Jarek_

2.0 TDI
    1B

511 profile views
  1. Zobacz ofertę Zderzak tył Sedan polift Hej Kupie zderza tył do sedana poliftowy pod jeden komin i z PDC Kolor albo Lz9y do załozenia albo inny do malowania ale bez uszkodzen mechanicznych Dodający Jarek_ Wysłano 22.04.2019 Kategoria Audi A4 B8
  2. Hej Kupie zderzak tylni do sedana poliftowy, pod jeden komin i z PDC Kolor albo Lz9y do załozenia albo inny do malowania ale bez uszkodzen mechanicznych
  3. Czesz Poszukuje numeru zaslepki wokol przycisku otwierania klapy bagaznika - boczek drzwi kierowcy. Z gory dzieki
  4. Jarek_

Problem z AUX

Dzięki za polecenie. Kabel dotarł, wszystko działa na nim jak należy. Jednak jak widać Audi nie trawi tanich komponentów
  5. Jarek_

Dzięki. Zamawiam i zobaczymy
  6. Jarek_

Schowki siedzeń

Hej Czy schowki z foteli elektrycznych będą pasowały do foteli z ręczną regulacją? Czy w B8 też są 2 rodzaje schowków tak jak w B6/B7 tj. wysuwane lub uchylne?
  7. Jarek_

Problem z AUX

Czesc. Podepnę się pod temat Mam u siebie Radio Concert z B&O. Aux działa ale nawet po podniesieniu czułości jak pisał Kodzak33, głośność jest mizerna. Dodatkowo jakość dźwięku jest fatalna. Sprawdzałem na 2 rożnych kablach ktore na innym radiu dzialaja poprawnie ale niestety to samo. Czy może byc uszkodzony układ w gnieździe AUX czy to jednak wina jakosci kabla. Jesli tak to możecie polecić cos sprawdzonego?
  8. Druga strona tego tematu: https://a4-klub.pl/topic/141972-montaż-demontaz-podłokietnika/?do=findComment&comment=4342800
  9. Cześć Mam podobny problem. Przestało mi nagle działać oświetlenie wnętrza bagażnika. Wymieniłem żarówkę i dalej nic. Zmierzyłem napięcie na wtyczce lampki - jest. Na stykach od żarówki jest. Wkładam żarówkę - nie świeci a napięcie spada do 0.2 V . Co pominąłem?
  10. Tak jak pisałem, bardzo zbliżony do wyglądu oryginalnego tworzywa
  11. Jarek_

B6 DIVISION

Też tak zdejmowałem i zero problemów. Zawsze zamiast ASO mozna podjechać do pierwszego lepszego miejsca gdzie wymieniają szyby, to Ci zdejmą.
  12. Jakosc ok, wyglad ok. Tylko najpierw sprawdz sobie jaki masz włącznik. Ja kupilem te plastiki, ale okazało się że inaczej mam rozmieszczone styczniki w przełączniku szyb. Wiec przed zakupem radzę to sprawdzić. Plastiki są pod styczniki naprzecie siebie a w moim wyłączniku były w jednej linii.
  13. np taki: http://karolewscy.pl/p3175,lakier-w-sprayu-czarny-mat-super-color-denbraven-400ml.html ja kupiłem go w Auchan