Treść opublikowana przez michalm320
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Czemu chcesz podwyższyć auto?
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Miałem dwa auta do których założyłem obniżające sprężyny na używane amory ale nigdy nic mi nie dobiło a tym bardziej nie zabiło. Może to kwestia samych sprężyn ProKit i tego że są za miekkie.
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Ogólnie w szoku jestem że -30mm zabija seryjny amor... chyba że dobija już prawie zabity A tak na poważnie to jeszcze można wziąść pod uwagę Monroe Reflex
-
Jakie świece do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Mam trochę uprzededznie do NGK (tak samo jak do amoryzatrów KYB) więc myślę założyć świece DENSO... tylko które? Wg katalogu są podane 3 rodzaje: 1. PK20PR-P8 2. IK20 3. VK20Y Które wg Was będą odpowiednie?
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Miałem podobnie. Sprężyny jak podniosłem auto niby całe. Okazało się że pęknięta była w tym kielichu i dopiero jak ją mechanik wyjłą to wyszło co i jak.
-
Po zmianie sprezyn z 1be na h&r tyl za nisko siedzia.Rozwiązanie!!!
To może zakup też przednie w intercarsie?
-
Po zmianie sprezyn z 1be na h&r tyl za nisko siedzia.Rozwiązanie!!!
Wygląda na źle dobrane masy. Co Ci pozostaje to tylko dać nakładki na sprężyny tylne. Podniesie Ci się tył o 1.3cm. Albo zmiana na jakieś Eibachy itp.
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Na logikę to myślę że to dobry olej bo w końcu jest japoński a to co japońskie jest najlepsze
-
Zmiana Oleju Po Zakupie Samochodu Z 10W40 Na 5W40. Czy Można?
Kolego 3r4 zadzwoń do tego sklepu: www.zmienolej.pl Na temat płukanek się dowiesz wiele. Sam się zastanawiam nad tym ale nie wiem jak mój silnik to zniesie.
-
Zmiana Oleju Po Zakupie Samochodu Z 10W40 Na 5W40. Czy Można?
A ja teraz zaleje sobie taki olej: http://www.millersoils.co.uk/automotive/tds-automotive.asp?prodsegmentID=51§or=Care Ciekaw jestem czy będzie słychać przy odpalaniu łańcuszek. Bo na Motulu X-clean 5W40 przez pierwsze 5tyś km nic nie słychać i jest zerowy pobór a po tym przebiegu zaczyna być słychać i trzeba dolać troszkę.
-
Rzęzi coś delikatnie w silniku
900zł zapłaciłeś? No to masz chińczyka na 100%. Ja pytałem kilka tygodni w ASO VW i powiedzieli 2300zł za napinacz
-
[B6 AVJ 2001] Wymiana zaworu upustowego Blow-Off
Wolne obroty są ok? Nie ma falowania? Może jakiś filmik z dźwiękiem?
-
Rzęzi coś delikatnie w silniku
Sprawdź zawór WG. Ponoć klapki w tym zaworze dają dziwięk do złudzenia przypominający walnięty napinacz łańcucha
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
NIe chciałem nic mówić ale też mi średnio to wygląda na napinacz. Cztałem na różnych forach i często podobne objawy dawały klapki w zaworze WG. Pisali że wymieniali łańcuchy z napinaczami + inne elementy a suma sumarum okazał się walniety zawór WG.
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Dla porównania mój przy 180tyś (przebieg sprawdzony w ASO). http://www.youtube.com/watch?v=8tQ1I-us-Ig#t=26
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
195 tys. prawie pewne. A jakie objawy?
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Ile masz przebiegu licznikowego?
-
Polecane opony letnie
Ja ze swej strony polecam Yokohame S.drive. Klei się nieziemsko
-
Specjalista od felg. Prostowanie i malowanie proszkowe
Mój znajomy. Ogarnia dobrze robotę. https://www.facebook.com/jaworart?fref=ts
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Czemu?
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
A na jakim jeździłeś wcześniej?
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Stosował ktoś do 1.8T AmsOil albo Millers?
-
Problem z pompą hamlcową
Witam, mam mały problem z (chyba) pompą hamulcową, więc kupiłem zestaw naprawczy (dedykowany, oczywiście) obejmujący odpowiednie uszczelki, celem ich wymiany. Nie do końca mogę sobie poradzić jednak z rozebraniem pompy. O ile sekcję tylną wyjąłem i uszczelki wymieniłem, o tyle tłoczysko z sekcji przedniej nie chce wyjść - jakby było blokowane. I pewnie jest, przez trzpień, który widać na tym zdjęciu (w gnieździe pierwszym od prawej). http://lh3.googleusercontent.com/-fCFS8tm-Slw/VA86bR8uANI/AAAAAAAAFEM/W7sZ63deoGc/s1024/pompa%2520hamulcowa%25201.jpg Nie wiem, czy trzpień jest wciśnięty, czy na gwincie - siedzi ciasno, nie można go wyjąć. Czy ktoś może przerabiał podobny temat? Pompa jest z Audi A4 B5, oznaczenie 2435ALTUR, producent - Lucas. Ewentualnie gdyby ktoś znał namiary na speca który zajmuje się regeneracją pomp hamulcowych, z okolic Konina, Kalisza - byłbym wdzięczny. Pozdrawiam
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Za 500zł? Chyba oryginalny chińczyk Dzwoniłem ze 3 tyg temu do ASO VW żeby dopytać kontrolnie ile kosztuje napinacz łańcuszka... 2300zł
-
zmiana felg z 15 na 16 cali
Więcej Ci spali z kpl. pasażerów niż na tych 16.