Treść opublikowana przez michalm320
-
Po zmianie sprezyn z 1be na h&r tyl za nisko siedzia.Rozwiązanie!!!
Ja miałem ten sam problem i do tego okazało się że miałem jedną pękniętą sprężynę. Kupiłem kpl. ProKit + nakładki na sprężyny w ASO żeby auto stało w tzw. klin. Póki co tył jest jeszcze dość wysoki ale zaczyna się układać. Tak to u mnie wyglądało zaraz po zamontowaniu:
-
[B6 AVF] Szara myszka powoli rezana - RNS-E, RS6, 1BA -> 1BE, ambiente a'la a6 c6, bix B8, pakiet s4
Poduszka wystrzelona była że ta jest czarna a nie popielata?
-
Zestaw naprawczy włącznika świateł
Ja też musiałem zwracać włącznik bo mi się nie zapaplały przednie przeciwmgielne. Ale wszelkie koszta miałem w kilka dni na koncie. Przy drugim podejściu włącznik jest sprawny w 100%
-
Zestaw naprawczy włącznika świateł
Ja z własnego doświadczenia niepolecam zestawu naprawczego. Kupiłem włącznik w zamienniku i działa bez problemów a i wygląd jest jak oryginalnego.
-
[Niebieska B6 1.8T]
Zobaczymy, muszę pojeździć. Jak zajdzie potrzeba to je wywalę
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Nakładka to część z nr 2. Na Eibach jest komfortowo, chyba mawet lekko bardziej niż na sprężyna z 1BE
-
Krzywo stoi - prawa stona niżej niż lewa
Temat się wyjaśnił. Jednak była pęknięta sprężyna od góry, jakieś 1,5 zwoja. Oprócz efektów wizualnych żadnych negatywnych zmian.
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Amortyzatory czerwone 1BE + Eibach ProKit -30mm + nakładki na tylne sprężyny z 1BR +13mm. Przejechane jakieś 70-80km. Jeśli tył nie opadnie wraz z przebiegiem to usunę te nakładki. Co do samej jazdy to odczuwam że na Eibachu jest bardziej komfotowy choć w zakrętach gorzej nie jest. Przed/Po
-
[Niebieska B6 1.8T]
ProKit założony. Okazało się że jedna tylnia sprężyna była pęknięta (przednie S-line -20mm na sprzedaż). Poza tym że lekko prawa strona była niżej to żadnych negatywnych skutków nie odczuwałem. Zapobiegawczo (być może niepotrzebnie) założyłem nakładki na tylne sprężyny z zawieszenia 1BR które to podnoszą tył o 13mm. Skłoniły mnie do tego zdjęcia innych A4 z tymi sprężynami na których jednak tył jest lekko niżej. Póki co przód jest na wysokości ok 65cm a tył 68cm. Spora różnica ale sprężyny muszą się ułożyć... w ostateczności zdejmę te nakładki. Przed/Po
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Eibach ProKit z nakładkami na sprężyny z zawieszenia 1BR (+13mm). Przejechane ok 50km.
-
sprezyny vogtland
Ja miałem Vogtlandy w IS200 i byłem bardzo zadowolony. Obniżają tyle ile podaje producent. Co do komfortu to dla mnie było ok, tak w sam raz. Co do amorków to wiadomo że byłoby lepiej mieć takie o krótszym skoku ale ja te sprężyny miałem na seryjnych amorach i niemiałem podwodów do narzekań
-
Zasysa bagnet oleju, falują obroty w 1.8T BFB
Jak masz zassany bagnet lub korek to na 99% masz zatkaną odmę. Proponowałbym ją wyczyścić.
-
[Niebieska B6 1.8T]
Nadrobię choć nie się czym chwalić. Zwykły standardzik W koncu będą jakieś zmiany... doszły sprężyny Eibach ProKit oraz nakładki na sprężyny co by d*pa niebyła niżej niż przód
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Dla porównania narałem pracę swojego silnika przy przebiegu 180tyś. Wg Was pracuje ok czy nie?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ludki piszę tu co by nowego tematu nie zakładać... Czy jest ktoś z Turku lub z bliskich okolic co ma A4 B6 1.8T najlepiej AVJ? Chciałbym posłuchać silnika i porównać ze swoim. W razie chęci spotkania się proszę o info na PW. Pozdro
-
SPOTY W TURKU
Ludki piszę tu co by nowego tematu nie zakładać... Czy jest ktoś z Turku lub z bliskich okolic co ma A4 B6 1.8T najlepiej AVJ? Chciałbym posłuchać silnika i porównać ze swoim. W razie chęci spotkania się proszę o info na PW. Pozdro
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Napinacz 500zł? Chyba Chiński. Ori kosztuje do 2tyś zł. Myślicie że to ryginał? http://allegro.pl/audi-a4-1-8t-napinacz-lancucha-rozrzadu-058109088e-i4427929853.html
-
A4 B7 1.8T przegląg - ekspoloatacja
Na miękko spalanie 6,6 do zrobienia. U mnie wszystko się zgadza z danymi z tego linku: A4 1.8T ť B6 ť A4 ť Dane techniczne ť Audi Klub Polska
-
Springi -40/-40
Dla mnie cięcie sprężyn to taki wiejski tuning i kojarzy mi się z tymi fotkami:
- Springi -40/-40
-
Springi -40/-40
Kumpel miał w Accordzie. Obniżyło w klin, komfort akceptowany więc miło się jeździło. Narzekań nie słyszałem z jego strony.
-
Springi -40/-40
Ta... markowy gwint kosztuje a na MTS-a chyba szkoda kasy
-
Springi -40/-40
W kwestii podniesienia tyłu można zastosować fabryczne podkładki pod sprężyny z tzw. zawieszenia na złe drogi. W ASO do B6 kosztują 20zł/szt. i z tego co wiem unoszą auto o ok 13mm Wątek do poczytania: http://a4-klub.pl/zawieszenie-13/zmianie-sprezyn-1be-h-and-r-tyl-nisko-siedzia-rozwiazanie-278304/
-
Springi -40/-40
Czyli nie ma co kombinować. Trzeba kupić ProKit i tyle. Będzie tzw. złoty środek.
-
Springi -40/-40
A tak w ogóle to seria Sportline będzie ok do amortyzatorów 1BE? Czy raczej trzeba będzie wymienić na jakieś bardziej sportowe?