-
Spoty Katowice i okolice
. E a Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
-
Wkład pompy paliwa a4 1.8t bfb Q sedan
Czy wkład pompy od oski będzie pasował do quattro do kosza ?
-
Tylne osłony od tarcz 288 do a4 b6 1.8t Q jaki jest numer częsci ?
Linka ręcznego nie będzie zakrotka do nowego zacisku Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
-
Tylne osłony od tarcz 288 do a4 b6 1.8t Q jaki jest numer częsci ?
Tylko środek i otwór jeden przesunąć ? Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
-
Tylne osłony od tarcz 288 do a4 b6 1.8t Q jaki jest numer częsci ?
Witam potrzebuje numer częsci tylnych osłon pod tarcze 288 do a4 b6 1.8t Quattro. Posiadam od wersji bez Q i nie pasują, jeśli ktoś posiada to kupię .
-
Grupowe zamówienie Downpipe Audi A4 B6 1.8T
Przed chwila odebrałem wszystko lux Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
-
Grupowe zamówienie Downpipe Audi A4 B6 1.8T
Kasa przelana Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
-
Grupowe zamówienie Downpipe Audi A4 B6 1.8T
Dopisz mnie bfb jedna sonda pisałem wcześniej Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
-
Grupowe zamówienie Downpipe Audi A4 B6 1.8T
Witam tez jestem chętny na dp do bfb jedna sada Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich forumowiczów.Mam na imię Michał jestem z Koluszek województwo Łódzkie,posiadam audi a4 b6 1.8t bfb srebrny sedan plus lpg. Poprzednie auto również audi a4 b6 ale z motorem 1.9.Pozdrawiam wszystkich.
lisiu13
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta