Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

stachu86

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Ja dzisiaj zalozylem. Paski są. DOT 0818. Jesli chodzi o bieznik to nie powiedzialbym ze jest go bardzo duzo. Rowki faktczynie nie sa glebokie. Ale tak pierwsze wrazenia z jazdy to powiem ze dosc czepna to oponka. Wysłano z mojego SGS7Edge
  2. Ciekawe. Obecnie nie moge sie doszukac produkcji Germany. Poki co natrafiam na aukcje Slovenia. Wysłano z mojego SGS7Edge
  3. Obecnie ten rozmiar idzie za ok 1080zl z przesylka. Mniejsza o cene. Wiem ze mozna kupic opony za 400zl sztuka tylko nie wiem czy ma to sens. Bo prawda jest taka ze marki premium to czasem tylko dobry rozglos. A szalu nie ma. Poza tym UHP to w sumie swiezy produkt wiec producent musi czyms przyciagnac. I obecnie nie doszukalem sie zlych opinii. I kilka komentarzy jest potwierdzajacych stabilosc przy predkosciach 130+. Uniroyale podobno plywaja. Nie czuc auta. Wysłano z mojego SGS7Edge
  4. Z oponami w takim rozmiarze auto wyjechalo z fabryki. Nawet wlepke mam 235/45/17. (Sline, 1bv, quattro) Wysłano z mojego SGS7Edge
  5. Cześć. Jeśli macie lub mieliście do czynienia z tymi oponami to prosze o komentarz. Mało można znaleźć komentarzy na internecie. Co mnie jednak zadziwia to jeśli są takie to są pozytywne i ludzie zaskoczeni tymi oponami na plus. Dodatkowo przewijają się porównania z Uniroyal RainSport3 oraz Fulda SportControl2. I jak najbardziej Debice wychodza zwyciezko z tego pojedynku. Obecnie mit o Debicy jest jaki jest. Ale może faktycznie UHP oraz UHP2 to sa udane opony. Jeśli ktoś miał doświadczenia z tymi oponami to zapraszam do komentarza. Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  6. A co Ci sie dzieje z autem kolego? Wysłane z mojego SM-T580 przy użyciu Tapatalka
  7. Mobil Tech krakow. Robia glownie vag. Wysłane z mojego SM-T580 przy użyciu Tapatalka
  8. stachu86 odpowiedział(a) na Jaraw temat w 1.8T
    https://a4-klub.pl/index.php?/topic/358156-Wymiana-pompy-paliwa-1.8-Turbo-quattro W pierwszym poscie numery masz. Wg autowanda numery te same dla calej pompy. http://www.autotop.com.pl/start.asp?WCU=~TUowMlNLVjI3MiBTS1Y%3D Prxykladowa aukcja. Wysłane z mojego SM-T580 przy użyciu Tapatalka
  9. stachu86 odpowiedział(a) na Jaraw temat w 1.8T
    Www.etka.cc Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  10. A moze bylo robione turbo a nie ogarniety dolot potem. Kwestia wyczyszczenia tylko. Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  11. Pobierznie przeczytalem sorki. Suszara do roboty kolego w takim razie. Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  12. Norma. Nie przejmowac sie. Nawet nowa turbina zawsze cos pusci. Sprawdz luzy na turbo ewentualnie. Masz auto rozgrzebane to przy okazji mozna zerknac na suszarke. Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  13. Aaaaaa... widzisz. To mysle ze moze daloby rade podspawac to pistoletem od plastiku ;-) Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  14. Czesc. Ma ktos jakis patent na wyskakujaca rolete bagaznika podczas jazdy? Nie mialem tego wczesniej. Obecnie slychac roletke i lubi wypasc na dolach. Po zalozeniu jest dobrze naciagnieta. Bolce tez ok. Jakies pomysly? Obecnie w jeden zaczep wciskam korek od butelki. Na razie malina. Ale wolalbym bez takich druciarskich patentow jezdzic... jakies pomysly? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  15. Www.etka.cc Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.