Treść opublikowana przez michalm320
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Ze sprężyn jakie ujeżdzałem własną d*pą to najbardziej mi pasował Vogtland. Poza tym miałem do czynienia z Jamexem, Teinem, Eibachem i 1BE
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
No tu się z kolegą nie zgodzę. Miałem 4 japońskie marki (2x Mazda, Honda, Lexus, Nissan) i żaden z nich nie korodował
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Potwierdzam Eibach miękki w choooj. 1BE z pękniętą sprężyną był sztywniejszy jak Eibach z amorami 1BE. Ogólnie chyba Eibacha już nie założę do żadnego auta
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Kupić japońskie auto
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
No nie, BMW nie. Zbyt usterkowe. Poza tym nigdy diesla.
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Dlatego myślę o 300C 5.7. Prosta konstrukcja, stary automat z Mercedesa, dźwięk, moc, moment i oglądający się ludzie
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Coraz bardziej się utwierdzam w przekonaniu że trzeba chyba uciekać z tym autem i kupić coś normalnego. Niech poleci napinacz + dwumas i zawias i wartość auta idzie o 50% w górę. Jednak Made in Japan to Made in Japan
-
VALEO KIT 4P czyli jednomasowe koło zamachowe zamiast dwumasowego
Ja żałuję że zostałem przy dwumasie ale trudno się mówi. Gdzieś ostatnio mi wpadł wypowiedź kolesia który założył do B6 1.8T i sobie bardzo chwali. Jeśli u mnie coś zacznie się dziać z kołem to sprzedam to auto i wróce do Japonii.
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
W Hondzie jeździłem na KYB + Jamex -40mm, jeździło się pięknie. Trzymał się drogi o niebo lepiej niż moja A4 z 1BE i Eibachami
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Gulf 0W30 o którym mowa wyżej kosztuje 100zł za 4 litry
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Nie będzie za rzadki? Szczególnie latem?
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Ten jest polecany do 1.8T na stonie Gulfa. Oleje dobre i śmiesznie tanie dlatego się nim zainteresowałem.
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Lał ktoś do 1.8T olej Gulf Formula GVX 5W-30 - 4L 504.00/507.00 ?
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Jeśli ktoś będzie wymieniał to fajnie bybyło jakąś fotorelację zrobić
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Bardzo ciekawe info. Może się okazać że ludzie wymieniają napinacze, łańcuchy a tak naprawdę nie w tych elementach tkwi problem.
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
Jak narazie z wysokością szału nie ma ale spokojnie, za ok 3-4 tyś km się ułoży. Grunt że d*pa nie leży
-
springi Eibach + amortyzatory Koni STR.T
Czyli na Koni + Eibachu d*pa leży?
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Eibach jest bardziej komfortowy niż 1BE co mnie rozczarowało. Lepiej wygląda ale i bardziej komfortowo się jeździ.
-
MillersOils vs LiquiMoly
jaki masz stan oleju na miarce? max,czy gdzieś w połowie ? Zawsze mam max stan.
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Też czekam na relacje i foty po zamontowaniu Koni
-
MillersOils vs LiquiMoly
Ja na tym zestawie póki co też zero ubytku ale dopiero 2tyś km zrobiłem. Z rana grzechotanie jest ale co ciekawe tylko z dnia nadzień. Gdy auto stoi 2-3 dni grzechotania nie ma.
-
Po zmianie sprezyn z 1be na h&r tyl za nisko siedzia.Rozwiązanie!!!
Ponieżej foty mojej A4. Amory 1BE + Eibach -30mm + nakładki z tyłu z nawieszenia na złe drogi. Dodam że opony mam 185/65/15 (nie pytajcie dlaczego takie) Tył mógłby być lekko niżej ale wolę tak niż na odwrót. Poza tym jak siedzi kpl. osób to i tak nie ma motorówki. Dla mnie idealnie
-
skrzypienie
Sprawdź gumy stabilizatora. To z reguły skrzypi jak drzwi starej szafy.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
A co z niedzielnym spotem? Będzie coś?
-
Płukanka silnika, czy trzeba to zrobić?
Przecież producent wyraźnie pisze że na gorący silnik wlewać