Treść opublikowana przez thomek00
-
Częsta awaria rozrządu
ale tak w ogóle to co się dzieje? bo chyba zapomniałeś napisać
-
Pokazcie jak wyglada u was instalacja pod maska?
Dzięki, a czujnik ciśnienia i temp gazu gdzie masz? Pytam bo muszę przerobić swoje wtryski na pojedyncze zasilane z dwóch stron Wysłane z mojego PE-TL10 przy użyciu Tapatalka
-
Pokazcie jak wyglada u was instalacja pod maska?
Mógłbyś pokazać w którym miejscu wąż z reduktor rozchodzi się na dwa mniejsze węże? Wysłane z mojego PE-TL10 przy użyciu Tapatalka
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
No to fajnie bo są tańsze niż te z b7. czyli przy swapie z 312 na 320 zakładam zaciski i jarzma z a6 c6 3.0 tdi, do tego tarcze 320 i klocki od b7 i gitara??? a czym różnią się te zaciski a a6 c6 od tych z b7?
-
Wskaźnik paliwa
na rezerwie zawsze poziom pb będzie spadał jak będziesz jechał na lpg. rozwiązanie to mieć zawsze pb powyżej rezerwy na najlepiej conajmniej 1/4 baku.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Zaciski pod tarcze 320 od a6 c6 3.0tdi podejdą do b6? Wysłane z mojego PE-TL10 przy użyciu Tapatalka
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
ponawiam pytanie od jakich modeli podejdą zaciski 320/288 do a4 b6?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
nie moge napisać do Cb pw.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
ok, to jeszcze powiedzcie od czego zacisków szukać? a6 c5 wiem że pasują i z jakiego auta jeszcze? jakieś oznaczenia, numery?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
to w końcu wejdzie 16 stal czy nie ? jak nie wejdzie to najwyżej kupię alu na zime, tylko teraz czy dla alu 16 320/288 to jest optymalny zestaw czy może jeszcze coś większego?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
witam, obecnie mam 312/255. zastanawiam się czy nie włożyć 320/288. różnica jest zauważalna? ewentualnie co większego można włożyć żeby wchodziły zimowki 16 na stalowych felgach?
-
Standardowy halogen H7 słabo świeci - jakie zabiegi?
Tylko, że światła powinny być inaczej ustawione jak jedziesz sam, a inaczej jak masz np jeszcze 3 osoby w aucie, więc nie pisze, że nikogo nie oślepiasz...
-
grzałka, ogrzewacz płynu chłodniczego
W jaki sposób to jest sterowane? Zasilanie po stacyjce, a wylaczane w w jaki sposób? Wysłane z mojego PE-TL10 przy użyciu Tapatalka
-
grzałka, ogrzewacz płynu chłodniczego
no właśnie, koszt niewielki, roboty też dużo nie będzie. pytanie ile to da? ile skróci czas nagrzania płyny do około 30 stopni? w którym miejscu masz zamiar to zamontować?
-
grzałka, ogrzewacz płynu chłodniczego
Wiedziałem, że ktoś wyjedzie z takim tekstem. Nie oto chodzi że szkoda, bo nawet o takim czymś do tej pory nie myślałem, a to przypadkiem znalazłem. Ale jeśli miało by to działać poprawnie to czemu by nie skorzystać? Dla kogoś kto trzyma auto pod chmurką i kilka razy dziennie odpala mogło by dać więcej niż kilka setek... http://allegro.pl/grzalka-12v-podgrzewacz-plynu-diesel-tdi-td-d4d-i6644740993.html tu jest już z czujnikiem...
-
grzałka, ogrzewacz płynu chłodniczego
Witam, Natrafiłem na takie coś w sieci: http://allegro.pl/dogrzewacz-ogrzewacz-plynu-chlodniczego-12v-i6517578733.html Czy ktoś tego używał albo miał z tym jakieś doświadczenie? Ciekawe jak to działa i ile szybciej auto przełączały by się na LPG? Pozdrawiam
-
Antena blaupunkt na szybę
Druciki to żaden problem, kupiłbys jakieś stalowe 0.1mm, one są zakładane pod ten krążek na takich oczkach tylko jak to do szyby przykleić...? Wysłane z mojego PE-TL10 przy użyciu Tapatalka
-
BFB dziwny dźwięk po odpaleniu
Dopóki to grzechotanie występuje tylko przy odpalaniu można spokojnie jeździć, jak będzie słyszalne w trakcie pracy silnika trzeba się już tym zainteresować Wysłane z mojego PE-TL10 przy użyciu Tapatalka
-
Odpryski na masce - lakier do paznocki
Według mnie szkoda się bawić w jakieś pośrodki tylko malowanie, poza tym pasta polerska, lakier zaprawkowy, robota a efekt i tak będzie marny więc lepiej dołożyć i do lakiernia Wysłane z mojego PE-TL10 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż podgrzewanych dysz spryskiwaczy szyb
Z tego samego powodu co tylna szyba i lusterka nie grzeją cały czas... A tak w ogóle w autach które maja fabrycznie podgrzewane spryskiwacze to jak to jest zrobione? Wysłane z mojego PE-TL10 przy użyciu Tapatalka
-
Co zamiast kanału?
No jak tylko przód podniesiesz to oleju raczej nie zmienisz bo nie wypłynie cały stary... Wysłane z mojego PE-TL10 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż podgrzewanych dysz spryskiwaczy szyb
a jakby tak podpiąć spryskiwacze pod grzanie tylnej szyby żeby nie grzały cały czas? próbował ktoś?
-
Co zamiast kanału?
Dokładnie Fundusze funduszami ale nie ma powierzchni na takie coś. Wysłane z mojego PE-TL10 przy użyciu Tapatalka
-
Plastidip a tunel środkowy
No ale malują tym całe auta, mycie, warunki zewnętrzne i trochę wytrzymuje... Najpewniej wieczne nie będzie. Mam gdzieś stary tunel to zaryzykowuje. Jak będzie wyglądało ok to potem machne ten z auta i się okaże jak z trwałością Wysłane z mojego PE-TL10 przy użyciu Tapatalka
-
Nie działają przyciski przy zegarach
Dobre [emoji1] A tak na serio to na początek pasowało by podpiąć interfejs, może jakieś błędy się ukażą. A tak w ogóle podświetlaja się? Wysłane z mojego PE-TL10 przy użyciu Tapatalka