Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[S4 BBK] S4 Avant Black 19' - wydech custom i film str 5


racesupport

Rekomendowane odpowiedzi

Biały carbon jakoś do mnie nie przemawia, ale do tych foteli... kto wie... może być fajnie :-)

Lepiej sobie przyciski szyb wymień z tyłu, bo widzę, że też pod kolor foteli masz :-D hehehe

VFIZ - pożyteczna rzecz :) FIS powinien tak wychodziś standardowo :angry:

Można sobie obserwować brakujące (jak na eskę) wskazania typu temperaturę oleju silnika czy skrzyni biegów... Cofanie zapłonó itd... Ja traktuję to bardziej jako "silnikochron" niż gadżet ;-)

Edytowane przez pawelosinski83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej sobie przyciski szyb wymień z tyłu, bo widzę, że też pod kolor foteli masz :-D hehehe

haha, czekam na komplet z aliexpress ;)

VFIZ - pożyteczna rzecz FIS powinien tak wychodziś standardowo

Można sobie obserwować brakujące (jak na eskę) wskazania typu temperaturę oleju silnika czy skrzyni biegów... Cofanie zapłonó itd... Ja traktuję to bardziej jako "silnikochron" niż gadżet ;-)

co prawda to prawda... w E36 M3 miałem w standardzie temp oleju.

kiedy Twoją zaprezentujesz ?

Radio trochę spersonalizowałem żeby było w temacie hehe :)

bdvatg.jpg

Jako że wydech to droga sprawa w MG czy w Project 86 to uznałem, że Stwórca dał ręce po to żeby działać heheh, spawarka nie jest mi obca a oryginał to oryginał, więc... tanim kosztem bo za 250zł z wysyłką 2szt, idą na stół operacyjny, będzie rezanko środka :D

plan jest taki, żeby zrobić przelot z perforowaną rurą w środku i z odrobinką waty wytłumiającej, zobaczymy co z tego wyjdzie po otwarciu ;)

końcówki są w super stanie więc przy okazji polerka, no i fajna opcja bo z wieszakami nie będzie problemów typu ustawianie prosto itp...

50mmwo.jpg

Edytowane przez racesupport
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie... nagraj dźwięk przed i po :) i zrób fotki co jest w środku w tej wersji tłumików bez klapek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O będe śledził. Też chce zrobić coś podobnego z tym, że połączyć rure wejściową do tłumika bezpośrednio z wyjściową co jest klapka. Tylko się zastanawiam czy ni będzie za głośno.

W środku pewnie będzie tak https://farm4.staticflickr.com/3251/13092803734_029d0365be_b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To też jest fajny plan, też o tym myślałem i klapki zrobić pod swój, dodatkowy przycisk...

Ale kurczę ciasno przy tej klapce, trzeba by trochę porzeźbić... chyba bez całkowitego wycięcia i przeniesienia się nie obejdzie...

Ja trochę w mojej konfiguracji pojeźdizłem i brakuje mi niskich tonów w tym dźwięku...

Jeszcze myślę o wywaleniu tego rezonatora ze środka wydechu i zrobieniu x-pipe zamiast niego.

Chwal się efektami i oby gadała jak trzeba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klapki u siebie mam już odłączone, są cały czas otwarte. na weekend może coś pomodze też z tylnymi tłumikami tak jak pisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O super, dzięki za fote.

X-pipe u mnie będzie na pewno bo tak też zaplanowałem, jeszcze myślę nad wykorzystaniem klapek właśnie zamykających bo co za problem je wyciąć z tego kawałka rurki :) z tyłu jest sterowanie więc żadnego problemu nie ma, żeby przycisk zrobić. Zobaczę co się w głowie urodzi hehehe :)


Miałem chwilkę to rozciąłem ;) Generalnie mam kilka pomysłów... zrobić jeden obieg cichy, wyciąć przepustnice (klapki) z mojego i zrobić na guzik przelot albo po prostu połączyć z grubą rurą jak Pjotras wspomniałeś, tylko nie wiem własnie jaki będzie efekt hehe :)

plan mam taki, że coś pomodzę wewnątrz, założę jedną stronę i zamiast spawać to obkleje powertapem na próbę, jak będzie fajnie to spawanko :D

tak wygląda wewnątrz, blacha podwójna oczywiście

21myhde.jpg

34pmij5.jpg

2i2d5h.jpg

1819b6.jpg

e809l0.jpg

2lcsjcx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dobre foto, przydarzą się. Liczę, że łącząc rury wewnątrz tłumika uzyskam dźwięk podobny do tego jak na filmie, ale wewnątrz będzie ciszej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to chyba chciałbym powrócić do R6 :D

https://youtu.be/70S7GGuY_rk?t=163

Vka fajna ale R6'ka pięknie brzmiała wykręcona na maksa....

Edytowane przez racesupport
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie... wszystko co ma rasowy dźwięk mnie rajcuje :D

Trochę temat zaniedbam pewnie teraz ze względu na to, że kupiłem S3 którą przerabiam na rajdówkę, jeśli ktoś chciałby podpatrzeć to projekt opisany jest tutaj http://www.a3-club.net/forum/showthread.php?124059-S3-2001r-RallyCar-Project


Sobota wolna to można było coś pomodzić, jestem mega zadowolony z efektu, wkrótce wrzucę foto co się podziało w środku tłumika, jest ciut głośniej, bardziej rasowo ale nie męczy d*py, także efekt dla mnie jest 100% zadowalający, polecam zabieg :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez BB jeżdżę często bo żona z czechowic ;) można jakiś spot kiedyś, why not, coś tam patrzyłem w dziale spoty śląskie ale słabo się tam dzieje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdradź co tam pomodziłeś z tym wydechem. Masz fotki co tam jest w środku teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdradź co tam pomodziłeś z tym wydechem. Masz fotki co tam jest w środku teraz?

żadnych czary mary, wspawałem rure na wprost do tej grubszej oczywiście, nie wycinałem tego kawałka rurki perforowanego dlatego tłumik coś tłumi, drugą stronę zaślepiłem krateczką żeby nie wylatywała wata, całość wypełniłem starą watą i zamknąłem :)

ło tak, tylko na to wszystko wata, reszta wycięta :)

28vtvue.jpg

Jakieś świeże fotki :) Autko ma się świetnie, dostało w prezencie 5h polerki i komplet nowych wahaczy na przód + 2 nowe opony bo niestety zjadło boki, na przeglądzie nic, wahacze ciche a luz był niestety... Na foto widać że opony z przodu przycięte z boku.

1z3owg5.jpg
2j4oc3n.jpg
29zzvav.jpg
2reql2g.jpg
Edytowane przez racesupport
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekna eska! Prawdziwy shadow line :)

Mam nadzieje ze lusterka zostawisz w chromie, robią robotę wraz z cała reszta!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekna eska! Prawdziwy shadow line :)

Nie ma czegoś takiego w Audi jak shadow line...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekna eska! Prawdziwy shadow line :)

Mam nadzieje ze lusterka zostawisz w chromie, robią robotę wraz z cała reszta!

Shadow line jest w BMW i są to czarne listwy dekoracyjne wokół szyb.

W Audi jest to pakiet czerń i w tym modelu tego nie ma.

Edytowane przez C4NC3R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...