Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[S4 BBK] S4 Avant Black 19' - wydech custom i film str 5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Powitać :) Jestem tutaj nowy, mój drugi post zaledwie. Po krótce, mam na imię Artur, mieszkam na śląsku, od 10lat zawsze byłem wierny marce BMW, niestety... po przygodach z E61 które lubiło się psuć - nie mówię o silniku ale o drobnych usterkach typu niedziałające wycieraczki, xenony świecące 1m przed auto itp, nie mówię, auta są w miarę ale ja akurat trafiłem takie auto, bite, tanie więc ma się co dziwić, wcześniej miałem E36 M3 3.2, E30 335i, E46 320d, E38 740 4.4iA, no i ostatnia była 525D E61, po drodze jeszcze miałem kiedyś 80ke B4 2.0 quattro ale tylko na przezimowanie ;)

No i jest :) Audi S4 B6 Avant, silnik 4.2 BBK, 6b manual, instalacja gazowa Elpigaz - 2015 z 5 letnią gwarancją, przebieg 195tyś, książka serwisowa do 159tyś, szwajcar :) Montaż gazu przy 167tyś. Podobno wymieniany był rozrząd w co nie chce mi się wierzyć natomiast jest cisza, zimny czy ciepły rozruch żadnych dziwnych odgłosów. Przed zakupem przeskanowany komp - bez błędów. Jedyne co to świeci się regulacja świateł ;)

Wyposażenie szału nie ma jak na S4, przynajmniej mi się tak wydaje jak patrzyłem na inne.

- radio RNS-D

- zmieniarka 6cd w schowku,

- podgrzewane przednie fotele,

- skrzynia 6-biegowa,

- składany podłokietnik,

- roleta tylnego bagażnika,

- nagłośnienie BOSE,

- automatyczna klimatyzacja 2 strefowa,

- gniazdo zapalniczki w bagażniku,

- kolorowy komputer pokładowy,

- podgrzewana tylna szyba,

- kierownica regulowana w 2 płaszczyznach,

-xenon

-oświetlenie led tablicy rej

Plany:

-montaż RNS-E - gotowe, Navi Pioneer

-felgi 19 - gotowe, 19' 8.5J i 9.5J ET25

-może kierownica z TT z multifunkcją

-regeneracja wszelkich przycisków i wymiana lub też regeneracja tunelu środkowego

-może... wydech MG - gotowy ale home made i jest luks :)

-patroszenie katalizatorów

-czyszczenie i lekkie odświeżenie skór

-dokładka zderzaka przód cupra - gotowe

-bixenon z soczewką B8 - gotowe + białe ledy postojówki

-dekory biały carbon - in progress

-VFIZ

-talerzyki B5 - gotowe

-filtr K&N - gotowe

-usunięcie usterki reg. xenon - gotowe

Wszelkie komentarze, pozytywne jak i negatywne, ciekawe podpowiedzi i pomysły mile widziane :)

Foto:

29vnjn8.jpg

dr6moy.jpg

2hz7dqx.jpg

24mxsf4.jpg

2mq47jt.jpg

20r8f3d.jpg

35bcx1z.jpg

elbmgz.jpg

Edytowane przez racesupport

Opublikowano

Ladniutka, powodzenia w modach :banan:

Opublikowano

Piękna :)

Opublikowano

Witaj ciepło w naszym gronie! :) Eska bardzo fajna, zakladaj lotke s-line i kolo :)..

Nie chcesz moze odsprzedac znaczkow S4 przód tył? :decayed:

Opublikowano

super autko

Opublikowano

Auto marzenie :hi: Gratulacje i bezawaryjności :thumbup1:

Opublikowano

Coraz więcej pojawia się S4:-) twoja jest piękna:-) ach ten dźwięk S4:-) miodzio:-) pozdrawiam

Opublikowano

Fajna podoba mi się .☺

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Nie chcesz moze odsprzedac znaczkow S4 przód tył?

hehe, raczej nie i mam nadzieję, że ze mną zostaną na dłużej i nie spotka mnie przykry widok na parkingu mojej eS bez znaczków... ;)


zakladaj lotke s-line i kolo ..

właśnie szukam jakiejś 19ki, Avusy są na sprzedaż z oponkami jak coś ;)

Opublikowano

Jak bym swoją widział :) felga koniecznie, możesz też wrzucić talerzyki z b5 z przodu, wyrówna się z tyłem. Do tego samochodu nic więcej nie trzeba. No może fajny wydech ;) bezawaryjności i taniej benzyny bo gaz to wywal :D

Ps. Skąd ze śląska jesteś? Może być pw.

Edytowane przez Pjotras

Opublikowano

Witamy w rodzinie :-) ładna eSka :-) bezawaryjności :-)

Opublikowano

Ładna, powodzenia ! [emoji3]

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

no fajna i do tego w manualu :)

Opublikowano
  • Autor

przód na dół bo koza straszna teraz... 9.5J ET35 i 8.5J ET 35

3535hxh.jpg

2d9zs6d.jpg

Opublikowano

Ładna furmanka, tylko boli mnie kolor tych felg.

Zapraszamy na spota do Katowic we wtorek lub piatek do gliwic. Wtedy zobaczymy to cudo na żywo [emoji6]

Opublikowano

Dupne te felgi... totalnie nie pasują do linii A4/S4...

Opublikowano

Dziwnie mi się patrzymy na avanta bez relingow.

Opublikowano

Felgi fajne, tylko trochę kolor nie ten :)

Edytowane przez eSter

Opublikowano
  • Autor

Niby lepsze srebrne bo większe by wyglądały. Ale na żywo robią robotę moim zdaniem :) mi się zawsze styl takiego ciemnego bandyty podobał :)

Na spota chętnie tylko muszę czas znaleźć ;)

Edytowane przez racesupport

Opublikowano

Ey dopiero teraz po twoim komentarzu zauważylem ze brak relingów.. :P a caly czas coś tak płasko mi wygladała ta eska.. :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.