-
woodzuu obserwuje zawartość Nowicjusz - wątek powitalny
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam Prosze o wycenę Motul SPECIFIC DEXOS 2 + komplet filtrów Pacjent Opel Zafira 2015
-
Problem z otwieraniem bagażnika - naprawa - fotostory
mikrostyk nie ma nic do podswietlenia.Ja u siebie ściągnąłem delikatnie izolację na przewodach dochodzących do mikrostyku i sprawdziłem potencjometrem przejście. Miałem światło i możliwość otwierania tylko z kluczyka. Winne były przerwane przewody. W zasadzie to mam zdjęcia brak ich na 1 stronie Sedan: Ściągamy tapicerkę klapy (1 śruba w czerwonym kółku) i ciągniemy. Jest na zatrzaskach Ściągamy tablice. Wyciągamy linkę od siłownika z zamka Odkręcamy 4 nakrętki (w tym dwie środkowe z takimi blaszkami ) Odkręcamy śrubę trzymającą wkladkę . Wkładkę wyciągamy przez obrót bodajże przeciwnie do wskazówek zegara. Wciskając od środka zaczepy wypychamy listwę na zewnątrz. wyciągamy mikrostyk Generalnie mikrostyki są dwa - przy przycisku i przy wkładce.
-
Kołobrzeskie A4 .........
tez dycham..
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
witam proszę o wycenę: do a4 b6 AVB 1,9 MOTUL SPECIFIC 5W40 + filtr oleju do tourana 1,9 dpf BLS MOTUL SPECIFIC 504/507 5W30 + filtr oleju
-
Problem z otwieraniem bagażnika - naprawa - fotostory
U mnie był problem z siłownikiem .można było tylko otworzyć z kluczyka. Wymieniłem sławną blaszke .pomogło na miesiąc. Kupiłem zamiennik za 30 zeta .śmiga aż miło.
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam Poprosze o wycenę: do a4 b6 AVB 1,9 MOTUL SPECIFIC 5W40 + komplet filtrów (oleju,kabinowy paliwa) kompletny rozrząd wauzzz8e03a010721 sprzegło z dwumasą do tourana 1,9 dpf BLS MOTUL SPECIFIC 504/507 5W30 + komplet filtrów (oleju,kabinowy paliwa) kompletny rozrząd najlepiej INA WVGZZZ1TZ9W001153
-
Kołobrzeskie A4 .........
Poprawione
-
Kołobrzeskie A4 .........
https://www.facebook.com/groups/1620779178223919/ Grupa Kołobrzeska Audi A4 dopisywać się
-
Kołobrzeskie A4 .........
spoko pogadamy jutro może się tym zajmę.
-
Kołobrzeskie A4 .........
W sprawie fejsa .. nie lepiej założyć grupę niż stronę ?
-
Kołobrzeskie A4 .........
to trzech... Prezesik jak tam?
-
Kołobrzeskie A4 .........
14,30 ?
-
Kołobrzeskie A4 .........
ANO RÓB...
-
Kołobrzeskie A4 .........
Faktycznie zdjęcia profi
-
Kołobrzeskie A4 .........
Czyli nie ta tylko następna niedziela ?