Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michalgp05

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Wymienialiscie główny na Ori z serwisu, czy zamiennik? Jeśli zamienniki to jakiej firmy.
  2. nie wiem został napełniony razem z czynnikiem.
  3. Tak cały układ był płukany, kompresor był kupiony używany.
  4. Witam. Opisze cala sytuacje. Kompresor zmieniony 3 miesiące temu na używany, cały okład wypłukany zmieniony dławik i parownik. Wszystko ładnie chodziło przez 3 miesiące. Któregoś dnia jadąc zaczęło się dymić z pod maski- skutek, stopilo pasek klimy. Po zakupie nowego paska i nowej rolki prowadzącej- napinacz, odpalam auto klima chłodzi działa "bajera, myślę problem z głowy " ale po 7 min pracy widać jak staje kompresor i topi pasek. Dodam ze kompresor jest bardzo gorący i nie hałasuje . Pomocy
  5. michalgp05 odpowiedział(a) na michalgp05 temat w Audi A4 B6/B7
    BRD posuje P&P
  6. michalgp05 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam. Mam u siebie do wymiany turbo w AVF i mam możliwość załatwienia tanio turbo GT1749VA czy podejdzie do AVF P&P ? Coś więcej koni na niej osiągnę?
  7. michalgp05 odpowiedział(a) na michałswd temat w Audi A4 B6/B7
    nie mysle ze dam dystans i bedzie git, nie wiesz jaki minimalny trzeba
  8. michalgp05 odpowiedział(a) na michałswd temat w Audi A4 B6/B7
    wydeje mi sie ze duzo musial bym zeszlifowac
  9. michalgp05 odpowiedział(a) na michałswd temat w Audi A4 B6/B7
    Siema mam heble zmienione z przodu na 320mm i felga stalowa 16 cali z ET 42 nie wchodzi opiera sie o zacisk, teraz pytanie jakie musiał bym założyć felgi z jakim ET lub jakies dystansy??
  10. Siema mam heble zmienione z przodu na 320mm i felga stalowa 16 cali z ET 42 nie wchodzi opiera sie o zacisk, teraz pytanie jakie musiał bym założyć felgi z jakim ET lub jakie dystansy??
  11. czemu akurat od 2.5 tdi czym się rożni? pasuje wszystko p&p ? Nie ma różnicy jak by była z a6?
  12. ja regenerowałem i wyszło ładnie tyle ze minęło już jakieś 6 miesięcy i pojawiają się nowe rysy wiec trwale to nie jest
  13. Z tego co piszesz to będziesz musiał szykować się na wymianę dwu masy, ja tez wymieniałem jakiś miesiąc temu, a teraz czerpie przyjemność z jazdy
  14. ten olej bedzie nadawal sie ? http://www.ceneo.pl/22713269

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.