Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michalm320

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michalm320

  1. Ze sprężyn jakie ujeżdzałem własną d*pą to najbardziej mi pasował Vogtland. Poza tym miałem do czynienia z Jamexem, Teinem, Eibachem i 1BE
  2. No tu się z kolegą nie zgodzę. Miałem 4 japońskie marki (2x Mazda, Honda, Lexus, Nissan) i żaden z nich nie korodował
  3. Potwierdzam Eibach miękki w choooj. 1BE z pękniętą sprężyną był sztywniejszy jak Eibach z amorami 1BE. Ogólnie chyba Eibacha już nie założę do żadnego auta
  4. Kupić japońskie auto
  5. No nie, BMW nie. Zbyt usterkowe. Poza tym nigdy diesla.
  6. Dlatego myślę o 300C 5.7. Prosta konstrukcja, stary automat z Mercedesa, dźwięk, moc, moment i oglądający się ludzie
  7. Coraz bardziej się utwierdzam w przekonaniu że trzeba chyba uciekać z tym autem i kupić coś normalnego. Niech poleci napinacz + dwumas i zawias i wartość auta idzie o 50% w górę. Jednak Made in Japan to Made in Japan
  8. Ja żałuję że zostałem przy dwumasie ale trudno się mówi. Gdzieś ostatnio mi wpadł wypowiedź kolesia który założył do B6 1.8T i sobie bardzo chwali. Jeśli u mnie coś zacznie się dziać z kołem to sprzedam to auto i wróce do Japonii.
  9. W Hondzie jeździłem na KYB + Jamex -40mm, jeździło się pięknie. Trzymał się drogi o niebo lepiej niż moja A4 z 1BE i Eibachami
  10. Gulf 0W30 o którym mowa wyżej kosztuje 100zł za 4 litry
  11. Nie będzie za rzadki? Szczególnie latem?
  12. Ten jest polecany do 1.8T na stonie Gulfa. Oleje dobre i śmiesznie tanie dlatego się nim zainteresowałem.
  13. Lał ktoś do 1.8T olej Gulf Formula GVX 5W-30 - 4L 504.00/507.00 ?
  14. Jeśli ktoś będzie wymieniał to fajnie bybyło jakąś fotorelację zrobić
  15. Bardzo ciekawe info. Może się okazać że ludzie wymieniają napinacze, łańcuchy a tak naprawdę nie w tych elementach tkwi problem.
  16. Jak narazie z wysokością szału nie ma ale spokojnie, za ok 3-4 tyś km się ułoży. Grunt że d*pa nie leży
  17. Czyli na Koni + Eibachu d*pa leży?
  18. Eibach jest bardziej komfortowy niż 1BE co mnie rozczarowało. Lepiej wygląda ale i bardziej komfortowo się jeździ.
  19. michalm320 odpowiedział(a) na stachu86 temat w 1.8T
    jaki masz stan oleju na miarce? max,czy gdzieś w połowie ? Zawsze mam max stan.
  20. Też czekam na relacje i foty po zamontowaniu Koni
  21. michalm320 odpowiedział(a) na stachu86 temat w 1.8T
    Ja na tym zestawie póki co też zero ubytku ale dopiero 2tyś km zrobiłem. Z rana grzechotanie jest ale co ciekawe tylko z dnia nadzień. Gdy auto stoi 2-3 dni grzechotania nie ma.
  22. Ponieżej foty mojej A4. Amory 1BE + Eibach -30mm + nakładki z tyłu z nawieszenia na złe drogi. Dodam że opony mam 185/65/15 (nie pytajcie dlaczego takie) Tył mógłby być lekko niżej ale wolę tak niż na odwrót. Poza tym jak siedzi kpl. osób to i tak nie ma motorówki. Dla mnie idealnie
  23. michalm320 odpowiedział(a) na barrowiec1 temat w Audi A4 B6/B7
    Sprawdź gumy stabilizatora. To z reguły skrzypi jak drzwi starej szafy.
  24. A co z niedzielnym spotem? Będzie coś?
  25. Przecież producent wyraźnie pisze że na gorący silnik wlewać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.