Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaraw

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Chce wymienić sprężyny z tyłu bo auto siedzi na tyle nisko że jadąc w 5 osób czepiam o asfalt. Czy mogę wrzucić 8E0511115DN czyli o wyższej klasie wagowej? Nie ma quatro
  2. 2 tygodnie temu mechanik po vinie dobrał i wymienił mi sprężyny w a4 b6 z gazem i mam problem bo tak nisko siedzi ze gdy jadę w 5 osób to na chopkach walę o glebę. Tył siedzi tak nisko że tragedia. Próbuje na forum znalezc odpowiedź ale po kilku godzinach mam straszny mętlik w głowie. Pomoże ktoś dobrać odpowiednie sprężyny z góry dziękuję.
  3. Na grupie 90 -1 na 93 tak jak pisałem to rozrząd czy napinacz? Logi oczywiście na 98 wiem ze pomodzone jest. Hybryda od geremiego
  4. Witam. Kolega kupił b6 1.8t bexa wczoraj zrobiłem mu logi zbyt mała dawka paliwa, boost nie osiąga zadanej wartości lekkie cofki na 4 cylindrze. Co byście doradzili bo mysle ze od ciśnienia pompy paliwa trzeba zacząć? I jeszcze jedno grupa 93 pokazuje od -11 do -15 wiec obligatoryjnie wymiana napinacza? Logi wyglądają tak http://vaglogi.pl/log-003_020_D846lPZ.html http://vaglogi.pl/log-115_118_Wf2ikMR.html http://vaglogi.pl/log-002_033_v9l0ai.html
  5. Jaraw opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam Panowie pacjent to b6 bex 250hp fwd. Skrzynia 6 bieg. Do wymiany mam skrzynie myślę czy kupić używake za około 1200zl czy pomyśleć nad swapem. Interesuje mnie ewentualnie dluzsza skrzynia i myślę nad gvc od 2.0tfsi? Proszę o porady
  6. Jaraw opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam szanowne grono. Mam problem z gazem BRC 32 wtryski pomarańczowe. Wywala błąd od gazu 17536 po czym traci moc etc. W specyfikacji widzę że one obsługują do 190hp teraz mam prawie 250hp pytanie co zrobić czy same wtryski żółte kupić i tyle ? Nowe czy używane? Czy jeszcze jakieś dodatkowe koszty dojdą listwa albo coś bo troszkę już mnie to wszystko irytuje wsadziłem prawie 17tys a ten nadal nie jezdzi
  7. Witam Panowie zrobiłem remont generalny silnika za kosmiczne pieniądze przy okazji uznałem że wypadałoby zmienić napinacz. Wymieniłem na veico po 2tys km zakończył żywot. Podjąłem decyzję że kupuję bez wtyczki niestety ale jest niedostępny w ASO. Pamiętam że ktos z forum polecał sklep czy macie jakieś doświadczenia jak z faktyczną oryginalnością u nich? Moze na forum jest ktoś kto pracuje w ASO i pomoże bo od miesiąca albo mnie zbywają albo faktycznie nie ma? Oryg. Napinacz łańcucha rozrządu 1.8 VAG 058109217B - Audi shop.lellek.pl SHOP.LELLEK.PL <p>Oryginalny napinacz łańcucha rozrządu stosowany w silnikach benzynowych 1.8T </p> <p>Zastosowanie:</p> <p><span>AUDI</span></p> <p><span>A3 (8L1) 1.8 T (110KW/150 KM) 1996.12 - 2003.05...
  8. Jaraw odpowiedział(a) na Jaraw temat w 1.8T
    Akurat mechanik ten zajmuje się strojeniem więc wszystko na miejscu zrobie
  9. Jaraw odpowiedział(a) na Jaraw temat w 1.8T
    Nie no jasna sprawa dodatkowo sprzęgło Kevlar dojdzie tuner etc mam nadzieję że w 10tys się zmieszcze
  10. Jaraw odpowiedział(a) na Jaraw temat w 1.8T
    Kupiłem ten silnik + turbo mój silnik wyśle do firmy żeby pomierzyć parametry i oszacować czy coś z niego wyjdzie jeśli tak to mechanik go weźmie i odejmie od roboty. Stare 3 turbo to jakieś 2tys. Czyli silnik 3 wyszedł mnie do tego wtryski pompę oleju nowa dorzuci więc myślę że dobry deal
  11. Jaraw odpowiedział(a) na Jaraw temat w 1.8T
    Dodaje treść ogłoszenia Witajcie nie zdążyłem złożyć a kupiłem zakutego strokera Głowica szeroki kanał Całkowicie ogarnięta prowadnice zawory itd blok w pięknym stanie hony wzorowe zrobione w firmie Brem Tłoki Bex Korby Wypolerowany wał w nominale ! Pierścienie panewki itd Turbo K03s od geremiego najmocniejsza wersja 280hp+ do ugrania Z kolektorem wydechowym wszystko po portingu pięknie spasowane Wtryski 440cc Bosch zielone Najchętniej sprzedałbym wszystko w komplecie Więcej zdjęć mogę zrobić i wysłać na priv Tam tez proszę kierować rozsądne propozycje
  12. Jaraw odpowiedział(a) na Jaraw temat w 1.8T
    Dodałem ogłoszenie z fb ale chyba nie widzicie tego? Do kupienia silnik po generalnym remoncie jeszcze nie złożony plus turbo po stare 3 tez nowe za 5tys
  13. Jaraw odpowiedział(a) na Jaraw temat w 1.8T
    Ten silnik po generalnym + turbo stage 3 po na Facebooku 5 tys
  14. Jaraw opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam Panowie okazało się że mój bex jest zajechany jak pięty beduina góra dół turbo wszystko do remontu znalazłem ogłoszenie na forum i proszę o poradę czy kupić silnik i turbo które jest w ogłoszeniu może znacie ów pana czy swój silnik remontować Ten wątek jest pusty M.FACEBOOK.COM Zobacz posty, zdjęcia i nie tylko na Facebooku.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.