-
Dębica Presto UHP2 (235/45/17 97 Y)
Ja dzisiaj zalozylem. Paski są. DOT 0818. Jesli chodzi o bieznik to nie powiedzialbym ze jest go bardzo duzo. Rowki faktczynie nie sa glebokie. Ale tak pierwsze wrazenia z jazdy to powiem ze dosc czepna to oponka. Wysłano z mojego SGS7Edge
-
Dębica Presto UHP2 (235/45/17 97 Y)
Ciekawe. Obecnie nie moge sie doszukac produkcji Germany. Poki co natrafiam na aukcje Slovenia. Wysłano z mojego SGS7Edge
-
Dębica Presto UHP2 (235/45/17 97 Y)
Obecnie ten rozmiar idzie za ok 1080zl z przesylka. Mniejsza o cene. Wiem ze mozna kupic opony za 400zl sztuka tylko nie wiem czy ma to sens. Bo prawda jest taka ze marki premium to czasem tylko dobry rozglos. A szalu nie ma. Poza tym UHP to w sumie swiezy produkt wiec producent musi czyms przyciagnac. I obecnie nie doszukalem sie zlych opinii. I kilka komentarzy jest potwierdzajacych stabilosc przy predkosciach 130+. Uniroyale podobno plywaja. Nie czuc auta. Wysłano z mojego SGS7Edge
-
Dębica Presto UHP2 (235/45/17 97 Y)
Z oponami w takim rozmiarze auto wyjechalo z fabryki. Nawet wlepke mam 235/45/17. (Sline, 1bv, quattro) Wysłano z mojego SGS7Edge
-
Dębica Presto UHP2 (235/45/17 97 Y)
Cześć. Jeśli macie lub mieliście do czynienia z tymi oponami to prosze o komentarz. Mało można znaleźć komentarzy na internecie. Co mnie jednak zadziwia to jeśli są takie to są pozytywne i ludzie zaskoczeni tymi oponami na plus. Dodatkowo przewijają się porównania z Uniroyal RainSport3 oraz Fulda SportControl2. I jak najbardziej Debice wychodza zwyciezko z tego pojedynku. Obecnie mit o Debicy jest jaki jest. Ale może faktycznie UHP oraz UHP2 to sa udane opony. Jeśli ktoś miał doświadczenia z tymi oponami to zapraszam do komentarza. Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
1.8T Dobry mechanik, w przyzwoitej cenie Kraków i okolice.
A co Ci sie dzieje z autem kolego? Wysłane z mojego SM-T580 przy użyciu Tapatalka
-
1.8T Dobry mechanik, w przyzwoitej cenie Kraków i okolice.
Mobil Tech krakow. Robia glownie vag. Wysłane z mojego SM-T580 przy użyciu Tapatalka
-
[BEX] pompa paliwa
https://a4-klub.pl/index.php?/topic/358156-Wymiana-pompy-paliwa-1.8-Turbo-quattro W pierwszym poscie numery masz. Wg autowanda numery te same dla calej pompy. http://www.autotop.com.pl/start.asp?WCU=~TUowMlNLVjI3MiBTS1Y%3D Prxykladowa aukcja. Wysłane z mojego SM-T580 przy użyciu Tapatalka
-
[BEX] pompa paliwa
Www.etka.cc Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
A4 b6 1.8t BEX olej w intercoolerze
A moze bylo robione turbo a nie ogarniety dolot potem. Kwestia wyczyszczenia tylko. Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
A4 b6 1.8t BEX olej w intercoolerze
Pobierznie przeczytalem sorki. Suszara do roboty kolego w takim razie. Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
A4 b6 1.8t BEX olej w intercoolerze
Norma. Nie przejmowac sie. Nawet nowa turbina zawsze cos pusci. Sprawdz luzy na turbo ewentualnie. Masz auto rozgrzebane to przy okazji mozna zerknac na suszarke. Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Roleta bagaznika problem
Aaaaaa... widzisz. To mysle ze moze daloby rade podspawac to pistoletem od plastiku ;-) Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Roleta bagaznika problem
Czesc. Ma ktos jakis patent na wyskakujaca rolete bagaznika podczas jazdy? Nie mialem tego wczesniej. Obecnie slychac roletke i lubi wypasc na dolach. Po zalozeniu jest dobrze naciagnieta. Bolce tez ok. Jakies pomysly? Obecnie w jeden zaczep wciskam korek od butelki. Na razie malina. Ale wolalbym bez takich druciarskich patentow jezdzic... jakies pomysly? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Wkład pompy paliwa a4 1.8t bfb Q sedan
Www.etka.cc Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
stachu86
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta