam to auto i wróce do Japonii.
  9. W Hondzie jeździłem na KYB + Jamex -40mm, jeździło się pięknie. Trzymał się drogi o niebo lepiej niż moja A4 z 1BE i Eibachami
  10. Gulf 0W30 o którym mowa wyżej kosztuje 100zł za 4 litry
  11. Nie będzie za rzadki? Szczególnie latem?
  12. Ten jest polecany do 1.8T na stonie Gulfa. Oleje dobre i śmiesznie tanie dlatego się nim zainteresowałem.
  13. Lał ktoś do 1.8T olej Gulf Formula GVX 5W-30 - 4L 504.00/507.00 ?
  14. Jeśli ktoś będzie wymieniał to fajnie bybyło jakąś fotorelację zrobić
  15. Bardzo ciekawe info. Może się okazać że ludzie wymieniają napinacze, łańcuchy a tak naprawdę nie w tych elementach tkwi problem.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.